alquimista

Problem

174 posts in this topic

Κάποια Topics έχουν πρόβλημα και δεν ανοίγουν τελευταία...

Το πιο πρόσφατο πρόβλημα παρουσιάστηκε στη δεύτερη σελίδα από το topic της συναυλίας στην Καλαμαριά...

Μπορεί κάποιος υπεύθυνος να το ελέγξει;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Παντως αντιμετωπιζεται...

Ανοιγεις τις σελιδες λιγες-λιγες,μεχρι να φτασεις στην προτελευταια και μετα ανοιγεις αυτην(πχ. αν η τελευταια ειναι η 84 ανοιγεις την 83).

Ειναι βεβαια λιγο σπαστικο,ειδικα οταν υπαρχουν πολλες σελιδες... :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το ίδιο συμβαίνει και στο "This week favorite song".

Μήπως να ανοίγαμε ένα καινούριο;;;

:confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Κωστααα... :confused:

εχεις γινει ειδικος στο θεμα... :blush::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Και η Αποδελτίωση έχει πρόβλημα. Φαίνεται πως έκανε επιδρομή ο ιός των διακοπών... :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Νομίζω ότι δεν ανοίγει το topic "Είπαν για τον Γ.Νταλάρα" η τελευταία σελίδα καθώς επίσης και η τελευταία σελίδα από την καθημερινή αποδελτίωση.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μεχρι την προτελευταια ομως...

Την τελευταια δεν την ανοιγει :D

(πχ.στην αποδελτιωση,που εχει 66 σελιδες,ανοιξτε ως τελευταια την 65 και θα εμφανιστουν τα τελευταια posts)

:blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημα, ότι εμφανίζει μια επιπλέον σελίδα η οποία δεν έχει περιεχόμενα.

Κι από τη στιγμή που δεν έχει περιεχόμενα τι να ανοίξει;;;;;;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Γι'αυτο κι εμεις δεν την ανοιγουμε αυτην...της κραταμε μουτρα! :lol: :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το κόλπο το βρήκαμε αλλά είναι -τουλάχιστον- ενοχλητική η διαδικασία. :D:D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εγώ κάνω το άλλο.Ανοίγω την πρώτη σελίδα και απλά πατάω add reply και με βγάζει στο τελευταίο post.Αν και δεν μπορώ να διαβάσω πάνω από τα 10 τελευταία posts είναι και αυτό μια πρακτική λύση :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mάλλον, κάτι πρέπει να γίνει με τα topic ! Ήταν ένα προβληματικό, γίναν δυο, τρία...τώρα η κατάσταση αρχίζει και γίνεται ενοχλητική! :razz: Το ένα topic μετά το άλλο παρουσιάζει πρόβλημα...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Βρήκα έναν πιο απλό τρόπο για να ανοίξει κανείς τα topics, χωρίς να χρειάζεται ούτε να πηγαίνεις μία-μία τις σελίδες, ούτε να πατάς reply.

Το πρόβλημα απ' ό,τι φαίνεται, είναι ότι σε μερικά topics εμφανίζει στο τέλος μία επιπλέον σελίδα-φάντασμα.

Αν παρατηρήσει κανείς τις διευθύνσεις των σελίδων στα topics πηγαίνουν π.χ.

http://www.dalaras.com/forum/index.php?act=ST&f=8&t=4015&st=[b]0[/b] =1η σελίδα

http://www.dalaras.com/forum/index.php?act=ST&f=8&t=4015&st=[b]20[/b] =2η σελίδα

http://www.dalaras.com/forum/index.php?act=ST&f=8&t=4015&st=[b]40[/b] =3η σελίδα

...

http://www.dalaras.com/forum/index.php?act=ST&f=8&t=4015&st=[b]100[/b] =6η σελίδα

κλπ. κλπ.

Αν πας να ανοίξεις το τελευταίο post, σε βγάζει σε μια άσπρη σελίδα με κάτι αηδίες και στον browser στη γραμμή της διεύθυνσης γράφει π.χ.

http://www.dalaras.com/forum/index.php?act=ST&f=8&t=4015&st=[b]140[/b]entry90756

Αν το αλλάξεις σε

http://www.dalaras.com/forum/index.php?act=ST&f=8&t=4015&st=[b]120[/b]entry90756

ανοίγει κανονικά η τελευταία σελίδα του topic.

Μπορεί να φαίνεται πολύπλοκο αλλά δεν είναι! :music:

Βεβαίως αυτό δεν είναι λύση στο πρόβλημα, απλώς ελπίζω πως θα κάνουμε λίγο πιο εύκολη τη ζωή μας... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μάλλον, πρέπει οι υπεύθυνοι του Forum πρέπει να δράσουν αποφασιστικά! Τώρα δεν ανοίγει και η σελίδα που αναφέρεται στη συναυλία του Γιώργου για τον Κουγιουμτζή. Μην μου πείτε, κάνε τα παραπάνω που προτείνει η Χρύσα, γιατί δεν θέλω. Λοιπόν! Περιμένω λύση ουσιαστική και όχι πρόσκαιρη. Αλλιώς ,παιδιά, η σελίδα αυτή μας "διώχνει" σιγα σιγά με αυτόν τον τρόπο, αφού δεν μπορώ να διαβάσω εύκολα κάτι. Δεν ξέρω που οφείλεται το πρόβλημα αλλά εσείς πρέπει να ξέρετε.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δυστυχώς, δεν είναι κάτι που μπορώ να κάνω εγώ... Μόνο ο Νικόλας μπορεί να διορθώσει το πρόβλημα. :wow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μαζί με τα όλο αυτό το πρόβλημα που έχει παρουσιαστεί, καλό θα είναι να δουν λίγο και τα παιδιά όταν μπορέσουν τι γίνεται με τις εγγραφές στο φόρουμ.Εγω έχω κάνει εδω και μια βδομάδα εγγραφή και ακόμα δεν έχει γίνει δεκτή.Ευχαριστώ. anemologio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εδώ και κάποιο καιρό μου έχει εμφανιστεί ένα (ας το πούμε) προβληματάκι στο φόρουμ. Δεν είναι τόσο τρομερό, αλλά είναι περίεργο... :D

Ώρες-ώρες δεν μου εμφανίζονται κάποια από τα εικονάκια που έχει το φόρουμ. Π.χ. τώρα δεν εμφανίζεται πάνω-πάνω το εικονάκι του Control Panel, και τα Smilies :) :blink: και :D .

’λλες φορές αυτά είναι οκ. αλλά δεν εμφανίζονται κάποια άλλα. ’λλες φορές πάλι, είναι όλα εντάξει... Συμβαίνει και σε άλλους αυτό; :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Εδώ και κάποιο καιρό μου έχει εμφανιστεί ένα (ας το πούμε) προβληματάκι στο φόρουμ. Δεν είναι τόσο τρομερό, αλλά είναι περίεργο... :D

Ώρες-ώρες δεν μου εμφανίζονται κάποια από τα εικονάκια που έχει το φόρουμ. Π.χ. τώρα δεν εμφανίζεται πάνω-πάνω το εικονάκι του Control Panel, και τα Smilies :) :blink: και :D .

’λλες φορές αυτά είναι οκ. αλλά δεν εμφανίζονται κάποια άλλα. ’λλες φορές πάλι, είναι όλα εντάξει... Συμβαίνει και σε άλλους αυτό; :D

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Όχι....

περίεργο πάντως....

:blink: :blink: :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...