nikolas

New forum features / Νέες λειτουργίες του forum

67 posts in this topic

Το counter στο profile views δεν λειτουργει σωστα.

Μα κι αυτό πρόσεξες, Μάκη!!! :att:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Προς διαχειριστές

Αυτο το poll "where are you from" στη γενική συζήτηση είναι spam?

Πως γινεται να το εχει καταχωρίσει guest, και να γραφει πως εχει και ενα reply χωρίς ομως να φαινεται το reply?

Και επίσης σε μενα ενω παταω και το βλεπω, οταν ξαναμπαινω μου εμφανιζεται σαν "αδαβαστο".

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δεν το είχα προσέξει παιδιά. Spam φαίνεται να ήταν. Το έσβησα.

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Οι admins μας εγκατελειψαν... Ειναι 5 μερες αυτο εκει ρεεεεε!!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Να' σαι καλά ρε Μάκη που το έθιξες το θέμα. Κι εγώ κάθε φορά που το άνοιγα δεν υπήρχε κάτι διαφορετικό από την τελευταία φορά που το είχα ανοίξει, παρόλο που μου το έβαζε στα "αδιάβαστα". Πρέπει να κάνουμε κάτι τώρα για αυτό στους υπολογιστές μας, μήπως μας έπιασε κι εμάς "αδιάβαστους" ?

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πρέπει να κάνουμε κάτι τώρα για αυτό στους υπολογιστές μας, μήπως μας έπιασε κι εμάς "αδιάβαστους" ?

Δεν ξερω Σιδερή.

Θα σου απαντήσουν οι διαχειριστές ως ειδικότεροι επί των τεχνικών θεμάτων... οταν δουν την αναρτηση... :razz: :razz: :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πρέπει να κάνουμε κάτι τώρα για αυτό στους υπολογιστές μας, μήπως μας έπιασε κι εμάς "αδιάβαστους" ?

Δεν ξερω Σιδερή.

Θα σου απαντήσουν οι διαχειριστές ως ειδικότεροι επί των τεχνικών θεμάτων... οταν δουν την αναρτηση... :razz: :razz: :razz:

Μέχρι τότε Σιδερή ίσως έχεις προλάβει να αγοράσεις και νέο υπολογιστή... :naughty:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τον firefox, δεν εμφανιζεται σωστα το φορουμ, και καποια τοπικ δεν ανοιγουν καθόλου (τουλαχιστον σε μένα).

Μπήκα με explorer και είναι οκ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Χμμ... Σε ευχαριστώ Μάκη για την πληροφορία.

Απλά ο firefox δεν την παλεύει με τις απανωτές συνεχόμενες εκδόσεις του.

Αυτή τη στιγμή ο Chrome είναι μακράν ο καλύτερος browser και ο πιο συμβατός με τα web πρότυπα.

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok.Ευχαριστώ κι εγώ για την πληροφορία! Θα βάλω λιγο... χρώμα στη ζωη μου και θα αρχισω να χρησιμοποιώ περισσότερο τον chrome !

5 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πάνω-πάνω στο forum στα tabs, τί είναι το Pages?? (το οποίο αν το πατήσεις εμφανίζει "An Error Occurred")

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Είναι 1 προσπάθεια που είχα ξεκινήσει για να φτιάξω κάποιες νέες λειτουργίες, αλλά δεν βρήκα τον χρόνο να το ολοκληρώσω. :)

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πολλά θα μπορούσαμε να προσθέσουμε εκεί πάνω. Σε κάποια άλλα forums είχα δει και Gallery ή Downloads, αλλά αυτά φαντάζομαι απαιτούν και πολύ περισσότερο διαδικτυακό χώρο?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...