EKOSTEL

Η καθημερινή αποδελτίωση του ημερησίου τύπου

3,924 posts in this topic

Αυτο ειναι το παιχνιδι των ΜΜΕ. Να μην εχουν ουτε ιερο ουτε οσιο. Να γλειφουν και να εκμεταλλευονται οποιον τους φερνει κερδος. Να αγονται και να φερονται χωρις ιδεολογια αλλα με λαικισμο και μονο. Για να πουλησουν. Οσον αφορα τον πανουση τοσα χρονια εξευτελιζει τον εαυτο του. Οτι δεν μπορεις να φτασεις, το μειωνεις για να ανεβασεις τον εαυτο σου. απο φθονο και κομπλεξ.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To θέμα εδώ δεν είναι τόσο τι λέει ο Πανούσης. Αυτός μια ζωή απ'αυτό ζει και κονομάει. Και πριν ασχοληθεί με τον Νταλάρα δεν τον ήξερε ούτε η μάνα του...Έχει βρει το κόλπο και ακούγεται.

Το θέμα είναι ότι άνθρωποι με τους οποίους έχει συνεργαστεί επανειλλημένα, με τις κυκλοφορίες των δυο συλλογών και με την παρουσία του στις εκπομπές του Θέμου, τον καρφώνουν από πίσω και φέρονται έτσι...Πούστικα, για να το πω πιο λαϊκά....

Δεν θα διαφωνήσω καθόλου! Δεν γίνεται να σφυρίζουν αδιάφορα...

Αλλά δεν θα μασήσω τα λόγια μου πλέον για την σατυρική καλλιτεχνάρα! Τα συζητάμε στις παρέες μας χρόνια τώρα κι απορούμε με την απάθεια του κόσμου. Αλλά αυτή την απάθεια και την καχυποψία του κόσμου για εκείνους που δεν μένουν μόνο στα της αυλής του σπιτιού τους εκμεταλλεύτηκε ο εν λόγω κύριος.Ο ψευτοαναρχοαυτόνομος του Ψυχικού (παλαιότερα της Εκάλης)απέκτησε εκπομπές και ''κύρος'' από τότε που ο Γιώργος ασχολήθηκε -και δικαίως- μαζί του. Ήταν η ευκαιρία της ζωής του να τον μάθει το πλατύ κοινό κι ας λέει πως δεν τον ενδιαφέρει.Έκλεισε και δουλειές πολλές μετά.Κατά καιρούς είχε εκπομπές στο ραδιόφωνο του Κόκκαλη, του Αλαφούζου, της Γ.Αγγελοπούλου, τώρα στου Αναστασιάδη.Την Γιάννα την έβριζε και μετά αμοιβόταν από εκείνη! Ήρθε σε επαφή με δημοσιογράφους αυτών των ραδιοφώνων κι έκανε κολλεγιές με όλους αυτούς ο ψευτοαναρχοαυτόνομος. Οι καλλιτέχνες οι έξω από το σύστημα δεν δίνουν συνεντεύξεις στο Nitro ή στο KΛΙΚ του Κωστόπουλου. Έπιασε ,λοιπόν,και το lifestyle... Έχει σχέσεις με τηλεοπτικούς σταθμούς από δεύτερη γυναίκα του μεριά (ελπίζω να μην τον πειράξει που ανακατεύω την γυναίκα του, αυτός δεν έχει πρόβλημα αλλά με τις γυναίκες των άλλων μόνο). Έχει κάνει ολόκληρο διαφημιστικό κόλπο με την υπόθεση του Νταλάρα. Γιατί -πολύ πριν από την μήνυση του Γιώργου- είχε στήσει συν.τύπου λέγοντας πως ο Νταλάρας του έκανε μήνυση για το ''δεν συμμετέχει ο Γ.Νταλάρας'',ενώ ο Νταλάρας δεν ήξερε τίποτα (ήταν σε περιοδεία στην Αυστραλία τότε). Και ψάχναν οι δημοσιογράφοι αν όντως έτσι είναι. Και δεν ήταν έτσι. Έστησε συν.τύπου για να πει αυτό! Το επεδίωκε με κάθε τρόπο. Πολύ αργότερα ο Νταλάρας αμύνθηκε μέσω της μήνυσης (όπως έχουν δικαίωμα όλοι οι Έλληνες πολίτες όταν θίγονται) για το θέμα της Κύπρου. Πολύ αργότερα από εκείνη την συν.τύπου κι όχι για το ''δεν συμμετέχει''. Κι επειδή είχε τις αποδείξεις και ήταν καθαρός όλοι οι βαθμοί των δικαστηρίων τον δικαίωσαν και δεν λογάριασαν την ελευθερία της (δήθεν) σάτυρας μπροστά στην ανθρώπινη αξιοπρέπεια που θιγόταν με την (δήθεν)σάτυρα.

Κι άλλα μπορώ να γράψω αλλά του δίνουμε αξία ίσως. Συγχύστηκα! Δεν θα σταματήσω πάντως. Αύριο θα αναζητήσω και τα τηλέφωνα του ραδιοφώνου και θα διαμαρτυρηθώ αναλόγως. Κι αν κάποτε τα θεωρούσα γραφικά όλα αυτά τώρα τα θεωρώ επιβεβλημένα. Φτάνει πια! Σε αυτή την χώρα πρέπει να μάθουμε να τιμάμε όσους προσφέρουν και να απομονώνουμε τα ανθρώπινα στοιχεία που την κακοήθεια την έχουν αναγάγει σε υψηλή τέχνη. Οι καημένοι... Ξέρουν -κατά βάθος- πως από αυτούς δεν θα θυμάται τίποτε ο κόσμος (πέρα από την εμμονή τους με τον Νταλάρα). Ενώ από τον Νταλάρα -όταν θα κάνει απολογισμό-θα μείνουν οι δίσκοι με τα υπέροχα τραγούδια, οι σπουδαίες συνεργασίες και η ήσυχη συνείδησή του πως δεν πήγε χαμένος όλος αυτός ο κόπος. Αυτά ενοχλούν.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Τα σαρωσες ολα Ελινα!!!

Αν και δεν ακουσα ακομη το γεγονος που μας φουντωσε, ο,τι γραφεις ειναι διαχρονικο και το προσυπογραφω και με τα δυο χερια!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Υπάρχει και το "εμπάργκο" ξέρετε...

Τι εννοώ;

Έβλεπα τώρα μόλις ένα χαρτάκι που έχω σημειωμένες τις εφημερίδες που θέλω να πάρω την Κυριακή...Ανάμεσα σ'αυτές και το "Πρώτο Θέμα", λόγω της κασετίνας του Πάριου...

Ε, λοιπόν δεν θα τα πάρω τα 3 υπόλοιπα cd της κασετίνας...Κι όχι επειδή έχω τα τραγούδια στους πρωτότυπους δίσκους...Έιλικρινά σας μιλάω....Αλλά γιατί με τη μικρή μου φωνή θα ήθελα να στείλω ένα μήνυμα σ'αυτούς τους κυρίους...Ένα μήνυμα που μεμονωμένα μπορεί να κοστίζει μόνο 4 euro γι'αυτούς (όσο η τιμή μιας εφημερίδας δηλαδή), αν το κάνουμε όμως περισσότεροι το κόστος θα είναι πολύ μεγαλύτερο...

Για σκεφτείτε το...’δικο έχω;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πολύ δίκιο έχεις!!! Υπάρχει κι αυτός ο τρόπος αντίδρασης κι αντίστασης!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Υπάρχει και το "εμπάργκο" ξέρετε...

Τι εννοώ;

Έβλεπα τώρα μόλις ένα χαρτάκι που έχω σημειωμένες τις εφημερίδες που θέλω να πάρω την Κυριακή...Ανάμεσα σ'αυτές και το "Πρώτο Θέμα", λόγω της κασετίνας του Πάριου...

Ε, λοιπόν δεν θα τα πάρω τα 3 υπόλοιπα cd της κασετίνας...Κι όχι επειδή έχω τα τραγούδια στους πρωτότυπους δίσκους...Έιλικρινά σας μιλάω....Αλλά γιατί με τη μικρή μου φωνή θα ήθελα να στείλω ένα μήνυμα σ'αυτούς τους κυρίους...Ένα μήνυμα που μεμονωμένα μπορεί να κοστίζει μόνο 4 euro γι'αυτούς (όσο η τιμή μιας εφημερίδας δηλαδή), αν το κάνουμε όμως περισσότεροι το κόστος θα είναι πολύ μεγαλύτερο...

Για σκεφτείτε το...’δικο έχω;

Υπάρχει, αλλά γι' αυτούς δεν έχει καμία διαφορά αν τους κόψουμε το 4ευρω 20 άτομα από εδωμέσα! Απ' την άλλη είναι πάρα πολλοί οι στόκοι που θα συνεχίζουν να αγοράζουν Θέμα γιατί πολύ απλά δεν τους νοιάζει το ζήτημα.. Ίσως θα πρέπει να ενημερωθούν κάπως και άλλοι καλλιτέχνες για τον πούστικο τρόπο που φέρθηκαν οι συγκεκριμένοι στον Νταλάρα και ΑΝ το σκεφτούν σοβαρά να μην ξαναδώσουν CD τους εκειπέρα! Ούτε και στη Veto φυσικά! Μάκης-Θέμος οι μεγαλύτερες λέρες!

Ξέρω, ονειροβατώ τώρα, αλλά... :music:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Απορώ ρε παιδιά που σας βλέπω να πέφτετε απο τα σύννεφα! Δηλαδή τι ακριβώς περιμένατε απο τον Θέμο;

Τι έκανε ποτε στη δουλειά του για να του αξίζει η υπόληψη η τιμιότητα και η ντομπροσύνη; Μήπως αντανακλά η εφημερίδα του τέτοιες αξίες; Μία ζωή στη τσόντα και στον εύκολο εντυπωσιασμο. Αφήστε που δε νομίζω να είχε ενημερωθεί απο πριν για την μονταρισμένη συνέντευξη κοψε-ράψε.

Αλλά και να είχε ενημερωθει δεν θα μπορούσε να κάνει και πολλά διότι προφανώς ο κάθε ραδιοφωνικός παραγωγός πρέπει να μην λογοκρίνεται απο τα αφεντικά του. Με βάση αυτή την πρόφαση δε θα είχε γίνει κάτι.

Αλλά σε κάθε περίπτωση, ο καθένας κρίνεται απο αυτά που λέει, ελευθερία λόγου έχουμε. Αν ο Νταλάρας πιστεύει οτι η ελευθερία λόγου του Πανούση τον προσέβαλε μπορεί να κινηθεί και πάλι δικαστικά. Θα χαρώ πολύ το δικαστήριο να του επιβάλλει του Πανούση αναγκαστικό πλύσιμο με χλωρίνη και σαπούνι, ξύρρισμα, ξεψύριασμα και απεντόμωση..... Θα είναι η μεγαλύτερη τιμωρία γι αυτόν

Share this post


Link to post
Share on other sites
Αλλά σε κάθε περίπτωση, ο καθένας κρίνεται απο αυτά που λέει, ελευθερία λόγου έχουμε. Αν ο Νταλάρας πιστεύει οτι η ελευθερία λόγου του Πανούση τον προσέβαλε μπορεί να κινηθεί και πάλι δικαστικά. Θα χαρώ πολύ το δικαστήριο να του επιβάλλει του Πανούση αναγκαστικό πλύσιμο με χλωρίνη και σαπούνι, ξύρρισμα, ξεψύριασμα και απεντόμωση..... Θα είναι η μεγαλύτερη τιμωρία γι αυτόν

Eπειδή από το σχόλιό σου, εγώ τουλάχιστον δεν κατάλαβα αν τα λες κανονικά ή μεταφορικά-ειρωνικά όλα αυτά, θα μπορούσες ίσως να το αποσαφηνίσεις;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Θοδωρή, δεν τίθεται θέμα λογοκρισίας. Αλλά όταν παρασύρεται ολόκληρος σταθμός από τον κύριο Π., τότε θα πρέπει να κοιτάξουν πώς θα τον μαζέψουν. ’λλο σάτυρα κι άλλο βρωμιά και δυσωδία! ’λλο σάτυρα κι άλλο επίθεση κι εμπάθεια! ’λλο σάτυρα κι άλλο συκοφαντία και λοιδωρία!

Το αν περίμενα κάτι από τον Θέμο, ναι περίμενα! Πες πως είμαι ηλίθια. Μπορεί! Αλλά περίμενα. Και δεν ζητώ να τον διώξει αυτόν τον ''κύριο''. Δεν γίνεται.Ζητώ να του κάνει έστω μια σύσταση γιατί κάνει κακό στον σταθμό πλέον με τις απαράδεκτες χοντράδες του. Εκτός κι αν ο Θέμος κι ο Περρής συμφωνούν με τα λεγόμενα του και τότε εύχομαι να υποστούν τις ανάλογες συνέπειες.

Και -κάποτε- ας καταλάβουν όλοι οι σατυρικοί και οι γύρω τους πως μπορεί με αυτές τις απαράδεκτες χοντράδες να κάνουν κακό στην ψυχή των ανθρώπων που επιτίθενται. Υπάρχουν ευαίσθητοι άνθρωποι ακόμα κι άνθρωποι που δεν σηκώνουν μύγα στο σπαθί τους. Αλλά δεν είμαι σίγουρη αν οι σατυρικοί καταλαβαίνουν αυτά που λέω... Τα ευρουλάκια να μπαίνουν στην τσέπη. Κι ο κόσμος έχει ευθύνη. Όταν βρίζουν και ''σατυρίζουν'' τους άλλους, τους απέναντι γελάνε. Όταν πάει και στους ίδιους ξεσηκώνονται, αντιδρούν.

Ο Νταλάρας μια χαρά χιούμορ έχει. Και τον εαυτό του διακωμωδεί αρκετές φορές. Καλαμπούρι δεν κάνει. ’λλο χιούμορ κι άλλο χοντρό καλαμπούρι στην πλάτη του άλλου. Μεγάλη διαφορά!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Αλλά σε κάθε περίπτωση, ο καθένας κρίνεται απο αυτά που λέει, ελευθερία λόγου έχουμε. Αν ο Νταλάρας πιστεύει οτι η ελευθερία λόγου του Πανούση τον προσέβαλε μπορεί να κινηθεί και πάλι δικαστικά. Θα χαρώ πολύ το δικαστήριο να του επιβάλλει του Πανούση αναγκαστικό πλύσιμο με χλωρίνη και σαπούνι, ξύρρισμα, ξεψύριασμα και απεντόμωση..... Θα είναι η μεγαλύτερη τιμωρία γι αυτόν

Eπειδή από το σχόλιό σου, εγώ τουλάχιστον δεν κατάλαβα αν τα λες κανονικά ή μεταφορικά-ειρωνικά όλα αυτά, θα μπορούσες ίσως να το αποσαφηνίσεις;

Κυριολεκτικά τα λεώ. Μακάρι να υπήρχε τέτοια τιμωρία. Ταιριάζει απόλυτα σε τέτοια άτομα.

Φοβάσαι οτι γίνομαι υπερβολικός; :music:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Θα χαρώ πολύ το δικαστήριο να του επιβάλλει του Πανούση αναγκαστικό πλύσιμο με χλωρίνη και σαπούνι, ξύρρισμα, ξεψύριασμα και απεντόμωση.....

Εγώ με την απεντόμωση προσωπικά δε συμφωνώ, γιατί μπορεί να πάρει η μπάλλα (ή μάλλον ο αέρας) και τη "ζουζούνα" Ευγενία Μανωλίδου που έχει εκπομπή πριν από τον εν λόγω...

Αυτό βέβαια, όπως και τα φρονήματα του "μπουμπούκου" της κυρίας, δε φαίνεται να τον ενοχλούν.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Τι να πω...Aυτός ο γελoίος ζει και αναπνέει με το όνομα του Νταλάρα......αυτό ξεπερνάει και τις εμμονές, δεν ξέρεις πως να το χαρακτηρίσεις πια..... :music:

Και για να πέσω και λίγο στο επίπεδο του ...τόσα εγκεφαλικά και εμφράγματα σέρνονται, ένα δεν θα τον πιάσει τον χοντρό με το κολάν ? :music:

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://news.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articl.../01/2010_388684

Tου Στεφανου Κασιματη / kassimatis@kathimerini.gr

[.....]

Χρυσοπράσινο φύλλο...

Υπερηφάνως σας αναφέρω ότι στη σύνθεση του Διοικητικού Συμβουλίου του Κυπριακού Κέντρου Μελετών «Τάσσος Παπαδόπουλος», που μόλις ανακοινώθηκε, μετέχουν δύο εξέχουσες προσωπικότητες του ελλαδικού Ελληνισμού: Ο τέως υπουργός Εξωτερικών Πέτρος Μολυβιάτης και ο εθνικός καλλιτέχνης (σωστότερα, ο Μουσηγέτης του Ελληνισμού) Γεώργιος Νταράλας ή Νταλάρας. Θεωρώ βέβαιον ότι οι υπηρεσίες που θα προσφέρουν στην προσπάθεια συντήρησης των εθνικών μας ψευδαισθήσεων θα είναι ανεκτίμητες, καθώς οι εξελίξεις προδικάζουν ότι θα νοσταλγήσουμε το σχέδιο Ανάν. (Υπ όψιν, δε, ότι ήδη η κυβέρνηση της Κύπρου, όταν εκφράζει τις επιφυλάξεις της για τις προτάσεις Ταλάτ, το πράττει επί τη βάσει συγκρίσεων με τις πρόνοιες του σχεδίου Ανάν...)

[....]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αυτές οι ραδιοφωνικές πλάκες είναι παλιά ιστορίαπου κάποιοι τη συνεχίζουν ακόμη και τώρα. Πρόσφατα άκουγα μια τέτοιου είδους ''συνέντευξη'' του Μητσοτάκη στον Θανάση Λάλα στον Flash. Ομολογώ πως γέλασα σε κάποια σημεία, όχι λόγω των απαντήσεων του Μητσοτάκη, αλλά λόγω των ερωτήσεων και του μοντάζ που είχε γίνει. Στ αυτιά μου όμως δεν εκτέθηκε ο Μητσοτάκης, έχω σχηματισμένη άποψη για τον εν λόγω πολιτικό. Στ αυτιά μου εκτέθηκε ο Λάλας. Διαφωνώ με αυτού του είδους τις ''πλάκες'', γιατί ουσιαστικά είναι μια παραποιημένη αλήθεια (αυτό φανταζομαι χωράει πολλές μηνύσεις). Το ίδιο λοιπον και στην προκειμένη περίπτωση.

Η αλήθεια είναι ότι περίμενα να ακούσω πιο χοντρά πράγματα Είναι γνωστή η άποψη του Πανούση για τον Νταλάρα. Αυτή μας εξέθεσε. Έχω ακούσει σε παλιότερες εκπομπές του, σε άλλους σταθμούς, πολύ χειρότερα σχόλια. Απλά μας έδωσε για μία ακόμη φορά την αφορμή να δούμε ότι στο ραδιόφωνο, στον τύπο, στην τηλεόραση, ΔΥΣΤΥΧΩΣ, επικρατεί πολύ βρωμιά, πολύ σκουπίδι, πολύ ''τίποτα'', πολύ χαβαλές του καναπέ, πολλά πισώπλατα μαχαιρώματα. Και, επίσης, μας δόθηκε η αφορμή να θυμηθούμε ποιος πραγματικά είναι ο Πανούσης, μέσα από το ''μανιφέστο'' της Ελίνας.

Κι όπως είπε και ένας φίλος, καταντά πλέον γραφικό, όπως όταν ο Λαζόπουλος μιλάει για την Ντενίση. Η εμμονές είναι κακό πράγμα που όμως συνήθως βλάπτουν αυτόν που τις έχει.

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://news.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articl.../01/2010_388684

Tου Στεφανου Κασιματη / kassimatis@kathimerini.gr

[.....]

Χρυσοπράσινο φύλλο...

Υπερηφάνως σας αναφέρω ότι στη σύνθεση του Διοικητικού Συμβουλίου του Κυπριακού Κέντρου Μελετών «Τάσσος Παπαδόπουλος», που μόλις ανακοινώθηκε, μετέχουν δύο εξέχουσες προσωπικότητες του ελλαδικού Ελληνισμού: Ο τέως υπουργός Εξωτερικών Πέτρος Μολυβιάτης και ο εθνικός καλλιτέχνης (σωστότερα, ο Μουσηγέτης του Ελληνισμού) Γεώργιος Νταράλας ή Νταλάρας. Θεωρώ βέβαιον ότι οι υπηρεσίες που θα προσφέρουν στην προσπάθεια συντήρησης των εθνικών μας ψευδαισθήσεων θα είναι ανεκτίμητες, καθώς οι εξελίξεις προδικάζουν ότι θα νοσταλγήσουμε το σχέδιο Ανάν. (Υπ όψιν, δε, ότι ήδη η κυβέρνηση της Κύπρου, όταν εκφράζει τις επιφυλάξεις της για τις προτάσεις Ταλάτ, το πράττει επί τη βάσει συγκρίσεων με τις πρόνοιες του σχεδίου Ανάν...)

[....]

Τελικά χειρότεροι είναι οι λεγόμενοι σοβαροί της δημοσιογραφίας.Είναι γνωστό το τι τράβηξε ο Τ.Παπαδόπουλος -μετά το ΟΧΙ στο σχέδιο Ανάν-από την πολιτική και δημοσιογραφική νομενκλατούρα της Ελλάδας.Δεν σεβάστηκαν κάποιοι τον θεσμικό του ρόλο. Και συνεχίζουν. Ανεξάρτητα αν κάποιος συμφωνούσε ή διαφωνούσε μαζί του, ήταν ο μόνος που όρθωσε το ανάστημά του. Και στο κάτω κάτω η μεγάλη πλειοψηφία του κυπριακού λαού έτσι αποφάσισε τότε. Να πει ΟΧΙ! Πολεμήθηκε από πολλούς η στάση Παπαδόπουλου, με λυσσαλέο τρόπο. Και πολεμήθηκε και η στάση όσων συμφώνησαν με εκείνο το ΟΧΙ.

Και δυο φωτογραφίες από την πρεμιέρα Αλεξίου (ο Νταλάρας και ο Νικολόπουλος σε μια πολύ γλυκιά φωτογραφία από το ''ΒΗΜΑ''σήμερα και η άλλη από το ''ΛΟΙΠΟΝ'' με τον Μπέζο).

http://www.tovima.gr/default.asp?pid=2&ct=...5&dt=31/01/2010

http://www.womenonly.gr/loipon/kosmikaarti...2&pubid=7060630

Share this post


Link to post
Share on other sites

Στο μηνιαίο ανδρικό περιοδικό ''Esquire'', μια εμδιαφέρουσα συνέντευξη του Γ.Νταλάρα στην Αλεξάνδρα Τσόλκα. ''Μαθήματα ζωής''.

Ευχαριστώ,Γωγώ, για την ενημέρωση.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Από το blog του Ηρακλή Οικονόμου "Μουσικά Προάστια":

Όχι άλλο Νταλάρα, Πάριο κι Αλεξίου.

:razz::razz::D

Το συγκεκριμένο blog το διαβάζω αρκετά συχνά. Ο συγγραφέας του απ' ότι έχω καταλάβει δεν συγκεκριμένο "πρόβλημα" με τον Νταλάρα, απλώς σίγουρα δεν τον συμπαθεί και ιδιαίτερα.

Γενικώς σαν blog θα το χαρακτήριζα απ' τα καλά, με άποψη, αλλά... αυτή τη φορά μας τα χαλάει! Διαβάστε από κάτω και τα σχόλια, εκ των οποίων μερικά (ενός συγκεκριμένου) αγγίζουν τα όρια της παράνοιας!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ευχαριστούμε,Θάνο!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το γράφω στο σωστό topic, αλλά αυτή τη στιγμή μεταδίδεται η εκπομπή Chart show στον τηλεοπτικό σταθμό Alpha η οποία σήμερα ασχολείται με τις ελληνικές διασκευές με τις μεγαλύτερες πωλήσεις και συμμετοχές σε συλλογές.

Από τα εισαγωγικά videos κατάλαβα ότι θα υπάρχει και κάποια διασκευή του Γιώργου Νταλάρα, γι'αυτό όποιος θέλει ας το παρακολουθήσει.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Συνέντευξη του Γ.Νταλάρα στην εφημερίδα ''Το Παρόν της Κυριακής''.

Τίλος: ''Θέλει αλλαγή η νοοτροπία μας''

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...