EKOSTEL

Η καθημερινή αποδελτίωση του ημερησίου τύπου

3,924 posts in this topic

Ολόκληρη η συνέντευξη του Γ.Νταλάρα στην εκπομπή ΣΚΑΙ ΤΩΡΑ.

4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moλις είδα τη συνέντευξη από τη ΝΕΤ. Απίστευτος.....! Απολογισμός ζωής ήταν αυτή η συνέντευξη!

Κι αυτό που επίσης απολαμβάνω είναι τον πατέρα μου που έχει ξετρελαθεί και βάζει τους καλεσμένους που έχουμε σπίτι απόψε να τη δουν από το dvd. :D:rolleyes:

4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Προπαγανδιστής ο μπαμπάς, Μάρω. ;)

Ευχαριστώ Σοφία για το ρεπορτάζ! :)

Μπράβο, Αποστόλη και για την άλλη συνέντευξη! Ευχαριστώ πολύ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Από το gossip-tv 28.2.2012

http://www.gossip-tv.gr/lifestyle/Exodos/story/172093/Giorgos-Ntalaras-Synaylies-stis-geitonies-tis-Athinas

Γιώργος Νταλάρας: Συναυλίες στις γειτονίες της Αθήνας

Ο Γιώργος Νταλάρας πραγματοποιεί συναυλίες αλληλεγγύης στις γειτονιές της Αθήνας και του Πειραιά.

Στο πλευρό του, στην πρώτη συναυλία στο Κλειστό Γήπεδο Ηρακλείου Αττικής, ήταν ο Γιώργος Σαμπάνης. Οι δυο καλλιτέχνες ερμήνευσαν μεγάλες επιτυχίες και κέρδισαν το πιο ζεστό χειροκρότημα του κοινού.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Από το gossip-tv 28.2.2012

http://www.gossip-tv...ies-tis-Athinas

Γιώργος Νταλάρας: Συναυλίες στις γειτονίες της Αθήνας

Ο Γιώργος Νταλάρας πραγματοποιεί συναυλίες αλληλεγγύης στις γειτονιές της Αθήνας και του Πειραιά.

Στο πλευρό του, στην πρώτη συναυλία στο Κλειστό Γήπεδο Ηρακλείου Αττικής, ήταν ο Γιώργος Σαμπάνης. Οι δυο καλλιτέχνες ερμήνευσαν μεγάλες επιτυχίες και κέρδισαν το πιο ζεστό χειροκρότημα του κοινού.

Έτσι όπως το γράφουν κ με τις φωτό που έχουν έπρεπε να έχει άλλο τίτλο... Γιώργος Σαμπάνης: Συμμετοχή στη συναυλία του Γ. Νταλάρα. Μόνο δική μου φωτογραφία με τον Σαμπάνη δεν έβαλαν. :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Από το gossip-tv 28.2.2012

http://www.gossip-tv...ies-tis-Athinas

Γιώργος Νταλάρας: Συναυλίες στις γειτονίες της Αθήνας

Ο Γιώργος Νταλάρας πραγματοποιεί συναυλίες αλληλεγγύης στις γειτονιές της Αθήνας και του Πειραιά.

Στο πλευρό του, στην πρώτη συναυλία στο Κλειστό Γήπεδο Ηρακλείου Αττικής, ήταν ο Γιώργος Σαμπάνης. Οι δυο καλλιτέχνες ερμήνευσαν μεγάλες επιτυχίες και κέρδισαν το πιο ζεστό χειροκρότημα του κοινού.

Έτσι όπως το γράφουν κ με τις φωτό που έχουν έπρεπε να έχει άλλο τίτλο... Γιώργος Σαμπάνης: Συμμετοχή στη συναυλία του Γ. Νταλάρα. Μόνο δική μου φωτογραφία με τον Σαμπάνη δεν έβαλαν. :razz:

Και το δημοσίευμα είναι λίγο … σαμπανιζέ, όπως έγραψε σε άλλο topic επιτυχώς ο Θανάσης.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.sport24.g...hs.1669957.html

Η Lady D και ο πρεσβευτής

Ο Κώστας Καίσαρης παίρνει θέση στο θέμα με τις δωρεάν συναυλίες του Γιώργου Νταλάρα. Τη σχέση του με τους Εβραίους, τον Κόκκαλη, αλλά και την αλληλεγγύη του προς τους ταπεινούς και καταφρονεμένους.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Και στο ''Εθνος'',απ'οτι ειδα στο πρωτοσελιδο.

Οι... ειδικοι του φορουμ ας πραξουν τα δεοντα! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

«ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΥ»

Γ. Νταλάρας: Δυστυχώς υπάρχει και φασισμός στη χώρα μας

«Την αυτάρκειά μου και την αυτονομία μου, την ιδεολογική και την κοινωνική, αυτή πληρώνω. Φοβούνται την αντοχή μου, τη διάρκεια και τις απόψεις μου. Δεν θέλουν τους ανθρώπους ελεύθερους. Εγώ όμως είμαι 'παρών', ακόμη...».

assets_LARGE_t_420_54038446_type12128.jpg

Θλιβερές εικόνες στο Ιλιον, με τον Γιώργο Νταλάρα να γίνεται στόχος τη στιγμή που έδινε δωρεάν συναυλία

Με αυτά τα λόγια ο Γιώργος Νταλάρας εξηγεί την πρωτοφανή επίθεση που δέχτηκε στο Iλιον. Σε μια συζήτηση - εξομολόγηση που κάναμε χθες μαζί του ο τραγουδιστής μάς αποκάλυψε πώς ένιωσε τη στιγμή της επίθεσης και πώς βλέπει όλους εκείνους που τον κατηγορούν. Τους απευθύνεται μάλιστα σε πρώτο πρόσωπο...

«Eνιωσα λύπη γιατί δεν είχα τον χρόνο να μαζέψω αυτούς τους ανθρώπους και να μιλήσω μαζί τους. Είδα μια κακία και μια βία. Παρ' όλα αυτά ούτε μια στιγμή δεν μου πέρασε από το μυαλό να κατέβω από τη σκηνή. Γιατί αυτό τους θυμώνει: η αντοχή των ανθρώπων.

Από την άλλη δεν είναι και πολύ αντρικό να ποδοπατάς γυναίκες και παιδιά και να θέλεις να ανέβεις στη σκηνή για να κάνεις τι; Να χτυπήσεις έναν άνθρωπο μόνο του που κρατάει μια κιθάρα; Αμα θες πραγματικά να γίνεις ήρωας, να ζητήσεις τα ρέστα και από τον Κώστα Καραμανλή που έφυγε νύχτα και άφησε τη χώρα ακυβέρνητη, πριν από τέσσερα χρόνια, και τον Γιώργο Παπανδρέου, ο οποίος ήθελε να κάνει την επανάστασή του, αλλά δεν την οργάνωσε για να την κάνει σωστά. Να ζητήσεις τον λόγο από τους υπεύθυνους. Εγώ δεν είμαι κυβερνητικός παράγοντας» λέει ο Γιώργος Νταλάρας.

assets_LARGE_t_420_54038445_type12128.jpg

Και συνεχίζει: «Αισθάνομαι πολύ πιο κοντά σ' αυτούς τους νέους ανθρώπους απ' ό,τι νομίζουνε. Δεν ξέρω γιατί με βλέπουν σαν εχθρό τους. Αλλά αν πραγματικά θέλουν να αντιδράσουν στην κοινωνία, πλανώνται αν πιστεύουν ότι εγώ είμαι το κατάλληλο πρόσωπο για να το κάνουν. Δεν απορρίπτω ούτε τις ιδεολογίες ούτε τις απόψεις των ανθρώπων αλλά είμαι κατά του 'ψεύδο-' δηλαδή 'ψευδοαναρχισμός', 'ψευδοκομμουνισμός', 'ψευδοφιλελευθερισμός', 'ψευδοχριστιανισμός'. Ολα αυτά, δυστυχώς για μας, έχουν τη βάση τους, αλλά δεν έχουν την πρακτική τους. Θα πρέπει λοιπόν αυτά τα παιδιά, που έκαναν τα επεισόδια, και τους οποίους εγώ θεωρώ φίλους μου, γιατί εγώ πιστεύω στους νέους ανθρώπους και στην ανατροπή, να καταλάβουν τι ακριβώς χειρίζονται. Δεν τους καταλαβαίνω όταν λένε ότι ξεπουλάμε, λέει, την εθνική μας αξιοπρέπεια. Πώς, από πού κύριοι; Αυτή η αξιοπρέπεια, αγαπητοί φίλοι, κι εσείς αναρχικοί, έχει ξεκινήσει από τον καιρό που παρέδωσαν οι παππούδες σας τα όπλα στη Βάρκιζα. Πρέπει λοιπόν να σκεφθείτε σοβαρά πού απευθύνεστε. Αυτό θα είναι μια καλή πολιτική πράξη».

Οι εικόνες της ντροπής

Επίθεση με γιαούρτια, αβγά και καρέκλες

Μάρτυρες ενός θλιβερού σκηνικού έγιναν όσοι βρέθηκαν προχθές το βράδυ στο Κλειστό Γυμναστήριο, στο Ιλιον, όπου πραγματοποιήθηκε η τρίτη, κατά σειρά, συναυλία αλληλεγγύης του Γιώργου Νταλάρα με ελεύθερη είσοδο.

assets_LARGE_t_420_54038447_type12128.jpg

Τρεις διαφορετικές ομάδες, αποτελούμενες από 50 - 60 άτομα, επιτέθηκαν εναντίον του τραγουδιστή, όχι μόνον φραστικά αλλά εκσφενδονίζοντας εναντίον του γιαούρτια, αβγά, καφέδες, νερά μέχρι και καρέκλες, εκφράζοντας με αυτόν τον τρόπο την άποψή τους.

Η συναυλία για μία ολόκληρη ώρα μεταμορφώθηκε σε αρένα, όπου δυστυχώς τον πρώτο λόγο δεν είχαν τα τραγούδια, όπως κανονικά θα έπρεπε, αλλά τα υβριστικά συνθήματα, οι προσωπικές προσβολές και η στέρηση του δικαιώματος του καλλιτέχνη να εκφραστεί και του κόσμου που επιθυμούσε να ακούσει τα τραγούδια του.

assets_LARGE_t_420_54038448_type12128.jpg

Στις δύο προηγούμενες συναυλίες του Γιώργου Νταλάρα, στο Νέο Ηράκλειο και στη Νίκαια, είχε διαφανεί μια κίνηση αντίδρασης προς το πρόσωπο του τραγουδιστή μέσα από κάποια συνθήματα. Αυτό όμως που συνέβη προχθές, ήταν μια κίνηση οργανωμένη που στηρίχτηκε σε ύβρεις, γιουχαΐσματα και ρίψεις αντικειμένων.

Επεισόδια

Τα επεισόδια ξεκίνησαν αμέσως μόλις ο τραγουδιστής ανέβηκε στη σκηνή. Αρχισαν να ακούγονται βαρείς χαρακτηρισμοί όπως «προδότη», «δοσίλογε», «πουλημένε», να γίνονται απρεπείς χειρονομίες, ενώ την ίδια ώρα κάποιοι άλλοι πετούσαν γιαούρτια, μπουκάλια με νερό, καφέδες ακόμη και πλαστικές καρέκλες...

assets_LARGE_t_420_54038450_type12128.jpg

ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ

Κάποια στιγμή μάλιστα μια ομάδα ατόμων ανέβηκε στη σκηνή και κατευθύνθηκε προς τον τραγουδιστή, τους απομάκρυναν όμως οι μουσικοί της ορχήστρας καθώς στον χώρο δεν υπήρχε φύλαξη. Παρά την πολύ δυσάρεστη αυτή κατάσταση ο Γιώργος Νταλάρας παρέμεινε στη σκηνή και συνέχισε να τραγουδά: «Είστε καλοδεχούμενοι και εσείς που σας αρέσουν τα τραγούδια και εσείς που δεν σας αρέσουν» είπε ο τραγουδιστής και συμπλήρωσε: «Είμαι εδώ γιατί το θέλω και γιατί πιστεύω ότι οι πράξεις είναι καλύτερες από τα λόγια. Οσοι βλέπουν κρίνουν...».

Παρά τα προχθεσινά επεισόδια ο Γιώργος Νταλάρας είναι αποφασισμένος να συνεχίσει κανονικά τις συναυλίες αλληλεγγύης που έχει προγραμματίσει στις γειτονιές της Αθήνας και του Πειραιά. Ετσι λοιπόν τις επόμενες ημέρες πρόκειται να τραγουδήσει στο Γυμναστήριο Ηλιούπολης (17/3), στο Γυμναστήριο Εσπερος στην Καλλιθέα (24/3), στο Κλειστό Γυμναστήριο Καματερού (25/3), στο Κλειστό Γήπεδο «Ανδρέα Παπανδρέου» στο Περιστέρι (30/3) και στο Κλειστό Γυμναστήριο «Π. Νικολαΐδης» στο Κερατσίνι (1/4).

assets_LARGE_t_420_54038451_type12128.jpg

ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΗΤΣΙΑΣ

Κώστας Μακεδόνας (τραγουδιστής)

«Με μεγάλη λύπη πληροφορήθηκα από το εξωτερικό απ' όπου βρίσκομαι τα θλιβερά αυτά γεγονότα, τα οποία κρίνω απαράδεκτα. Τέτοιες συμπεριφορές δεν αξίζουν σε κανέναν και πολύ περισσότερο σε έναν μεγάλο καλλιτέχνη όπως ο Γιώργος Νταλάρας, ο οποίος έχει προσφέρει πολλά με τη δουλειά του. Νομίζω πως αυτές οι συμπεριφορές ξεπερνούν τα όρια της δημοκρατίας. Γιατί δεν μπορείς να ονομάζεσαι δημοκράτης όταν προσπαθείς να επιβάλεις τη γνώμη σου και μάλιστα με άκρως προσβλητικό για τους άλλους τρόπο».

assets_LARGE_t_420_54038452_type12128.jpg

ΝΙΚΟΣ ΖΕΝΕΤΟΣ

Μανώλης Μητσιάς (τραγουδιστής)

«Η γνώμη μου είναι πως ο καθένας έχει το δικαίωμα να διαμαρτύρεται σε αυτήν τη ζωή, με τρόπο όμως κομψό και όχι με αυτό τον απαράδεκτο τρόπο που έγινε προχθές στη συναυλία του Γιώργου Νταλάρα. Τέτοιου είδους διαμαρτυρίες είναι υπερβολικές και δεν εξυπηρετούν κανέναν και τίποτα. Και στο κάτω κάτω δεν πρόδωσε ο Νταλάρας την Ελλάδα, άλλοι την πρόδωσαν»...

Νίκος Ζενέτος (δήμαρχος Ιλίου)

assets_LARGE_t_420_54038454_type12128.jpg

ΑΚΥΛΑΣ ΚΑΡΑΖΗΣΗΣ

«Οργανώσαμε χθες συναυλία αλληλεγγύης για να προβάλουμε τη δημοτική τράπεζα τροφίμων και ειδών πρώτης ανάγκης «ΦροντίΖΩ». Ηταν με ελεύθερη είσοδο, ο τραγουδιστής δεν πήρε ούτε ένα ευρώ από τον δήμο. Από την αρχή, 35-40 άτομα εισέβαλαν στον χώρο της συναυλίας με ντουντούκες και πανό και φωνάζοντας προδότη και δοσίλογο τον Νταλάρα ζητούσαν να σταματήσει η συναυλία. Εβγαλαν πανό, βγήκαν εκτός ορίων, πέταξαν γιαούρτια, νεράντζια και ένας εξ αυτών ανέβηκε πάνω στην εξέδρα και πέταξε καρέκλες εναντίον του Νταλάρα. Απαράδεκτο γεγονός, υπήρχαν οικογένειες, μικρά παιδιά. Ηταν μια μοναδική ευκαιρία οι άνθρωποι αυτοί να διασκεδάσουν χωρίς χρήματα».

Ακύλας Καραζήσης (ηθοποιός)

assets_LARGE_t_420_54038455_type12128.jpg

ΣΙΜΟΣ ΚΑΚΑΛΑΣ

«Είναι απαράδεκτο αυτό που συνέβη. Είδα το βίντεο στο Ιντερνετ. Μια λέξη το χαρακτηρίζει: Σοκαριστικό... Είναι ναζιστική βαρβαρότητα οι γιαουρτωμένοι στη σκηνή... Υπάρχουν κάποια όρια. Αυτό έχει υπερβεί κάθε όριο. Απαγορεύουν σε έναν καλλιτέχνη να τραγουδάει. Γιατί; Σε τι τους έφταιξε... Τέτοιες ενέργειες είναι φασισμός απ' όπου κι αν προέρχονται. Ακόμη κι αν συμβαίνουν κάτω από την ομπρέλα της Αριστεράς ή της Ακρας Αριστεράς... Εχουμε ανεχτεί αυτήν τη ρητορική που οδηγεί στη βία, αυτόν τον φασίζοντα όχλο. Φέρει ευθύνη, κυρίως, η Αριστερά. Επιβάλλεται να επανορθώσει. Θα πρέπει οι προπηλακισμοί να καταδικαστούν από τα κόμματά της. Να ξεκαθαρίσει τη σχέση της με τον φασισμό... Ακούω κάποιους να χρησιμοποιούν δημοσία εμπαθείς φράσεις, όπως «κλωτσιές», «προδότες». Είναι λάθος γιατί ορισμένοι τις παίρνουν στα σοβαρά. Ολοι αυτοί που δρουν κατ' αυτόν τον τρόπο -προπηλακίζοντας, σπάζοντας, βρίζοντας- είναι απόλυτα θύματα της τηλεόρασης. Θαύμαζαν τα πρόσωπα που τώρα αποκαθηλώνουν. Αυτοί οι ίδιοι κόπτονται περί δημοκρατίας. Αυτή είναι η δημοκρατία; Να ξυλοφορτώνουν όποιον θέλουν;»

Αγγελος Καραΐνδρος (διευθυντής παραγωγής των συναυλιών αλληλεγγύης του Γιώργου Νταλάρα)

«Φαινόμενα σαν τα προχθεσινά οδηγούν στην ανθρωποφαγία άνευ περιεχομένου. Τα επεισόδια έγιναν από τρεις συγκεκριμένες ομάδες οι οποίοι ήρθαν στον χώρο της συναυλίας σκόπιμα για να δημιουργήσουν επεισόδια, διατυμπανίζοντας με τη βία τις απόψεις τους και μη αφήνοντας κανέναν άλλο να μιλήσει. Θέλουν δηλαδή να επιβάλουν την άποψή τους με φασιστικό τρόπο. Η στάση του Γιώργου Νταλάρα υπήρξε άψογη και απόλυτα δημοκρατική. Εδειξε απίστευτο σθένος και παρέμεινε στη σκηνή μέχρι να ολοκληρωθεί η συναυλία. Κατεβαίνοντας από τη σκηνή, απόλυτα συνειδητοποιημένος μού είπε: «Δυστυχώς η εποχή μας γεννά και τέτοια φαινόμενα».

Σίμος Κακάλας (ηθοποιός - σκηνοθέτης)

«Είναι μια ακραία κίνηση... Είναι καιρός να γίνουν κάποια πράγματα και μέσα μας και έξω μας. Διαφωνώ με το ανώνυμο χέρι που πετάει κάτι, κρυμμένο μέσα στο πλήθος... Κινήσεις εναντίον πολιτικών τις καταλαβαίνω καλύτερα, γιατί στα πρόσωπα της πολιτικής ηγεσίας βλέπουν οι πολίτες κι ένα θράσος. Παίζουν με τη φωτιά».

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΥΚΑ

http://www.ethnos.gr...&pubid=63626781

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

τωρα στο σταρ

Και αυτοι του ΜΑDE IN STAR ολο κιτρινισμους και απλα τονους λασπης κ ανακριβιων.Συγκ. καποιοι που θελουν να λεγονται δημοσιογραφοι ολο ανακριβιες κ εμπαθιες..

Share this post


Link to post
Share on other sites

«Σταυρώνουμε όσους δεν φοβούνται να εκτεθούν»

της Ναταλί Χατζηαντωνίου

http://www.in2life.g...24/article.aspx

Υ.Γ:Παιδιά μπορεί να την μετατρέψει κάποιος σε μορφή "κατεβάσιμη";

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Παιδιά, ποιά είναι η συνέντευξη με την "περιβόητη" φράση με το Αιγαίο και τα ψάρια; Δεν τη θυμάμαι και θέλω να δω κάτι..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Παιδιά, ποιά είναι η συνέντευξη με την "περιβόητη" φράση με το Αιγαίο και τα ψάρια; Δεν τη θυμάμαι και θέλω να δω κάτι..

http://www.dalaras.com/forum/index.php?showtopic=4883&st=0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μάλιστα... Απ' ότι ξαναείδα λοιπόν, η συνέντευξη δεν δημοσιεύθηκε πουθενά στα ελληνικά, είναι μόνο στα τούρκικα, και εδώ την έχουμε μόνο με μετάφραση του Google. Όλοι όσοι έβγαλαν το συμπέρασμα πως ο Νταλάρας έκανε δήλωση: το Αιγαίο ανήκει στα ψάρια του , ξέρουν άπταιστα τούρκικα και κατάλαβαν ακριβώς το νόημα των όσων είπε;;; Αυτός μιλούσε για την υποτιθέμενη "κόντρα" μεταξύ Ελλήνων και Τούρκων, η οποία όμως δεν αφορά τους λαούς αλλά τις ηγεσίες και τα διάφορα συμφέροντα που παίζονται υπογείως. Και η φράση αυτή ειπώθηκε χιουμοριστικά, ότι δηλαδή είναι βλακεία να τσακώνονται οι λαοί σε ποιόν ανήκει το Αιγαίο, ανήκει στα ψάρια! Φράση ο οποία δεν είναι δικιά του, δεν την επινόησε ο ίδιος. Το όλο θέμα απ' ότι κατάλαβα ξεκίνησε για μία ακόμα φορά από τα blogs, και ειδικά τα αυνανοεθνικιστικά που πήραν τη συγκεκριμένη φράση και την παρουσίασαν σαν "δήλωση"! Άμα δηλαδή μιλάω εγώ για ένα θέμα και αναφέρω π.χ. "ο Χίτλερ είπε <αυτό>", σημαίνει ότι είμαι φασίστρια που ταυτίζομαι με τις απόψεις του Χίτλερ;;;

Θα μου πείτε, τί τα λέω εδωμέσα, εσείς τα ξέρετε και τα καταλαβαίνετε πολύ καλά όλα αυτά που λέω. Αλλά έπρεπε να τα πω!!!

Άει στο διάολο πια!!! :furious: :furious: :furious:

4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

«Σταυρώνουμε όσους δεν φοβούνται να εκτεθούν»

της Ναταλί Χατζηαντωνίου

http://www.in2life.g...24/article.aspx

Υ.Γ:Παιδιά μπορεί να την μετατρέψει κάποιος σε μορφή "κατεβάσιμη";

Τι εννοείς "κατεβάσιμη"? Εδώ είναι όλη η συνέντευξη σε 1 σελίδα: http://www.in2life.gr/culture/music/articles/219124/article.aspx?singlepage=1

Μπορείς να την τυπώσεις ή να αποθηκεύσεις την ιστοσελίδα όπως κάθε ιστοσελίδα.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.megatv.co...&pubid=28909666

55:30 Δεν θυμάμαι αν το βάλαμε ήδη..

Διονύσης Σαββόπουλος, Λευτέρης Παπαδόπουλος, Μάνος Ελευθερίου, Γιάννης Σμαραγδης

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.megatv.co...&pubid=28909666

55:30 Δεν θυμάμαι αν το βάλαμε ήδη..

Διονύσης Σαββόπουλος, Λευτέρης Παπαδόπουλος, Μάνος Ελευθερίου, Γιάννης Σμαραγδης

Ρε παιδιά, τελικά από το Mega με τι πρόγραμμα κατεβάζετε τα βίντεο?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...