EKOSTEL

Η καθημερινή αποδελτίωση του ημερησίου τύπου

3,924 posts in this topic

Aφου τα τελευταια 2 ποστ ξεκαθαρα αναφερονται σε μενα (εφοσον ημουν η μοναδικη που ειχα διαφωνησει με την συγκεκριμενη συναυλια), θεωρησα οτι πρεπει να απαντησω. Καταρχας ελινα και αλονα, το να αναφερθειτε ονομαστικα σε μενα

δεν θα με ενοχλουσε καθολου, αντιθετως. Δευτερον, εγω ποτε δεν ειπα οτι ο ισραηλινος λαος δεν εκτιμα την παρουσια του εκει καθως ειναι ευρεως γνωστο οτι τον αγαπουν πολυ. Το θεμα ηταν αλλο, στο οποιο φυσικα δεν θελω να επανελθω.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Βρε Αφροδίτη μου, τελείως παρεξήγησες!Καμία αναφορά σε σένα!Καμία! Η αναφορά και η αιχμή σε σχέση με τα λόγια του Μπέου. Σε παρακαλώ πολύ δεν ισχύει και λάθος κατάλαβες. Δες πιο πάνω την ανάρτησή μου την οποία την συνέδεσα με το περιοδικό.

 

Το ''σε κάτι δικούς μας εδώ'' αναφερόταν στον Ελληναρά Μπέο.Κι όχι σε μέλη του forum.Και πόσο ,δε, περισσότερο σε σένα.

Επιπλέον το αρχείο αυτό το ανήρτησα και στις ομάδες στο FB. Λυπάμαι αν παρεξηγήθηκε η ανάρτηση. Έπρεπε να κάνω quote.

5 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αφροδίτη μήπως επειδή σήμερα συνέπεσε να έχουμε και τις δηλώσεις του Μπέου, το σχόλιο της Ελίνας "για τους δικούς μας εδώ" και στη συνέχεια και της Αλόνας, εννοούσε "εδώ στην Ελλάδα" και όχι "εδώ στο forum"; 

Εγώ τουλάχιστον διαβάζοντάς τα , ούτε καν σκέφτηκα τη δική σου περίπτωση....Ο νους μου πήγε κατευθείαν στα του Μπέου....

5 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αυτό ακριβώς!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αφροδίτη, η φράση ''για να δουν...'' είναι για αυτούς που ψήφισαν αυτόν τον τύπο από τον Βόλο, όχι για σένα.

Για να πειστείς, πήγαινε στο "Από κοντά" να δεις το post της Ελίνας για αυτόν κα διάβασέ το μέχρι το τέλος.

5 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

οκ παιδια σορι δεν το ειχα δει!!!! χαιρομαι που ξεκαθαριστηκε!! :)

5 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ωραία τότε.Λύθηκε η παρεξήγηση.

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

συνέντευξη - George Dalaras live im Elliniko Randevou!
Ο μεγάλος Έλληνας τραγουδιστής Γιώργος Νταλάρας μας επισκέφτηκε στο στούντιο με αφορμή την συναυλία του στις 12 Μαΐου 2014 στο Konzerthaus στο Βερολίνο και μιλάει με την Έυα Μικροπούλου για το αφιέρωμά του στο ρεμπέτικο αλλά και για όλα τα άλλα τραγούδια που έχει πει στην μουσική του σταδιοδρομία. Θίγει επίσης το θέμα της παρούσας κρίσης, αλλά και κρίσεων που έζησε η Ελλάδα στο παρελθόν και τονίζει ότι η Ελλάδα και σε αυτήν την συγκυρία θα τα βγάλει πέρα.


 

http://www.funkhauseuropa.de/sendungen/ellinikorandevou/ellinikorandevou100_ai-3_ft-2_ki-5_tl-3.html

5 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

συνέντευξη - George Dalaras live im Elliniko Randevou!

Ο μεγάλος Έλληνας τραγουδιστής Γιώργος Νταλάρας μας επισκέφτηκε στο στούντιο με αφορμή την συναυλία του στις 12 Μαΐου 2014 στο Konzerthaus στο Βερολίνο και μιλάει με την Έυα Μικροπούλου για το αφιέρωμά του στο ρεμπέτικο αλλά και για όλα τα άλλα τραγούδια που έχει πει στην μουσική του σταδιοδρομία. Θίγει επίσης το θέμα της παρούσας κρίσης, αλλά και κρίσεων που έζησε η Ελλάδα στο παρελθόν και τονίζει ότι η Ελλάδα και σε αυτήν την συγκυρία θα τα βγάλει πέρα.

 

http://www.funkhauseuropa.de/sendungen/ellinikorandevou/ellinikorandevou100_ai-3_ft-2_ki-5_tl-3.html

 

Μόλις την ανέβασα..Enjoy!!(Alona Ευχαριστω παρα πολύ!!!)

7 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Για το νέο κατάστημα του ΙΑΝΟΥ στη Σταδίου:


 


Γιώργος Νταλάρας


Είναι μια πρόκληση για τον Νίκο Καρατζά και μπράβο του που το αποφάσισε. Ο IANOS έτσι και αλλιώς ασχολείται με τη μουσική με ποικίλους τρόπους αλλά σίγουρα χρειαζόταν και αυτός ο χώρος. Ελπίζω να πάνε όλα καλά. Όταν όλα γύρω μας τρέμουν κάποιοι πρέπει να παραμένουν σταθεροί.


 


http://www.ianos.gr/magazine/ston-apoixo-ton-egkainion-tou-mousikou-ianou.html


4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Συγνώμη, να ρωτήσω κάτι; 

Η συνέντευξη υπάρχει και στην έντυπη έκδοση της εφημερίδας και δεν τη βρήκα εγώ, ή υπάρχει μόνο στην ηλεκτρονική και μου 'μεινε αμανάτι το "Minos Summer 2014" με τις "Μεγαλύτερες επιτυχίες του καλοκαιριού";

Share this post


Link to post
Share on other sites

Έλα πες... σε ποιο ράφι θα το βάλεις αυτό το συλλεκτικό cd? 

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αυτό στην κυριολεξία "θα μείνει στο ράφι..." B)

 

Τελικά ξέρει κανείς αν η συνέντευξη μπήκε και στο έντυπο;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Χωρίς να έχω πάρει το έντυπο κοίταξες σε όλα τα ένθετα είμαι σίγουρη. 

 

Τα σχόλια από διάφορα χρυσαύγουλα...Είναι εντυπωσιακή η οργάνωσή τους όταν πρόκειται γα σχόλια για ανθρώπους που έχουν στοχοποιήσει.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εγώ σε ένα ξεφύλλισμα δεν το είδα πάντως. Φαντάζομαι θα ήταν σε εμφανές σημείο αν υπήρχε κ στην έντυπη.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Φυσιολογικά αυτές οι συνεντεύξεις μπαίνουν και στην απλή έκδοση. Τι να πω;

 

Από τα εγκαίνια της έκθεσης της γλύπτριας Σοφίας Βάρη στην Άνδρο, το περασμένο Σάββατο.

http://www.gossip-tv.gr/lifestyle/story/327317/tatiana-kai-nikolaos-stin-andro-gia-tin-ekthesi-tis-sofias-vari

 

Κι εδώ

http://www.ndpphoto.gr/v3/gal_photo_view_pr.php?s_theme_id=10826&gal_photosPage=3&photo_id=192330

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Στον ΜΕΛΩΔΙΑ ΤΩΡΑ!!!7-10 στην εκπομπή του Ξενοφώντα Ραράκου. Σύμφωνα με το επίσημο FB του Νταλάρα.

 

http://www.melodia.gr/

 

Μέχρι τώρα πάντως τίποτα σχετικό.Μάλλον κάποια ώρα εντός της εκπομπής.

5 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...