EKOSTEL

Η καθημερινή αποδελτίωση του ημερησίου τύπου

3,924 posts in this topic

Αυτό το κανάλι ρε γαμώτο ώρες-ώρες βάζει κάτι φοβερές συναυλίες αλλά είναι πολύ ανοργάνωτο-δεν έχει ε΄να προγραμμα να ξέρουμε και μεις τι γίνεται :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Και τα τηλέφωνα: 210-2592902, 210-2592802

Share this post


Link to post
Share on other sites
Αυτό το κανάλι ρε γαμώτο ώρες-ώρες βάζει κάτι φοβερές συναυλίες αλλά είναι πολύ ανοργάνωτο-δεν έχει ε΄να προγραμμα να ξέρουμε και μεις τι γίνεται :D

Το πρόγραμμα, εδώ: http://www.902.gr/progtv/programmatv.html

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Νίκο, υπάρχει πρόγραμμα του 902, αλλά δεν αναγράφεται αναλυτικά τί είναι το καθένα. Σήμερα π.χ. έγραφε*

23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

Καλή μουσική απ' όλο τον κόσμο

(λογικά αυτό πρέπει να ήταν)

Πού να φανταστεί κανείς τί ακριβώς θα βάλει εκείνη την ώρα; :D

(*η συγκεκριμένη περιγραφή είναι από τον Ριζοσπάστη αυτής της εβδομάδας.)

Συμπλήρωση: Πέτρο, το κοίταξα πριν λίγο το πρόγραμμα του site, αλλά απ' ότι βλέπω το έχουν πολύ ενημερωμένο... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ναι αυτό εννοούσα :blush: Ότι δηλαδή και αυτό το πρόγραμμα που έχει μόνο αξιόπιστο δεν είναι οπότε είναι σα να μην έχει :music:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Συμπλήρωση: Πέτρο, το κοίταξα πριν λίγο το πρόγραμμα του site, αλλά απ' ότι βλέπω το έχουν πολύ ενημερωμένο... :disgust:

Είναι που έχουν...902 δουλειές στο κεφάλι τους!!!!

:music::blush::naughty::naughty: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol: :lol: :lol:

Από e-leforos.gr

902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ

Διεύθυνση: Λεωφ. Ηρακλείου 145

Τηλ.: 210 2592902, fax: 210 2592536

e-mail: mailbox@902.gr

:music:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ωραία... τώρα περιμένουμε τον Πολυμήχανο να μας φέρει το βίντεο! :music::blush: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
:lol:  :lol:  :lol:

Από e-leforos.gr

902 ΑΡΙΣΤΕΡΑ

Διεύθυνση: Λεωφ. Ηρακλείου 145

Τηλ.: 210 2592902, fax: 210 2592536

e-mail: mailbox@902.gr

:music:

Στον Περισσο...στον σταθμο του ηλεκτρικου...

Aν θελει κανεις να παμε μαζι...(ειναι πολυ κοντα μου)γιατι μονη μου δεν παω..... :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Στο ''Down Town'', φιλοξενείται ένα δισέλιδο-αφιέρωμα στο νέο video clip του Γ.Νταλάρα ''Όλα μιλούν για σένα''. Το video clip γυρίστηκε σε ένα χωριό κοντά στη Θήβα, το Μουρίκι. Υπάρχουν κι αρκετές φωτογραφίες από τα γυρίσματα.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Σχετικά με τον 902,

για πρώτη φορά είπα να μπω στο γραφειάκι της ΚΝΕ στη σχολή μου :music:

ρώτησα για τον 902 κάποιον που έχει γνωριμίες εκεί και περιμένω αύριο απάντηση... Σε περίπτωση που δεν μπορούν να μας το δώσουν, προώθησα το αίτημά μας για επανάληψη της συναυλίας.

’σχετο: ο Alpha 9.89 παίζει φοβερή μουσική σήμερα από τις 2 το μεσημέρι, μαζί με πολύ Νταλάρα. Εννοείται πως και οι φοιτητές του εργαστηρίου εδώ μέσα έχουν υποστεί τις "συνέπειες".. και καλά με τον Κουγιουμτζή, τώρα που έβαλε και το "Φύλλο στο νερό" να δω τι θα πουν! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μπράβο ρε Μάρω! Γιατί το πρωί δοκίμασα να πάρω τηλέφωνο αλλά δεν απάντησε κανείς... :music::blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Στο ''Down Town'', φιλοξενείται ένα δισέλιδο-αφιέρωμα στο νέο video clip του Γ.Νταλάρα ''Όλα μιλούν για σένα''. Το video clip γυρίστηκε σε ένα χωριό κοντά στη Θήβα, το Μουρίκι. Υπάρχουν κι αρκετές φωτογραφίες από τα γυρίσματα.

http://i65.photobucket.com/albums/h216/tha...6/untitl1-8.jpg

http://i65.photobucket.com/albums/h216/tha...6/untitl2-9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
:music::blush::naughty: Ελίνα τι έχεις να πεις για την μικρή φωτογραφία στην μέση ???? :naughty::disgust:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Σε οτι αφορά την κασέτα, σήμερα λόγω της απεργίας δε δίνουν πληροφορίες από το τηλέφωνο.Πάντως επειδή είμαι και εγω πολύ κοντά μπορώ αν θελει κάποιος να παμε μαζι.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Και να φανταστείτε ότι απο τον συγκεκριμένο έρημο δρόμο περνάω πολύ συχνά πηγαίνοντας για δουλειά.Ε,ρε και να'πεφτα πάνω του...!

Share this post


Link to post
Share on other sites
:blush:  :naughty:  :naughty: Ελίνα τι έχεις να πεις για την μικρή φωτογραφία στην μέση ????  :disgust:  B)

Τι να πω, Βιβή μου! Δεν μου πέφτει λόγος εμένα. :blush: Μπορώ όμως να την εντάξω την συγκεκριμένη σκηνή στα πλαίσια της ηθοποιίας που αναφέρει ο σκηνοθέτης. Σίγουρα δεν μπορώ και δεν δικαιούμαι να την ερμηνεύσω. ;)

Χαριτωμένο video clip πρέπει να είναι. Αν και λίγο ''σφιγμένος'' στην συγκεκριμένη φάση.

Συγχαρητήρια για τις προσπάθειες όλων σας για το video του 902! :music:

Share this post


Link to post
Share on other sites

παιδια καλσπερα.επειδη ετυχε χτες να δω εντελως τυχαια την εκπομπη του 902 τα τραγουδια που προβληθηκαν με τη σειρα ειναι:μια μερα θα στο πω,βρεχει στη φτωχογειτονια,ειμ αητος χωρις φτερα,φερτε μου τη θαλασσα,δραπετσωνα,στρατα τη στρατα,εχω μια αγαπη...και αποσπασμα απ την κατασταη πολιορκιας απ το μικη.τα χω γραψει και στο βιντεο αλλα η ποιοτητα ειναι κακη λογω ασχημου σηματος απ το καναλι...

Share this post


Link to post
Share on other sites
ειμ αητος χωρις φτερα,

:music::blush::naughty: Όχι ρε π$#$τη μου....

Η εκδήλωση για το Γρηγόρη Λαμπράκη ήταν ή για τους συντελεστές της ταινίας "Ζ" ή κάτι τέτοιο, κάπου κοντά στο 2000.Η Ελίνα ίσως θυμάται καλύτερα.....Δε θυμάμαι τώρα κόλλησα...Είχε δείξει αποσπάσματα η ΝΕΤ τότε στο δελτίο ειδήσεων...

Ευχαριστώ κι εγώ με τη σειρά μου για την προσπάθεια απόκτησης του συγκεκριμένου video....

Τρέχτε μάγκες (που θά'λεγε κι ο Αντώνης), τρέχτε...

:disgust::naughty:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εάν πρόκειται για την εκδήλωση στην Στοά του Βιβλίου, πραγματοποιήθηκε στις 15.6.1998(αφιέρωμα στον Μίκη). Τον Αύγουστο (5.8.98) προβλήθηκε από το Mega συνοπτικό αφιέρωμα της εκδήλωσης.

Την επόμενη χρονιά (15.6.1999)ξαναέγιναν εκδηλώσεις στην Στοά του Βιβλίου. Σχετικά ρεπορτάζ προβλήθηκαν από το σύνολο των καναλιών(ειδήσεις).

Εάν πρόκειται για το αφιέρωμα στους συντελεστές του ''Ζ'', οργανώθηκε από τον Δήμο Αμαρουσίου στις 30.5.1999, στο ανοιχτό αμφιθέατρο του Δήμου.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Θα το τσεκάρουμε από τα ρούχα που φορούσε στο ρεπορτάζ που έδειξαν οι ειδήσεις με το "Είμ'αητός χωρίς φτερά"....

Παιδιά τά'χω παίξει, χρόνια έψαχνα να βρω αυτό το τραγούδι ολόκληρο....Από τότε που παίχτηκε το ρεπορτάζ...Και η τηλεόραση το έδειξε κι εμείς το χάσαμε....Αλλά και το "Στράτα τη στράτα" δεν ήταν λίγο...Δεν έχει ξαναειπωθεί από τον Νταλάρα...

Ελπίζουμε στον Albatros και στα παιδιά που θα κάνουν προσπάθεια να αποκομίσουν το βίντεο από το κανάλι ή την ΚΝΕ :music:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Θαναση αν θες σου δινω την κασετα μου μιας και μενουμε κοντα (καλαμαρια ετσι δεν ειναι?).απλα κανει διακοπες ενδιαμεσα γιατι χανεται το σημα απ το σταθμο.ειδικα το ειμ αητος χωρις φτερα δεν ακουγεται καθολου...και η πλακα ειναι οτι αποψε το σημα ειναι καλο..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...