Sign in to follow this  
Followers 0
soc

Melodia FM

96 posts in this topic

Ευχαριστούμε για την υπέροχη πληροφορία. ;) Θα το γράψει κανείς και για μας τους Βόρειους που πιάνουμε το σταθμό μόνο μέσω internet και με διακοπές; :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Κώστα μπορεί να μη λες πολλά (σαν εμάς τους φλύαρους), αλλά αυτά που λες είναι υπεραρκετά.Ευχαριστούμε εκ των προτέρων. :rolleyes::):D:razz: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Τώρα είπε Τετάρτη 10 με 11 το οποίο είναι πιο λογικό αφού οι Παρασκευές είναι εργάσιμες

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μάλλον την επόμενη Τετάρτη εννοείς,Soc; :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Τώρα είπε Τετάρτη 10 με 11 το οποίο είναι πιο λογικό αφού οι Παρασκευές είναι εργάσιμες

Soc, πρωί ή βράδυ?????? :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Τελικά είναι Παρασκευή ή Τετάρτη; Με μπερδέψατε βρε παιδιά! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο στο σταθμό.Στην αρχή μου είπαν :"έχει γίνει η συνέντευξη!!!":D:wacko::D

"Πότε έγινε ;" ρωτάω .

"Πριν από μερικές εβδομάδες "μου λένε.:wow::wacko::wow:

Τελικά αφού επέμεινα, η τηλεφωνήτρια μ'έβαλε στην αναμονή , ρώτησε μέσα και με διαβεβαίωσε ότι η συνέντευξη θα μεταδοθεί άυριο το βράδι στις 10μμ στην εκπομπή του Ξ.Ραράκου...

:D:D

Y.Γ:H πληροφορία μεταφέρεται με κάθε επιφύλαξη, γιατί δεν μου φανήκαν και ιδιαίτερα υπεύθυνοι στο τηλέφωνο. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Την πρώτη φορά ειπε στον αερα οτι η συνεντευξη θα μεταδοθει αυτην την Παρασκευη (4/2) στις 10μμ. Τη δευτερη φορα οτι θα μεταδοθει την επομενη Τεταρτη (9/2) στις 10μμ.

Ακουω το σταθμο σχεδόν ολη τη μερα, οποτε καθε καινουρια πληροφορια θα τη μεταφερω.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Την πρώτη φορά ειπε στον αερα οτι η συνεντευξη θα μεταδοθει αυτην την Παρασκευη (4/2) στις 10μμ.

έτσι μόλις το ξαναείπε.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Στα ΜΕΛΩΔΙΑΚΑ ΝΕΑ στο site του Μελωδία F.M. δεν αναφέρουν τίποτα για σήμερα στις 22.00 στην εκπομπή του ΞΕΝΟΦΩΝ ΡΑΡΑΚΟΥ :music::razz::mad:

Τίποτα νεότερο από το ραδιόφωνο?????? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Χτες (πέμπτη) ο Ραράκος είπε "αύριο στης δέκα θα μιλήσουμε εδώ με τον Νταλάρα"... θα δούμε! ή μάλλον θ' ακούσουμε...

Στο site ποτέ δεν τα γράφουν όλα, π.χ. δεν έγραψαν ότι είχε χτες ο Θωμαΐδης συνεντεύξη με τον Μανόλη Καραντίνη (την έγραψα, αν την θέλει κανείς ας ρωτήσει!)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Στο site ποτέ δεν τα γράφουν όλα, π.χ. δεν έγραψαν ότι είχε χτες ο Θωμαΐδης συνεντεύξη με τον Μανόλη Καραντίνη

Geske,

για τον Καραντίνη το είχαν βάλει

ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΡΑΝΤΙΝΗΣ

Την Πέμπτη 3 Φεβρουαρίου στην εκπομπή του Κώστα Θωμαΐδη θα είναι καλεσμένος ο Μανώλης Καραντίνης, με αφορμή την κυκλοφορία του νέου του δίσκου.

21.00-22.00

http://www.melodia.gr/4dcgi/_w_articles_me...5_melodiaportal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Με πρόλαβες,Soc. Χριστέ μου,ΧΕΙΜΑΡΟΣ!!!Νομίζω πως έδωσε εξηγήσεις,το στίγμα του και τις προθέσεις του.Έχω την εντύπωση δε πως επίτηδες διάλεξε το συγκεκριμένο σταθμό να πει αυτά που ήθελε.Το κυριότερο;Ήταν ευθύς,ειλικρινέστατος,χειμαρώδης.Επιπλέον, καθυσήχασε με αυτόν τον απόλυτο τρόπο τον κόσμο του.Δεν άλλαξε παιδιά!Ο Νταλάρας που ξέρουμε τόσα χρόνια είναι.Κυρίως απάντησε στους Λαζόπουλους,Κότσιρες και όσους μόνο σφάλματα του βρίσκουν και κανένα προτέρημα.Πρόκειται μάλλον για προσέγγιση ενός άλλου κοινού.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Συνηθως προσπαθω να περιμενω να κατασταλαξουν τα συναισθηματα και μετα να μιλησω γιατι καθε φορα νομιζω οτι η εκαστοτε συνεντευξη ειναι η καλυτερη που εχει δωσει.

Αυτο όμως ηταν ανεπαναληπτο. Αυτη η συνεντευξη ηταν μοναδικη. Για ολα. Για το δισκο. Για το κεντρο. Για το Ρεμο. Για τις επιλογες. Για το site μας. Για τον κοσμο. Για τις κριτικες. Για ολα. Δεν εχω ακουσει αλλον ανθρωπο, ουτε τον εαυτο μου, να λεει τα πραγματα τοσο πολυ με το ονομα τους. Παιδια, εσεις που δεν το ακουσατε, ειναι αδυνατο να σας το μεταφερουμε. Βρειτε τη συνεντευξη, και αν δε μιλατε ελληνικα, ευκαιρια να μαθετε.

Δεν το λεω αυτο συχνα, αλλα ειμαι τοσο περηφανος.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Συνεχίζω.Μάλλον τα κράταγε πολύ καιρό μέσα του.Δεν τον έχω ξανακούσει έτσι άλλη φορά και νομίζω πως ήταν συγκλονιστικός.Δεν έχω άλλα λόγια.Αν την είχα μαγνητοφωνήσει την συνέντευξη,θα την ξανάκουγα απαραιτήτως.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nomizo oti edose tis kaluteres apantiseis se oles tis dikies mas agonies kai erotimatika. Apodeixtike oti mallon diavazei ta sxolia pou kanoume edo kai paratirei kai tis antidraseis mas. Na einai panta kala kai na synexizei to idio ormhtikos san xeimaros pou leei kai o/i soc. :):music:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Σωκράτη από το στόμα μου το πήρες!! Πραγματικός χείμαρρος!!!

Δεν ξέρω αν απολογήθηκε, αλλά σίγουρα η ψυχή του βράζει...

Επειδή αναφέρθηκε σε μερικούς από εμάς που το εκφράσαμε τις αντιρρήσεις μας για μερικά πράγματα στο πρόγραμμά του στην Αρένα, θα ήθελα να του πω,

οτι αν δεν τον αγαπούσαμε δεν θα του τα λέγαμε αυτά. Δεν είμαστε εμείς αυτοί που περιμένουμε να στραβοπατήσει για να τον κρίνουμε!! Μας στεναχωρεί να βλέπουμε να σου πετάνε λουλούδια, αλλά σου εκφράζουμε την στεναχώρια μας αυτή επειδή υπάρχει αγάπη και όχι εμπάθεια.

Και μία ερώτηση. Στην αρχή δεν άκουγα καλά την συνέντευξη γιατί την άκουγα με διακοπές. Θα ήθελα να μου επιβεβαιώσετε μία πρόταση του.

Είπε όντως οτι το επάγγελμα του είναι τραγουδιστής και οτι αυτό πουλάει;; Οτι δηλαδή πουλάει τραγούδια. Όπως ο έμπορος πουλάει ρούχα, έτσι και ο τραγουδιστής εμπορεύεται τραγούδια. Αυτός είναι και ο λόγος που έχει κάνει τόσο μεγάλη δισκογραφική δουλειά;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αποστόλη,δεν αναφερόταν στον κόσμο που καλοπροαίρετα του λέει τις ενστάσεις του.Τα πήρε με τους άλλους που ποτέ δεν έχουν πατήσει το πόδι τους σε χώρους που εμφανίζεται και κάθονται και λένε διάφορα.Σε εμάς είπε πως δεν έχει αλλάξει και το καταλάβαμε όλοι αυτό.Όχι δεν είπε πως πουλάει τραγούδια.Το αντίθετο.Είπε πως η δουλειά του είναι να λέει τραγούδια κι όχι να πουλάει ρούχα ή άλλα είδη.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Υπέροχη συνέντευξη.Ένας Νταλάρας αιχμηρός, αληθινός, δυναμικός.Να 'ναι καλά πάντα.Μου άρεσε ιδιαίτερα η αναφορά του στο site :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0