Sign in to follow this  
Followers 0
ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟΣ

ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟ MEGA

33 posts in this topic

Μήπως τότε για τα καμαρίνια και την τηλεόραση άντεξε την πίεση της νύχτας; :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mexri kai thleorash plasma eixe. Etsi einsi kai stin pragmatikothta;

Οντως έτσι είναι.Και έχει και nova στην τηλεόραση την plasma... :wow:

Share this post


Link to post
Share on other sites
...και ένα screenshot από τους τίτλους τέλους, αφιερωμένο εξαιρετικά στο Θανάση! :lol: :lol:

Ε καλά και τι έγινε, ένα λαθάκι έκαναν τα παιδιά . :blink: Αμέσως δηλαδή πρέπει να το σχολιάσουμε; :wow: Κατευθείαν το δάχτυλο στη σκανδάλη; :blink:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Όσον αφορά το αφιέρωμα τώρα , νομίζω ότι ήταν από τα πιο ολοκληρωμένα αφιερώματα που έχει κάνει στα πλαίσια της παρουσίασης ενός νέου δίσκου.Συμφωνώ επίσης με τα προαναφερθέντα τόσο για το ΣΑΝ ΠΥΡΕΤΟΣ και το ΕΦΤΑ ΦΟΡΕΣ όσο και για το καμαρίνι... :wow::wow::wow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Στον Θανάση επειγόντως μια ασπιρίνη!!!Τέτοια ανοχή με τα λάθη....Δεν μπορεί, αρρώστησε (κατά προτίμηση αναβράζουσα με βιταμίνη C). :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μπα δεν είναι άρρωστος.......... :lookaround:

δεν θα έδωσε φαίνεται μεγάλη σημασία στους τίτλους!!!!!!!!!! :naughty: Με αποτέλεσμα να τον προλάβει ο ’γγελος...........

..............και θέλει να τα κουκουλώσει τώρα!!!!!!!!!!!!

:) :lol: :music::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μάλλον βαρέθηκε να τα λέει. Αποκλείεται να μην έδωσε σημασία στους τίτλους. Εδώ εγώ το αντιλήφθηκα, που δεν είναι και η ειδικότητά μου αυτός ο τομέας. :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kατ'αρχήν όσον αφορά τους τίτλους επικαλούμαι την παρουσία του Μάκη , μαζί με τον οποίον βλέπαμε το αφιέρωμα... :naughty: Όσον αφορά το σχόλιο μου , κατ'αρχήν καθυστέρησα να μπω στο Forum , ε και δεν μπορώ συνέχεια ν'ασχολούμαι με ανοργάνωτους και άσχετους τηλεπαραγωγούς κλπ. :lookaround:

Παρ'όλα αυτά ο ’γγελος με κάλυψε πλήρως... :music:

Τόπο στα νιάτα λοιπόν... :rolleyes::) :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0