Sign in to follow this  
Followers 0
xxx

Aπονομή πλατινένιου στην Αρένα!!!

26 posts in this topic

Λοιπόν, επιτέλους έμαθα κι εγώ κάτι νωρίς!

Την Δευτέρα 4 Απριλίου στις 21.00 θα γίνει η απονομή του πλατινένιου "στα τραγούδια που σου γράφω" στην Αρένα !!

Στον σταθμό σφαίρα μοιράζουν προσκλήσεις για 2 άτομα -με ποτό !Πάρτε στο 2102723700 και αφήστε απλώς το επώνυμο σας. Εγώ ήδη το έκανα και ρώτησα και αν θα τραγουδήσει και μου είπαν ναι.

Αντε προλάβετε....

Το διαφημίζουν έτσι: "Είστε όλοι καλεσμένοι στην γιορτή του Γιώργου Νταλάρα!"

πάντως εμένα δεν μου πολυαρέσουν αυτά -μου κάνουν λίγο αποχαιρετηστήρια....... (φτου-φτου-φτου!) ελπίζω να έχω άδικο :):music::DB)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δεν νομίζω πως πρόκειται για αποχαιρετισμό xxx. Απλώς θα γιορτάσει με τον κόσμο τις πωλήσεις του δίσκου. Τυχεροί Αθηναίοι B)

Σε ευχαριστούμε για την άμεση πληροφόρηση και οι Θεσσαλονικείς :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εμένα γενικά δεν μου αρέσουν όλες αυτές οι γιορτές περί πλατινένιου δίσκου.

Αλήθεια -οι παλιότεροι ίσως ξέρουν- στους παλιότερους δίσκους γινόταν αυτή η κατάσταση;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Είχε γιορτάσει με τον κόσμο την απονομή του δίσκου Θεσσαλονίκη-Γιάννενα, στο Metropolis Πειραιά.Την απονομή του αφιερώματος στον Τσιτσάνη πέρσι στο Metropolis της Πανεπιστημίου.Είναι ωραίο να θέλει να γιορτάσει με τον κόσμο που τον αγαπάει κι όχι με τους ψευτοκοσμικούς και σαλίγκαρους. Κλείνει και ο κύκλος εμφανίσεών του στην Αρένα, οπότε είναι καλή συγκυρία.Κρίμα που δεν μπορώ να κατέβω εκείνη την περίοδο στην Αθήνα.Να προσθέσω πως μέχρι τον δίσκο <<Μη μιλάς.... η Ελλάς>>ο Γιώργος συμμετείχε στις απονομές.Μετά και για αρκετό διάστημα-παρόλο που οι δίσκοι του γινόταν χρυσοί και πλατινένιοι-δεν ήθελε απονομές.Ήταν -κατά την ταπεινή μου γνώμη-ένα από τα επικοινωνιακής φύσεως λάθη του.Είχαν φτάσει στο σημείο κάποιοι ανίδεοι να ισχυρίζονται πως αφού δεν γίνονται απονομές στον Νταλάρα είναι οι δίσκοι του αποτυχημένοι.Τέτοια ανοησία και αμετροέπεια στο λεγόμενο δημοσιογραφικό χώρο.Επειδή δηλαδή δεν έγινε γιορτή απονομής για τα Βαμμένα κόκκινα μαλλιά π.χ. ο δίσκος δεν είχε πουλήσει περί τα 80.000 αντίτυπα και δεν τον είχε αγαπήσει ο κόσμος;

Θα είναι όμορφα στις 4 Απριλίου και θα χαρεί και ο κόσμος-αν τραγουδήσει ζωντανά τα τραγούδια.Θα έρθει σε επαφή με κόσμο που τον αγαπάει. Αυτό φτάνει :) Όσοι πάτε εύχομαι να περάσετε υπέροχα! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Γι' αυτό εξάλλου και επινοήθηκαν οι απονομές χρυσών/πλατινένιων δίσκων...: για να γίνονται βραβεύσεις-τελετές και να διαφημίζεται περαιτέρω ένας δίσκος και η επιτυχία του. Αν ήταν, να στέλνονται οι χρυσοί δίσκοι ταχυδρομικώς στα σπίτια όσων τους κερδίζουν, δεν θα είχε και νόημα η ύπαρξη τους... :):D

Όλη αυτή η διαδικασία εντάσσεται στο marketing για την προώθηση ενός δίσκου,... ειδικά τα τελευταία χρόνια, που έχουν γίνει απονομές χρυσών δίσκων, πριν καν αυτοί ξεπεράσουν τις απαιτούμενες πωλήσεις, καθαρά για λόγους διαφήμισης. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Συμφωνώ με τον Χρήστο. Ακριβώς για αυτό εμένα δεν μου πολυαρέσει η ιδέα της υπερδιαφήμισης ενός δίσκου. Οι απονομές αυτές είναι απλά διαφημιστικά τρικ.

Μάλλον συμφωνώ πιο πολύ με την περίοδο που ο Νταλάρας έκανε "επικοινωνιακής φύσεως λάθη" όπως τα χαρακτήρισε η Ekostel.

Και τουλάχιστον να γινόταν για κανέναν δίσκο που να περιέχει αριστουργήματα θα το καταλάβαινα, αλλά το να προβάλλεται τόσο πολύ πια αυτός ο δίσκος λες και είναι ο σπουδαιότερος της τελευταίας δεκαετίας εμένα με ενοχλεί.

Ειδικά τώρα με το θάνατο του αγαπημένου μας Σταύρου Κουγιουμτζή, η ανάγκη για καλά τραγούδια γίνεται επιτακτική, και αυτός ο δίσκος απέχει πάρα πολύ από κάτι τέτοιο...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Κατά τη γνώμη μου καλλιτέχνες σαν τον Νταλάρα δεν έχουν ανάγκη από πάρτυ απονομής χρυσού ή πλατινένιου δίσκου. Αυτά τα έχουν ανάγκη ανερχόμενοι καλλιτέχνες για να μας κάνουν γνωστό ότι τα τραγούδια τους (ή κάποιο τραγούδι) είχαν(είχε) επιτυχία(?)-'αραγε δεν το ξέραμε και μετά από την απονομή το μάθαμε;....Ποιος αγόρασε τα cd; Τέλος πάντων , αυτά είναι μέσα στα πλαίσια προβολής του προϊόντος (καλλιτέχνη) κάθε εταιρείας. Καλλιτέχνες του βελινεκούς Νταλάρα και κανένα δίσκο να μην ξαναβγάλουν δεν έχουν κανένα μα ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα! Τώρα γιατί ο Νταλάρας -εδώ συμφωνώ με το μέλος Astron- θέλει σώνει και καλά να υπερπροβάλλει αυτή τη συγκεκριμένη -μέτρια για τον πήχη του Νταλάρα- δουλειά.....Ίσως επειδή κι ίδιος καταβάθος το ξέρει....Ας είναι...Να είναι καλά, να πάει το πάρτυ καλά κι ελπίζουμε σε μια δυνατή έκπληξη το καλοκαίρι στην Επίδαυρο...Είναι σίγουρο ότι θα είμαστε όλοι εκεί για να τον απολαύσουμε σε ουσιαστικά πράγματα που μόνο ο Γιώργος ξέρει να μας προσφέρει...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το σίγουρο είναι Κώστα, αυτό ακριβώς που λες: ότι δηλαδή καλλιτέχνες σαν τον Γιώργο Νταλάρα μιλούν με τη φωνή και τα τραγούδια τους κατ΄ ευθείαν στην καρδιά μας, χωρίς να έχουν ανάγκη τέτοιες εκδηλώσεις. Ίσως όμως τα τραγούδια του νέου δίσκου να είναι ένα έναυσμα για κάποιους ανθρώπους να γνωρίσουν τον Γιώργο Νταλάρα. Ας μην ξεχνάμε πως, ενώ όλοι εμείς μεγαλώσαμε και ζούμε με τα τραγούδια του, υπάρχουν σίγουρα άνθρωποι που έχουν ακούσει ελάχιστα τη δισκογραφία του.

Εγώ περιμένω πως και πως την εμφάνιση στην Επίδαυρο, καθώς και την ανακοίνωση ημερομηνίας για τη ζωντανή επανεκτέλεση του ’ξιον Εστί, στα πλαίσια των 80χρονων του Μίκη Θεοδωράκη.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Συμφωνώ για τα περί διαφημιστικών τρικ.Είναι μέσα στο παιχνίδι της προώθησης ενός δίσκου. Δεν μπορεί μόνο ο Νταλάρας όμως να μένει εκτός όλων αυτών.Η Αλεξίου δηλώνει παρούσα,ο Θεοδωράκης τις απολαμβάνει.Ο Καζαντζίδης αναγκάστηκε την τελευταία περίοδο να αποδεχθεί τις απονομές.Αναφέρω το όνομα του Καζαντζίδη γιατί πεισματικά αρνιόταν , όπως και ο Νταλάρας για μία δεκαετία περίπου.Αλλά εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω την άποψη πως καλύτερα να μην συμμετέχει ο Νταλάρας στις απονομές.Στην εποχή μας ανερχόμενοι και ήδη σπουδαίοι είναι το ίδιο για τα μέσα, δυστυχώς. Στο κάτω κάτω αποτελούν και παράδοση τουλάχιστον τριάντα πέντε χρόνων ανάλογες γιορτές.Το ζητούμενο είναι οι απονομές αυτές να ανταποκρίνονται στις πωλήσεις των δίσκων.

Επαναλαμβάνω πως ο Νταλάρας και καλλιτέχνες του βεληνεκούς του πρέπει να είναι παρόντες και να μην υποχωρούν δίνοντας θέση σε ατάλαντους.Ένα άλλο ουσιαστικό -αυτή τη φορά φίλε Astron- λάθος του Νταλάρα και κάποιων άλλων ήταν και η παραπάνω στάση.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Αλήθεια -οι παλιότεροι ίσως ξέρουν- στους παλιότερους δίσκους γινόταν αυτή η κατάσταση;

An kai den zw sthn Ellada - kai den eimai palioteros ;) - den etuxe pote na anafer8ei tipota peri platineniwn diskwn tou Ntalara oute sto radiofwno oute sthn efhmerida (BHMA).

Ginontan "giortes", alla to ma8aina... katopin eorths.

Apo thn allh, gia tous pio emporikous kalitexnes panta anaferontan ta "kator8wmata" tous p.x. o Takis Taramakhs me ton kainourio tou disko...2 fores platinenios!!! klp :)

Thn propagnada auth thn proo8ei, mallon, h etairia (EMI) kai o Ntalaras den antisteketai sta "επικοινωνιακής φύσεως λάθη" :pity:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δεν ξέρω αν αυτή η διαδικασία είναι ένα τρόπος για να διαφημίσει τη τελευταία του δουλειά.Μήπως το λέμε επειδή θεωρούμε απλά αυτή την κυκλοφορία μέτρια?

Τα τελευταία χρόνια δίσκοι με μεγαλύτερη επιτυχία απονεμήθηκαν το ίδιο.Μην ξεχνάμε οτι πριν ένα χρόνο περίπου έγινε πλατινιένο το αφιέρωμα στον Β.Τσιτσάνη.

Δεν χρειάστηκε να το διαφημίσει.Αλλά έγινε παρόμοια εκδήλωση και ο Γιώργος Νταλάρας αναφέρθηκε στο στόχο αυτής της παράστασης και κυκλοφορίας.

Τότε λίγοι το ήξεραν και παραβρέθηκαν εκεί.Αυτή τη φορά κάλεσε περισσότερους φίλους.....

Εξάλλου δεν είναι το ίδιο με τα βραβεία Αρίων .Σε αυτή την περίπτωση συναγωνίζεται τους προηγούμενους δίσκους.Όχι άλλα είδη και τραγουδιστές.Συμφωνώ με την ΕKOSTEL στο ότι δεν χρειάζεται να υποχωρεί ..Αντίθετα του δίνεται

ενα ακόμη βήμα για να απευθυνθεί σ αυτούς που πρέπει....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Επειδή μιλάμε για τον Νταλάρα κι όχι για τον Μάλαμα ή τον Περίδη(για τον οποίο βέβαια οργάνωσε η εταιρία του απονομή και ασμένως την αποδέχθηκε).Επειδή μιλάμε για έναν εν δυνάμει καλλιτέχνη.Επειδή δεν νομίζω πως θέλουμε να πάει από τώρα για διακοπές διαρκείας,αλλά να δίνει τραγούδια -έστω μέτρια για κάποιους -και να προσπαθεί να μην αλώνεται η δισκογραφία από τους μέτριους,δηλώνοντας την κορυφαία παρουσία του.Για τους λόγους αυτούς εν ολίγοις θεωρώ πως δεν προσβάλλει κανέναν -πόσο δε μάλλον τον ίδιο- η γιορτή στην Αρένα.Που αν τραγουδήσει κιόλας θα είναι πραγματικό δώρο για τους παρευρισκόμενους.

Εξαιτίας κάποιων τέτοιων επικοινωνιακής φύσεως λαθών του ίδιου και των -ιδίου βεληνεκούς-συναδέλφων του, βιώνουμε το καθεστώς της μετριότητας το οποίο δεν μπορεί να αποτιναχθεί. Δεν μπορώ π.χ. να ανεχθώ τους Ρουβάδες-ωραίο παιδί ο Σάκης αλλά έως εκεί- να εκφράζουν την εθνική υπόσταση της Ελλάδας και την κουλτούρα της.Με την αποχή από την τηλεόραση αναγκαστήκανε οι φωστήρες δημοσιογράφοι να στραφούν στους εύκολους και να τους αναγάγουν σε πρότυπα.Όταν ο Νταλάρας έδινε συνέντευξη στον Χατζηνικολάου το 1993 στην εκπομπή του ,είχε την ανάλογη καλλιέργεια και ικανότητα να μιλήσει.Η Π.Ζήνα τι να μας πει κ.Χατζηνικολάου;Αλλά όταν τους παρακαλούσε για συνέντευξη ο Χατζηνικολάου, η απάντηση η μόνιμη ήταν ΟΧΙ.Καλά κάνανε θα μου πείτε.ΣΥΜΦΩΝΩ! Δείτε όμως τα αποτελέσματα. Αυτά εννοώ επικοινωνιακής φύσεως λάθη.Το να διαφημίσει κάποιος την δουλειά του-την μέτρια για κάποιους- είναι θεμιτό.Ιδιαίτερα όταν όλοι αυτό κάνουν εν έτει 2005.

Κάποιοι θέλουν τον Νταλάρα παροπλισμένο και τη γενιά αυτών των μεγάλων τραγουδιστών.Μην πέσουμε κι εμείς στην παγίδα τους.Αυτά και συγγνώμη αν σας κούρασα.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Φίλε Astron, νομίζω ότι αυτός ο δίσκος από την αρχή έδειξε τις προθέσεις του... Δεν πρέπει λοιπόν να σου κάνουν ενύπωση τα περί απονομής και γιορτής κλπ κλπ.

Σαφέστατα και είναι διαφημιστικά τρικ - όλος ο δίσκος (για μένα) είναι ένα διαφημιστικό τρικ!

Κακώς;

Μάλλον κακώς Προσωπικα δεν επικροτώ ..

Το μόνο που για μένα είναι υπό συζήτηση είναι το γεγονός ότι όντως οι καλές δουλειές (ασφαλτος κλπ..) περνάγανε στο ντουκου..Δεν υπήρχε η διάθεση από τον πολύ κόσμο να ακουστούν -υπήρχε μάλλον ένα μπούχτισμα, ενα "ωραία όλα αυτά αλλά βαρεθήκαμε όμως.." Οπότε τι κάνεις σε αυτήν υην περίπτωση;

Συνεχίζεις ακάθεκτος, κι όποιος ακολουθήσει; Πράγματι αυτή θα ήταν μια συνεπής στάση. Από την άλλη όμως μπορείς να πεις πως με αυτή τη στάση ,βασικά, γυρίζεις την πλάτη στο πρόβλημα και αποστασιοποιείσαι. (Οταν λέω πρόβλημα εννοώτην έλλειψη και την ισοπέδωση αυτού που λέμε αισθητική στην Ελλάδα του 2000+.) Γυρίζεις λοιπόν την πλάτη σημαίνει ότι απευθύνεσαι στους "λίγους" και δεν νοιάζει τι συμβαίνει με τους "πολλούς"

.Η τέχνη όμως δεν πρέπει να απευθύνεται στους πολλούς;;

Με αυτό λοιπόν το σκεπτικό, μπορώ να δικαιολογήσω την στάση ότι

πρώτα προσσεγγίζω τον κόσμο -άρα κάνω κάτι ,κάπως στα μέτρα τους -

με αυτόν τον τρόπο με γνωρίζουν - και έτσι έρχονται σε επαφή με το έργο μου και τους περνάω αυτά που θέλω να τους περάσω.

Το ζήτημα είναι αλλού ... Οντως κινήθηκε ο Νταλάρας με αυτό το σκεπτικό, ή απλά είχε ανασφάλεια και ηθελε να βγεί μπροστά και να πουλήσει ;;

Δεν ξέρω αν μπορει να μας απαντήσει κανείς με σιγουριά σε αυτό. Εμείς έδω στο site που τον ξέρουμε καλά και τον αγαπάμε τείνουμε να πιστεύουμε την καλή εκδοχή....εγώ προσωπικά δεν ξέρω ...και τελικά δεν με πολυενδοιαφέρει και τόσο .Ό, τι και να συμβαίνει ο Νταλάρας είναι αυτός που είναι έχει κάνει ό, τι έχει κάνει , κι εγω τον γουστάρω και αυτό είναι όλο!

Έτσι λοιπόν θα πάω και στην Αρένα -τζάμπα είναι- θα τον στηρίξω σε αυτό που κάνει (αν και θα προτιμούσα να μην το έκανε)- και θα τον χειροκροτήσω- γιατί απλά θέλω να τον χειροκροτήσω ...Αυτά

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tι θα γίνει βρε παιδιά τελικά με την απονομή την Δευτέρα? Θα πάει κανείς? Μερικοί το σκεφτόμαστε, αν θέλει κάποιος να έρθει ας συνενοηθούμε να βρεθούμε όλοι εκεί!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μπορούμε, αφού πλέον θα έχουμε γνωσιστεί όλοι από κοντά στις 2/4 στην αποχαιρετιστήρια βραδιά, να κανονίσουμε να βρεθούμε(στις 4/4) στην είσοδο της ΑΡΕΝΑΣ μια ώρα πριν. Αρχίζει δηλαδή η τελετή απονομής στις 21.00, ας συναντηθούμε στις 20.00. Όσοι συμφωνούν ας δηλώσουν εδώ "συμμετοχή".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν πρέπει να έχει κανείς πρόσκληση για να παραστεί στο γεγονός αυτό (κάποιοι ραδιοφωνικοί σταθμοί έδιναν προσκλήσεις);

Share this post


Link to post
Share on other sites
Μπορούμε, αφού πλέον θα έχουμε γνωσιστεί όλοι από κοντά στις 2/4 στην αποχαιρετιστήρια βραδιά, να κανονίσουμε να βρεθούμε(στις 4/4) στην είσοδο της ΑΡΕΝΑΣ μια ώρα πριν. Αρχίζει δηλαδή η τελετή απονομής στις 21.00, ας συναντηθούμε στις 20.00. Όσοι συμφωνούν ας δηλώσουν εδώ "συμμετοχή".

Τι έγινε τελικά; Βρεθήκατε για την απονομή; Πως ήτανε ο "θείος"; Περιμένουμε εντυπώσεις (δεκτές κ φωτό βέβαια) !!! :D:D:music::music:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Παιδειά Καλημέρα και καλώς σας βρίσκω , νεος στο site αλλά χρόνια παρών όπου και αν εμφανίζεται ο Νταλάρας [τολμώ να πω ότι σχεδόν τον έχω εξαντλήσει σ τα live] ήμουν χθες βράδυ στην Αρένα για την απονομή. Ο Νταλάρας εμφανώς συγκινημένος και σε μεγάλες φόρμες τραγούδησε όλα τα καινούργια τραγούδια καταχειροκροτούμενος από την ασφυκτικά γεμάτη αρένα [ μέχρι και από την Θεσσαλονίκη είχαν έρθει] . Παρόντες αρκετοί συναδελφοί του όπως οιΠάριος , Μαρινέλλα, Ανδρεάτος, Γλυκερία, Νικολόπουλος, και η μεγάλη έκπληξη που την περίμενα η Χαρούλα!!!!!!!. Τελευταία τους κοινή εμφάνιση ήταν στην τέντα 26 Μαίου 1984!!!!!!!!!!!!!!!! [εκτός από δύο τρεις φορές που συναντήθηκαν σε κάποιες συναυλίες} . Η Χαρούλα είπε το ΄΄Αν πεθάνει μια Αγάπη ΄΄ και το ΄΄Ζήλει μου΄΄ και ο Νταλάρας τη κοίταζε γεμάτοςαγάπη θαυμασμό [προβλέπω του χρόνου συνεργασία είμαι σχεδόν σίγουρος} Τι να σας πω,αν και είμαι κατά των απονομών χτες είχαμε μαζευτεί όλοι οι Νταλαροπαρέα και περάσαμε ΜΟΝΑΔΙΚΑ.

Σήμερα είμαι σε μεγάλα κέφια εξαιτίας αυτού του γεγονότος, αυτός ο άνθρωπος όσο περνούν τα χρόνια τόσο αποκτά μέσα μου μέγεθος και αξία.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πράγματι ήταν εκπληκτική βραδιά! Και δεν ήταν μόνο η πραγματικά ανεπανάληπτη Αλεξίου που τραγούδησε μαζί του! Γ. Πάριος, Μαρινέλλα, Αντώνης Βαρδής, Γιάννης Βαρδής και ο Ρέμος. Οσο για φωτογραφικό υλικό είμαι σίγουρη ότι η Αγνή θα έχει κάνει το θαύμα της!

Αγνή περιμένουμε με αγωνία όλες τις φωτό (και από την συνάντησή μας) :D !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Η χθεσινή βραδιά ήταν ανεπανάληπτη. Διέθετε ατμόσφαιρα, συγκίνηση και, το κυριότερο, ουσία! Ήταν χτες εκεί όλο το, καλό, ελληνικό τραγούδι και οι άνθρωποί του.

Ο Νταλάρας ήταν σε μεγάλη φόρμα και κέφια και τα "είπε" όλα. Επιστρέφει, μετά το "πείραμα-ΑΡΕΝΑ", οριστικά, στις συναυλιακού ύφους εμφανίσεις του.

Να ευχαριστήσω κι εγώ όλη την παρέα του φόρουμ που, όλοι μαζί , ζήσαμε μία δεύτερη(μετά την αποχαιρετιστήρια βραδιά του Σαββάτου 2/4) ζεστή βραδιά. Αγαπητοί μου φίλοι να είστε όλοι καλά κι από εδώ και πέρα να πηγαίνουμε στον Νταλάρα έτσι οργανωμένα.

Η Αγνή φυσικά και το έκανε, όπως πάντα, το θαύμα της! Απλώς να έχετε υπομονή...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tάσο,

Συμφωνώ και επαυξάνω στο να πηγαίνουμε οργανωμένα στις συναυλίες του Νταλάρα. Πράγματι και για μένα που σας συνάντησα για πρώτη φορά ήταν πολύ όμορφα. Ευχαριστώ όλα τα παιδιά για την εγκαρδιότητα τους!!!

Εν όψει των συναυλιών του Ηρωδείου να συντονισθούμε :D !!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το μόνο δυσάρεστο από τις τελευταίες ημέρες, ήταν ότι έπρεπε να ταξιδέψω πολύ νωρίς για το ταξίδι της επιστροφής στη Θεσσαλονίκη.Γιατί όλα τα άλλα πήγαν περίφημα. Το χθεσινό δεν ήταν απονομή ήταν μαγείακαι συγκίνηση! Ξέφευγε από τις τυπικές γιορτές απονομής δίσκων . Τόσοι σπουδαίοι άνθρωποι του τραγουδιού μαζί για να τιμήσουν με την παρουσία τους αυτόν τον ασύγκριτο καλλιτέχνη. Νάσαι καλά Γ.Νταλάρα!

Νάστε καλά όλοι οι φίλοι που μοιραστήκαμε την τελευταία βραδιά στην Αρένα αλλά και τη χτεσινή γιορτή. Δυστυχώς λείπανε αρκετοί φίλοι τόυ Γιώργου και εντός και εκτός forum.

Χρωστώ ευγνωμοσύνη στον συνεργάτη μου που με κάλυψε στο γραφείο. Βοήθησε καθοριστικά στο να κατέβω Αθήνα και τον ευχαριστώ από καρδιάς! :D:D:D:):):):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0