Sign in to follow this  
Followers 0
marochr

Παρτιτούρες...

6 posts in this topic

Ασχολούμαι λίγο με τη μουσική, συγκεκριμένα παίζω λίγη κιθάρα.

(Μπορείτε να φανταστείτε ποιος με ενέπνευσε... :razz: :razz: )

Το ερώτημά μου είναι αν μπορούμε να εμπλουτίσουμε το site με επιπλέον παρτιτούρες. Σίγουρα είναι αρκετά τα τραγούδια που ήδη υπάρχουν, αλλά λείπουν και πολλές εκατοντάδες ακόμη...

Προσπάθησα να ανεβάσω ένα τραγούδι στέλνοντας στο e-mail που υποδεικνύεται στο σχετικό σημείο του site, όμως φαίνεται πως δεν ισχύει το mail αυτό (αναμενόμενο).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Κοίτα φιλαράκι, υπάρχει ενα site (www.kithara.vu).Εκεί θα βρείς ότι θές!!Αντε και καλό παίξιμο!!! :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ΟΚ, αλλά νομίζω ότι σκοπός αυτού του site είναι να περιέχει ο,τιδήποτε αφορά στον Νταλάρα. Και αλίμονο αν δεν εχει παρτιτούρες. Σίγουρα υπάρχουν πολύ πιο εξειδικευμένα site που περιέχουν πολλές παρτιτούρες, εδώ επίσης υπάρχουν πολλές, αλλά όχι όλες. Εγώ απλά ήθελα να μάθω πώς μπορούμε να συμβάλλουμε όλοι σε αυτό... Και ίσως να παρακινήσω και κάποιους, που ξέρουν πολύ περισσότερα στη μουσική από εμένα, να "περάσουν" όσο πιο πολλά τραγούδια γίνεται μέσα.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το καλοκαίρι του 2001 έγραψα σε παρτιτούρες για φωνή και κιθάρα (λόγια και ακόρντα δηλαδή )όσα τραγούδια είχαν κυκλοφορήσει μέχρι τότε.Μόλις αυτό γίνει τεχνικά εφικτό (και εφόσον ενδιαφέρονται κι άλλα μέλη)θα τα περάσω μέσα.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0