Sign in to follow this  
Followers 0
kostasp

"Έχει γούστο"

96 posts in this topic

Χθες , ξεπέρασε τα όρια της κοτσάνας η παρουσιάστρια Μπήλιω Τσουκαλά στην εκπομπή "ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ" της ΕΤ1.

Είχε καλεσμένο της εκπομπής τον Τ.Χάρμα.Μαζί ήταν και ο Δ.Κοντογιάννης.Αφορμή το νέο τους cd.

Σε κάποια στιγμή ρωτάει τον Τ.Χάρμα που εμφανίζεται κι εκείνος της απαντά ότι μέσα από τις εμφανίσεις παίρνει ζωή! Κι έρχεται η ερώτηση ΚΕΡΑΥΝΟΣ : "Και η γυναίκα σας , τι κάνει;".Έκπληκτος εκείνος της απαντά:"Μα έχει πεθάνει από το 1978!!!!"

Παρακάτω, μιλάνε για το ούζο και ο Δ.Κοντογιάννης αναφέρει πως κάποτε είχε κυκλοφορήσει ούζο και ο Καζαντζίδης με τίτλο¨"Υπάρχω".Η Μπήλιω: "Ναι" (δηλ . συμφωνώ,το γνωρίζω) κι αμέσως μετά "α, ναι, δεν το ήξερα!"

Σε μια εκπομπή ο παρουσιαστής,από σεβασμό στους τηλεθεατές και στους καλεσμένους ΤΟΥ, διαβάζει κι ενημερώνεται για τα θέματα που έχει να παρουσιάσει, πόσο μάλιστα όταν είναι στη δημόσια τηλεόραση που την πληρώνει ο ελληνικός λαός!!!!!!

Τελικά...."ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ"...............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χθες , ξεπέρασε τα όρια της κοτσάνας η παρουσιάστρια Μπήλιω Τσουκαλά στην εκπομπή "ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ" της ΕΤ1.

Μόνο χθες να ήταν καλά θα ήταν.Ανάμεσα στα τραγούδια "Να με θυμάσαι" (που το έπαιξε live,συνοδεία πιάνου o Γιώργος) και το "Προαίσθημα" με ορχήστρα playback προτίμησε το δεύτερο "γιατί τι να κάνουμε,έτσι μ'αρέσει"!!!!!!!!:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Μήπως δεν υπήρχαν ανέκαθεν τέτοιες εκπομπές στην κρατική τηλεόραση,ειδικά αυτές που καλύπτουν τον χώρο του πολιτισμού?(να μην αναφέρω ονόματα κι εκπομπές που σταμάτησαν).

-John

Ήθελα να ξέρω , δεν την βλέπουν οι υπεύθυνοι προγράμματος της ΕΤ1; Δεν τους ενοχλεί η ασχετίλα της; Που φαίνεται κιόλας! Η μισθός της κυρίας πληρώνεται από τους δικούς μας φόρους ! Δυο πράγματα πρέπει να συμβούν! Ή να καθήσει να διαβάσει κάθε φορά που έχει καλεσμένο (κάθε φορά πώς τονίζει εκείνο το ΜΟΥ όταν λέει ο καλεσμένος ΜΟΥ!) ή να πάει σπίτι της!!!!!! Στην ιδιωτική τηλεόραση δεν θα με ένοιζε τόσο.Απλά θα άλλαζα κανάλι! Όχι και να την πληρώνουμε την κυρία!

Η κρατική τηλεόραση κατά καιρούς έχει προσφέρει υπέροχες εκπομπές μουσικής.Όπως οι εκπομπές του Γ.Παπαστεφάνου "Μουσική βραδιά", "Οι παλιοί μας φίλοι"...του Λ.Παπαδόπουλου "Εν αρχή ην ο λόγος","Συνατήσεις"....η "Πρόβα" με τη Λ.Λυκιαρδοπούλου....

Ας της πει κάποιος να κάνει κάτι άλλο.....έτσι θα "έχει γούστο"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kai gia emena to krima se autes tis periptoseis einai oti thelhsh yparxei.Den einai oti den thelei na kanei mia kalh ekpomph pou pragmatika na proothei ton politismo apla den mporei.Ksanavlepontas thn ekpomph me ton Dalara diapistosa oti anti gia "sto triethnes me ton Ahdonidh" eipe "sto triethnes me ton Aidini"

Η εκπομπή έχει και site στο internet και αν δεν κάνω λάθος είναι σχετικά πρόσφατο. Εγώ τουλάχιστον δεν το είχα προσέξει ως τώρα. Το site φιλοξενείται στη διεύθυνση: http://exeigousto.ert.gr και ενημερώνεται καθημερινά, περίπου τέτοια ώρα, με αναφορά στο περιεχόμενο της εκπομπής της επόμενης ημέρας.

Kala h typissa eixe kapote kalesmeno to Famelo kai eno arxise na leei diafores anakribeies gia th Zoh kai th douleia tou, ekeinos eugenika th diorthone. Paradeigma:

-Htan sto deutero disko sou pou ekanes.......

-Eee, oxi Mphlio htan ston proto

-A!

-Ekeinh th xronia kykloforhses ta tade tragoudia

-Ooooxi Mphlio, thn allh xronia.

-Aaa!

-KAi tote htan pou synergasthkes me ton tade kallitexnh.

-Oxi Mphlio, tote synergasthka me ton allo.

-Aaaaaaaa!

-Kai an den kano lathos Manolh mou exeis perasei kai asxhmes epoxes sth zoh sou! exeis koimhthei kai sta pagkakia!

-E oxi da!!!

To sygkekrimeno peristatiko mou to metefere enas filos poly aksiopistos. Dystyxos den to eida o idios gia na kseratho sta gelia!!!

This time.....! and perhaps repeat tonight Gr.time: 2.00 or Centr.-e: 1.00-

Δείτε σήμερα:

Με τη Μπήλιω Τσουκαλά και με...

* Τo «Χάραμα», το ιστορικό νυχτερινό κέντρο της Καισαριανής, που κλείνει φέτος 38 χρόνια λειτουργίας και που συνέδεσε το όνομά του με τον Βασίλη Τσιτσάνη, αλλά και με τον Γιάννη Παπαϊωάννου και τη Σωτηρία Μπέλλου. Σημείο αναφοράς για τους λάτρεις του ρεμπέτικου και του λαϊκού τραγουδιού από τη δεκαετία του 60, το «Χάραμα», έχει πολλά να «αφηγηθεί»...

Για τους πρωταγωνιστές αλλά και τους θαμώνες του μιλούν ο Τάκης Μάτσης, μετρ του μαγαζιού, αλλά και βοηθός σερβιτόρου από την πρώτη μέρα λειτουργίας και η τραγουδίστρια Ελένη Γεράνη, στενή συνεργάτης του Τσιτσάνη στο πάλκο του Χαράματος επί σειρά ετών.

* Τη Μαριώ, τη Λένα Αλκαίου και το Λάμπρο Καρελά, τη «συντροφιά» που ενώνει τις δυνάμεις της φέτος το χειμώνα στο «Χάραμα», και τραγουδά ζωντανά στο πλατό της εκπομπής αξέχαστες επιτυχίες. Το πρόγραμμα με τίτλο «Ζήτω το λαϊκό τραγούδι» είναι μια αναδρομή στο ρεμπέτικο και το λαϊκό τραγούδι που ξεκινά από τον Μάρκο Βαμβακάρη, τον Βασίλη Τσιτσάνη, τον Γιάννη Παπαϊωάννου και τον Μπαγιαντέρα, περνά στην Σωτηρία Μπέλλου, τον Στέλιο Καζαντζίδη και την Καίτη Γκρέυ και φτάνει μέχρι την Χαρούλα Αλεξίου και την Ελευθερία Αρβανιτάκη.

* Την ’ννα Βαγενά και τη Γιασεμί Κηλαηδόνη που μιλούν για τον «Γυάλινο κόσμο», ένα από τα διασημότερα έργα του Τένεσι Ουίλιαμς, το οποίο ανεβαίνει στο θέατρο «Μεταξουργείο» σε μουσική, αλλά και σκηνογραφία Λουκιανού Κηλαηδόνη.

Ιστοσελίδα: http://exeigousto.ert.gr

Όπως έχει ανακοινωθεί στο site της εκπομπής αύριο φαίνεται να υπάρχει ένα πολύ όμορφο πρόγραμμα που αξίζει να δούμε.

Συγκεκριμένα:

Φιλοξενείται η συγγραφέας Μάρω Δούκα, σε μία από τις σπάνιες τηλεοπτικές εμφανίσεις της. Η Μάρω Δούκα μιλά με αφορμή την έκδοση του βιβλίου της «Τα μαύρα λουστρίνια» και ξεναγεί την Μπήλιω Τσουκαλά στο συγγραφικό της εργαστήρι, ξετυλίγοντας το νήμα της ζωής και της τέχνης της: Από τους γονείς της στα φοιτητικά χρόνια και την έκδοση της πρώτης συλλογής διηγημάτων με τις ευλογίες του Γιάννη Ρίτσου και του Στρατή Τσίρκα στην «Αρχαία Σκουριά» -μια προσπάθεια να ζωντανέψει τα χρόνια της δικτατορίας και να αναρωτηθεί για το μέλλον της Αριστεράς- κι από κει στο μυθιστόρημα «Ενας σκούφος από πορφύρα», στο πολυδιαβασμένο «Αθώοι και φταίχτες» και στην άποψη της ότι, τα δημόσια γεγονότα διαμορφώνουν την ίδια μας τη ζωή.

Ακόμη, θα ακούσουμε μία συζήτηση για τις εξεγέρσεις και τις ανατροπές στην εποχή της παγκοσμιοποίησης -από το Μάη του 68 και τα γεγονότα του Πολυτεχνείου το 1973, στις ταραχές στη Γαλλία- με καλεσμένους το Νικόλα Βουλέλη, Διευθυντή Σύνταξης του Αθηναϊκού Πρακτορείου Ειδήσεων, τον Γιώργο Κύρτσο, εκδότη-διευθυντή της εφημερίδας «City Press» και τον Σταύρο Λυγερό, πολιτικό συντάκτη της εφημερίδας «Καθημερινή».

Τέλος, ο Χρήστος Λεοντής φέρνει στο πλατώ του «Εχει Γούστο» τα τραγούδια του, όπως το «Καπνισμένο Τσουκάλι» σε ποίηση Γιάννη Ρίτσου, που μελοποίησε το 1973 και κυκλοφόρησε το 1975 με την αλησμόνητη ερμηνεία του Νίκου Ξυλούρη. Τα τραγούδια του Χρήστου Λεοντή ερμηνεύει ζωντανά στο πλατώ του «Εχει Γούστο» η Μαρία Σουλτάτου. Συνοδεύει η Μικτή Χορωδία Νέων του Πολιτιστικού Κέντρου Κηφισιάς.

Και ένα δικό μου σχόλιο: Ας ελπίσουμε να αφήσει η παρουσιάστρια τα πολλά λόγια στους καλεσμένους της, διότι και η Μάρω Δούκα θα έχει πολλά να πει, και τα τραγούδια του Λεοντή σημάδεψαν την εποχή τους και η αυριανή επέτειος στην οποία επιχειρείται αφιέρωμα μέσα από την εξιστόρηση των γεγονότων μίας ολόκληρης εποχής, είναι μια λαμπρή σελίδα της ελληνικής ιστορίας.

Και ένα δικό μου σχόλιο: Ας ελπίσουμε να αφήσει η παρουσιάστρια τα πολλά λόγια στους καλεσμένους της, διότι και η Μάρω Δούκα θα έχει πολλά να πει, και τα τραγούδια του Λεοντή σημάδεψαν την εποχή τους και η αυριανή επέτειος στην οποία επιχειρείται αφιέρωμα μέσα από την εξιστόρηση των γεγονότων μίας ολόκληρης εποχής, είναι μια λαμπρή σελίδα της ελληνικής ιστορίας.

Κι εγώ να συμπληρώσω : Λιγότερες απορίες (ο Θεός να τις κάνει!) :blink: και ακόμα λιγότερες κρίσεις (τι να σου κάνει κι Θεός!) :blink:

Ας αφήσει τους καλεσμένους ΤΗΣ (όπως το τονίζει πάντα B) ) να μιλήσουν ή να τραγουδήσουν! Όσο λιγότερο μιλάει τόσο καλύτερα για εκείνη και για μας!

Είναι απορίας άξιο ,πάντως, πώς μια τόσο άσχετη με τα θέματά της παρουσιάστρια που πετάει συνεχώς κοτσάνες φιλοξενεί τόσο σημαντικές προσωπικότητες! Κι εκείνοι συνεχίζουν να πηγαίνουν! Ίσως θα χρειαστεί να ανοιχτεί καινούριο topic....Είναι ένα ζήτημα άξιο προς εξερεύνηση!

Δεν ξέρω αν παρακολούθησε κανείς τη χθεσινή μεσημεριανή εκπομπή. Δεν είχα τη δυνατότητα να την δω ολόκληρη. Να σας πω πως ξεκίνησε με ένα αφιέρωμα στην εξέγερση του Πολυτεχνείου και στις σημερινές - ας το πω - εξεγέρσεις, με κουβέντα μεταξύ γνωστών δημοσιογράφων (ήταν ο Σταύρος Λυγερός, ο Γιώργος Κύρτσος και δε θυμάμαι ποιος άλλος). Τελείωσε με το Χρήστο Λεοντή και τη χορωδία του Δήμου Κηφισιάς μαζί με τη Μαρία Σουλτάτου να ερμηνεύουν κομμάτια από το έργο "Το καπνισμένο τσουκάλι" σε ποίηση Γιάννη Ρίτσου.

Δυστυχώς, ενδιάμεσα δε μπόρεσα να παρακολουθήσω την εκπομπή και έτσι αγνοώ αν όντως φιλοξένησε τη συγγραφέα Μάρω Δούκα και πως εξελίχθηκε η εκπομπή. Να πω ότι ο ίδιος ο Χρήστος Λεοντής έπαιξε πιάνο και τραγούδησε το τραγούδι "Αύριο μπορεί να μας σκοτώσουν" αν δε με απατά η μνήμη μου , ενώ η Μαρία Σουλτάτου, μία πολύ σεμνή και διακριτική παρουσία στο χώρο της μουσικής, απέδωσε μαζί με τη χορωδία με όμορφο τρόπο τα τραγούδια από το έργο των Ρίτσου - Λεοντή.

Και ένα καταπληκτικό - σιγά μην έλειπε - που είπε η Μπήλιω Τσουκαλά. Πριν προσκαλέσει το Λεοντή στο πιάνο ή μετά, δε θυμάμαι, τον ρώτησε το εξής ωραίο:

Μπ.Τσ: Κύριε Λεοντή, πως εξηγείτε το ότι αυτό το έργο σας αυτό, το Καπνισμένο Τσουκάλι, δεν ακούγεται καθόλου στις τηλεοράσεις; :blink: :blink:

Και ο συνθέτης της απάντησε όπως έπρεπε:

Χρ.Λ.: Δεν είναι δικές μου οι τηλεοράσεις, δικές σας είναι. Αν ήταν δικές μου θα το έβαζα και θα ακουγόταν.

Και ένα καταπληκτικό - σιγά μην έλειπε - που είπε η Μπήλιω Τσουκαλά. Πριν προσκαλέσει το Λεοντή στο πιάνο ή μετά, δε θυμάμαι, τον ρώτησε το εξής ωραίο:

Μπ.Τσ: Κύριε Λεοντή, πως εξηγείτε το ότι αυτό το έργο σας αυτό, το Καπνισμένο Τσουκάλι, δεν ακούγεται καθόλου στις τηλεοράσεις; :blink: :blink:

Και ο συνθέτης της απάντησε όπως έπρεπε:

Χρ.Λ.: Δεν είναι δικές μου οι τηλεοράσεις, δικές σας είναι. Αν ήταν δικές μου θα το έβαζα και θα ακουγόταν.

:lol: :lol: :lol: Μπράβο Δώρα! Ευχαριστούμε ! :lol: :lol: :lol:

Ένα ακόμα καταπληκτικό της Μπήλιως.

Στις 11 Νοεμβρίου είχε αφιέρωμα (ή αφχέρωμα όπως το λέει) στο κέντρο "Χάραμα" . Μόλις η Ελένη Γεράνη είχε τραγουδήσει το "Σαν απόκληρος γυρίζω" του Τσιτσάνη.

Οπότε μόλις τελείωσε το τραγούδι γυρίζει η Μπήλιω και λέει στην Ελένη Γεράνη :

"Και τώρα Στέλλα θα μας πεις τον Απόκληρο..." :confused::huh::music:

Είναι...απερίγραπτη! Και να φανταστείτε ότι ο μισθος της είναι από δικά μας χρήματα!!!!!! :confused::huh::music:

Είναι...απερίγραπτη! Και να φανταστείτε ότι ο μισθος της είναι από δικά μας χρήματα!!!!!! :confused::huh::music:

Ε καλά υπάρχουν άλλοι και άλλοι δημόσιοι υπάλληλοι σε διάφορες θέσεις του δημοσίου που κάνουν πολύ χειρότερη δουλειά απότι η Μπήλιω. Υπάλληλοι σε εφορίες, ικα, αστυνομίες, νοσοκομεία, κρατικές υπηρεσίες κλπ που αρκετοί από αυτούς δεν δουλεύουν καθόλου, άλλοι δεν δίνουν σημασία στις ανάγκες του πολίτη και άλλοι δουλεύουν με προχειρότητα με αναπάντεχες επιπτώσεις.

Με άλλα λόγια, αυτό που θέλω να πω είναι ότι υπάρχουν δεκάδες εκατοντάδες άλλοι δημόσιοι υπάλληλοι που θα έπρεπε να αντιδρούμε και όχι τόσο πολύ με την ελαφρότητα της Μπήλιως.

Είναι...απερίγραπτη! Και να φανταστείτε ότι ο μισθος της είναι από δικά μας χρήματα!!!!!! :confused:  :huh:  :music:

Ε καλά υπάρχουν άλλοι και άλλοι δημόσιοι υπάλληλοι σε διάφορες θέσεις του δημοσίου που κάνουν πολύ χειρότερη δουλειά απότι η Μπήλιω. Υπάλληλοι σε εφορίες, ικα, αστυνομίες, νοσοκομεία, κρατικές υπηρεσίες κλπ που αρκετοί από αυτούς δεν δουλεύουν καθόλου, άλλοι δεν δίνουν σημασία στις ανάγκες του πολίτη και άλλοι δουλεύουν με προχειρότητα με αναπάντεχες επιπτώσεις.

Με άλλα λόγια, αυτό που θέλω να πω είναι ότι υπάρχουν δεκάδες εκατοντάδες άλλοι δημόσιοι υπάλληλοι που θα έπρεπε να αντιδρούμε και όχι τόσο πολύ με την ελαφρότητα της Μπήλιως.

Δηλαδή , αγαπητέ Αποστόλη, αφού υπάρχουν κι άλλοι σαν την Μπήλιω που δεν κάνουν καλά τη δουλειά τους-αφού αυτή δε φροντίζει να διαβάζει και να ενημερώνεται για τους καλεσμένους ΤΗΣ(που συνέχεια τονίζει)-δεν πρέπει να την κατακρίνουμε!

Αυτή η άποψη -εμένα - δεν με βρίσκει σύμφωνο! Οφείλει -και γι' αυτό πληρώνεται-να είναι "διαβασμένη" κι αν αγνοεί τελείως ένα θέμα ας φωνάξει κάποιον πιο ειδικό να κάνει τη συνέντευξη! Έτσι προφυλάσσει και την εκπομπή και τον εαυτό της!

Δεν είπα οτι δεν πρέπει να την κρίνουμε... αλλά η Μπήλιω είναι το κερασάκι στην τούρτα. Έχουμε πολλά περισσότερα πράγματα να ασχοληθούμε από το να καταγράφουμε τις ανοησίες της Μπήλιως. Μία ψυχαγωγική εκπομπή είναι στο κάτω κάτω. Με τις ανοησίες που λέει μας διασκεδάζει... :confused:

Την Παρασκευή 2 Δεκεμβρίου η εκπομπή θα κάνει ένα αφιέρωμα στην Σωτηρία Μπέλλου, με αφορμή την επικείμενη ανανεωμένη κυκλοφορία του βιβλίου ΄΄Πότε ντόρτια πότε εξάρες΄΄ που επιμελήθηκε η Σοφία Αδαμίδου

Αφιέρωμα στον ΣΤΑΥΡΟ ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗ θα έχει η εκπομπή "ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ"(ΕΤ-1) την Τρίτη 13/12(16.00-18.00).

Στο στούντιο θα παραβρίσκονται η γυναίκα του Αιμιλία Κουγιουμτζή, η κόρη του Μαρία Κουγιουμτζή και τραγούδια του θα ερμηνεύσει ο Παντελής Θεοχαρίδης.

Απ' ότι είδα, από τα διαφημιστικά, θα δείξουν και βίντεο με τον ΓΙΩΡΓΟ ΝΤΑΛΑΡΑ να ερμηνεύει τραγούδια του από παλιότερες εκπομπές και συναυλίες.

Αφιέρωμα στον ΣΤΑΥΡΟ ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗ θα έχει η εκπομπή "ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ"(ΕΤ-1) την Τρίτη 13/12(16.00-18.00)
Να το επαναφέρω, μιας και η εκπομπή ξεκινά όπου να 'ναι. ;)

Στην σημερινή εκπομπή ''Έχει γούστο'', καλεσμένος ήταν και ο Γ.Λιάνης. Με αφορμή το καινούργιο βιβλίο του με συνεντεύξεις εξέχουσων προσωπικοτήτων, μίλησε για πολλά και ενδιαφέροντα. Προβλήθηκε και ρεπορτάζ από την παρουσίαση του βιβλίου(στην Παλαιά Βουλή στις 20-12-05), όπου παρέστη το ζεύγος Γιώργου και ’ννας Νταλάρα.

Η εκπομπή επαναπροβάλλεται αργά την νύχτα.

Φίλη με πληροφόρησε ότι στο χτεσινό(13/1) "ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ" καλεσμένος ήταν ο Μιχάλης Δημητριάδης. Μεταφέρω λοιπόν τα όσα μου είπε :

Σε ερώτηση της Μπ. Τσουκαλά, ποιον τραγουδιστή ξεχωρίζει, ανέφερε τον ΓΙΩΡΓΟ ΝΤΑΛΑΡΑ.

Μάλιστα, αναφέρθηκε με λεπτομέρειες στα της γνωριμίας τους και της συνεργασίας τους, παλιότερα, τόσο στον "Ορφέα" όσο και σε περιοδείες του Νταλάρα στο εξωτερικό.

Αν κάποια/ος φίλη/ος παρακολούθησε το χτεσινό "ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ", ας μας γράψει περισσότερες λεπτομέρειες για τα όσα είπε περί Νταλάρα ο Μιχάλης Δημητριάδης.

Μπήλιω Τσουκαλά:

Yπάρχει κάποιος από τους ανθρώπους που έχεις συνεργαστεί που να ξεχωρίζεις(να το πεις χωρίς να παρεξηγηθούν οι υπόλοιποι)

Μιχάλης Δημητριάδης:

Παρόλο που έχω να μιλήσω πάρα πολλά χρόνια με τον Γιώργο τον Nταλάρα, ο Γιώργος ο Νταλάρας είναι αυτός που με πήρε 22 χρονών στον Ορφέα, σ αυτήν την καταπληκτική παράσταση και μετά στις συναυλίες σε Αμερική, Καναδά, και σ΄όλη τηνΕλλάδα.Δεν μεσολάβησαν δισκογραφικές εταιρίες για να μας γνωρίσουν.Ενας βενζινάς από τα Ανώγεια της Κρήτης είπε στον Νταλάρα, έχω έναν φίλο θέλω να τον ακούσεις.Εκείνο τον καιρό έκανα τον πρώτο μου δίσκο με τον Στέλιο Φωτιάδη.Γνώρισα τον Νταλάρα, μου λέει θέλω να μου φέρεις τον δίσκο σου.Εγώ από σεμνότητα δεν πήγα τον δίσκο.Κι όμως ο ίδιος έψαξε βρήκε τον δίσκο, τον άκουσε,και με φώναξε μετά να μου πει, πως ενώ είσαι μόνο 22 χρονών έχεις αυτά τα γυρίσματα στη φωνή

Μπήλιω:

Είναι αυτή η καταπληκτική γεναιοδωρία του Γιώργου Νταλάρα, την οποία ξέρει πολύ καλά το «συνάφι», οι νέοι άνθρωποι,και εξάλλου αυτό πάει και τη μουσική μπροστά

Μιχάλης Δημητριάδης:

Ο Γιώργος ο Νταλάρας πραγματικά βοηθάει

Μπήλιω:

Οταν σε εμπιστεύεται ένας άνθρωπος σαν τον Γιώργο είναι πολύ μεγάλη σφραγίδα στο διαβατήριο σου

Μιχάλης Δημητριάδης:

Είναι μεγαλοψυχία αυτό.Ο Γιώργος είναι μεγαλόψυχος και σημαντικός.Nα είναι καλά.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0