Bithidalaras

Γιώργος Νταλάρας

10 posts in this topic

Ένα παράπονο έχω από τη δημόσια εικόνα του Γιώργου! Κι αυτό έχει να κάνει με το επίσημο site του, το www.dalaras.gr!!! Θεωρώ καταρχήν, ότι είναι πολύ χειρότερο από αυτό εδώ το site από όλες τις απόψεις! Μια προσωπικότητα τόσο μεγάλη όσο ο Γιώργος Νταλάρας δεν δικαιολογείται να έχει ένα τόσο απρόσωπο και ανεπαρκές site, το οποίο ενημερώνεται μια φορά στους δυο μήνες, δεν έχει στίχους των τραγουδιών αλλά ούτε και forun! Αν δεν ήταν δηλαδή το dalaras.com, σκεφτείτε πόσο δύσκολη θα ήταν η επικοινωνία όλων των θαυμαστών του Γιώργου! Για αυτούς τους λόγους είμαι πολύ απογοητευμένος! Δεν δικαιολογείται ο Κότσιρας και όποιος άλλος Κότσιρας να έχει καλύτερο site από τον Γιώργο.. :D:(:D:rolleyes:

Σωστή η παρατήρηση... Για την ανανέωση της σελίδας κυρίως, όπως και για νεότερες φωτογραφίες και υλικό γενικότερα.

Για το forum δε θα θα συμφωνήσω. Αυτή τη στιγμή δεν μπορεί να αλλάξει κάτι, γιατί πλέον το dalaras.com/forum έχει καθιερωθεί, ειδικά για την επικοινωνία των απανταχού "νταλαρικών". Οπότε ας κοιτάξουν να ανανεώσουν τη σελίδα φτιάχνοντας κάτι που να απεικονίζει το μεγαλείο του Νταλάρα και επίσημα, γιατί ανεπίσημα....κατέχουμε τα πρωτεία! ;):);):)

(ειδικά αν ανανεωθούμε λίγο ακόμη - εννοώ η σελίδα, γιατί το forum είναι άψογο! )

Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι το επίσημο site του έχει μείνει στο 2001! Μα τί γίνεται;;;

Μια ερώτηση: Δεν είναι για το επίσημο site του Νταλάρα αλλά πάντως σχετικά με Νταλαροsite.

Στο "Πηγές" γράφει:

"Ο Αντώνης διατηρεί άλλη μια "νταλαροσελίδα" στο http://www.ntalaras.gr. Αντώνη, καλή θητεία! "

Πρίν λίγο καιρό που προσπάθησα να μπώ εκεί, μου έλεγε ότι αυτό το site είναι "under construction". Τώρα ξαναπροσπάθησα και μου βγάζει "The page cannot be displayed"...

Τι γίνεται μ' αυτο το site; Ξέρει κανείς τίποτα; :)

Προσπάθησα να μπω στο site που λες αλλά μου βγάζει και εμένα The page cannot be displayed! Ίσως δεν το έφτιαξε τελικά!

Είχα σκοπό να το θέσω κι εγώ αυτό το ζήτημα.

Η όλη ιστοσελίδα δίνει την εντύπωση πως υπάρχει μόνο για να υπάρχει...

Να φανταστείτε οι πληροφορίες για νέες συναυλίες ανανεώνονται μία μέρα πριν την συναυλία. Για το αφιέρωμα στον Κουγιουμτζή δε, ούτε καν το ανέφερε.. :):razz:

Παλιές φωτογραφίες, παλιά βίντεο, παλιές δημοσιεύσεις...

Το "επικοινωνία" δε, νομίζω ότι έχει μόνο διακοσμητικό χαρακτήρα, ή μήπως κανείς πιστεύει πως άν κάποιος γράψει ένα μήνυμα για το Γιώργο εκεί, αυτός θα το λάβει :pity::blush::(

Το πιό σπαστικό απ' όλα στο επίσημο site του, είναι ότι είναι όλα με το flash player και δε μπορείς να κάνεις δεξί κλίκ πουθενά! :)

Πρέπει να τον ενημερώσουμε να κάνει κάτι να το ενημερώσει αυτό το ριμάδι το επίσημο Site :):):razz:

Αλήθεια ρε παιδιά ξέρει κανείς αν ο Γιώργος γνωρίζει απο Υπολογιστές.

Δηλαδή θα μπορούσε να συντηρήσει ένα Site μόνος του; :mad::mad:

Ξέρω ότι έχει δηλώσει πως δεν τα πάει καλά με τη νέα τεχνολογία και τους υπολογιστές, αλλα επιτρέψατέ μου να αμφιβάλλω.

Δεν μπορώ να πιστεψω πως ξέρει να χειρίζεται και να ρυθμίζει στην εντέλεια 32κάναλες ψηφιακές κονσόλες και....κολλάει σε έναν υπολογιστή :mad::mad::mad:

’λλη ερώτηση πρέπει να κάνεις: έχει χρόνο να συντηρήσει ένα site μόνος του; Το θέμα είναι ποιός ενημερώνει το official site; Όποιος είναι, γιατί δεν το κάνει;

Η δική μου απορία είναι: άν πχ του στείλει κάποιος mail, τα διαβάζει άραγε; :)

Έχω μια ιδέα :mad::mad::mad:

Γιατί δε δίνει τα δικαιώματα σε εμάς εδώ στο φορουμ, ώστε να το ανανεώνουμε εμείς; :mad:

Θα είναι το πιο ενημερωμένο site τραγουδιστή στον κόσμο, θα έχει τα πάντα.

:):):razz::mad::mad::mad:

Να.... η Νταλαρόφιλη για παράδειγμα όλη μέρα με αυτό θα ασχολιόταν :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Συμφωνείς;;;;

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...