Sign in to follow this  
Followers 0
denyparheilogos

Fame Story IV

23 posts in this topic

Ενας φίλος μου είναι σπουδαστης του εργαστηρίου δημοσιογραφίας του Αντέννα.

Εκεί ακούγεται έντονα η φήμη ότι ο Νταλάρας θα είναι ένας εκ των καθηγητών / κριτών αυτού του τηλεοπτικού / μοσικού οχετού.

ΑΛΗΘΕΥΕΙ???????????????????????????????????????????????????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αχαχχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχααχαχαχαχαχα

αχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχα

Το άλλο με τον Τοτο το ακούσατε???? :lol: :lol: :lol: :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πες μας τέτοια τώρα να έρχονται τα εγκεφαλικά ένα-ένα.Μετά την χαρά για το CD και τη συνέντευξη τύπου να σκάσει κανένα τέτοιο να ψαχνόμαστε ομαδικώς.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το μόνο που δε γράψατε μέχρι τώρα είναι ότι ο Γιώργος βγήκε από κανένα Fame story.

Αν το γράψετε κι αυτό,θα τα'χουμε δει όλα σ'αυτό το site.

-John

Share this post


Link to post
Share on other sites

Να πάθω εγκεφαλικό, έμφραγμα, να χτυπήσω από μόνη μου το κεφάλι μου στον τοίχο; Τι προτιμάτε; Τι άλλο θα πούνε από τα εργαστήρια της ''Ακαδημίας'' του Antenna. Απορώ πώς βγαίνουν τέτοιες φήμες! Τώρα αν πραγματοποιηθεί το όνειρό τους, εγώ θα αλλάζω πεζοδρόμιο μόλις συναντώ κάποιον γνωστό. Ας μην το συζητήσουμε άλλο γιατί νιώθω κάτι απροσδιόριστο. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ενας φίλος μου είναι σπουδαστης του εργαστηρίου δημοσιογραφίας του Αντέννα.

Εκεί ακούγεται έντονα η φήμη ότι ο Νταλάρας θα είναι ένας εκ των καθηγητών / κριτών αυτού του τηλεοπτικού / μοσικού οχετού.

ΑΛΗΘΕΥΕΙ???????????????????????????????????????????????????

Pos ta petas etsi pallikari mou afta, ki eimaste kai se krisimi hlikia... :blink: Therizoun ta emfragmata kai ta egefalika kato ap' ta 40... :blush: As prosexoyme ligo ti leme vre paidia!! :mad::mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pos ta petas etsi pallikari mou afta, ki eimaste kai se krisimi hlikia... :blink: Therizoun ta emfragmata kai ta egefalika kato ap' ta 40... :mad: As prosexoyme ligo ti leme vre paidia!! :mad::mad:

"Κάτω" απ'τα 40; :mad::blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Fantasou ti ginetai pano ap' ta 40!!! :lol: :lol: :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εμένα μόνο σαν εφιάλτης μου φαντάζει... Και υπάρχει και σχετικό topic εδώ, με τους εφιάλτες... μάλλον εκεί θα έπρεπε να το γράψεις. Τι λες Χρύσα κι εσύ ; :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλά, έτσι έλεγαν και για τα βραβεία Αρίων, για εβδομάδες λεγόταν πως θα είναι παρόν. Ευσεβείς πόθοι ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μα καλα, εχουμε τρελαθει εντελως;; :blink: Τι ειναι αυτα που λεμε;; :blink: Μ' αρεσει που συνεχιζουμε να το συζηταμε..... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ενας φίλος μου είναι σπουδαστης του εργαστηρίου δημοσιογραφίας του Αντέννα.

Εκεί ακούγεται έντονα η φήμη ότι ο Νταλάρας θα είναι ένας εκ των καθηγητών / κριτών αυτού του τηλεοπτικού / μοσικού οχετού.

ΑΛΗΘΕΥΕΙ???????????????????????????????????????????????????

Δε μπορεί, μάλλον δε θα 'ναι στα καλά του -αν σοβαρολογούσε- ή θα αστειεύονταν...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μη τρελαθούμε κιόλας ρε παιδιά....... :xmas::mad:

Προφανώς το βγάλανε προς τα έξω στον αντ1 και το αφήσανε να αιωρείται για να μαζέψουν κόσμο....

Share this post


Link to post
Share on other sites

an einai alitheia... to mono pou menei einai na kanei o giorgaras ena ntoueto me tin BANDH... kai na graftei sth HEAVEN MUSIC kai na tou grapsei tragoudi o FOIVOS..... GOD HELP US

Share this post


Link to post
Share on other sites
an einai alitheia... to mono pou menei einai na kanei o giorgaras ena ntoueto me tin BANDH... kai na graftei sth HEAVEN MUSIC kai na tou grapsei tragoudi o FOIVOS..... GOD HELP US

Πολύ σωστά...

GOD HELP US!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Προσωπικά αν έκανε κάτι τέτοιο ο Γιώργος θα έφευγα στο εξωτερικό την άλλη μέρα! :D;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ησυχάστε!! Δεν θα χρειαστεί να φύγετε στο εξωτερικό. Κι αυτό γιατί δεν ισχύει τίποτε περί συμμετοχής του σε αυτή την ανοησία. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ας μην ασχοληθούμε άλλο με το θέμα ,τι λέτε και σεις; Θάπρεπε να τον ξέρετε λίγο καλύτερα μετά από τόσα χρόνια. :)

ΡΕΝΑ :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Και που λες,ήταν δύο υποβρύχια στο βυθό της θάλασσας.Ανέβηκαν ταυτόχρονα,θα έλεγα,στην επιφάνεια,άνοιξαν τα καπάκια και λέει ο ένας χειριστής στον άλλον: -Πόσα;

Απαντά ο άλλος: -Πέντε

Αναρωτιέται ο ένας:-Τι πέντε;

Αναρωτιέται κι άλλος:- Τι πόσα;

...Αναρωτιέμαι κι εγώ...Τι διαβάζω θεέ μου;Πες του φίλου σου,που στο είπε εκεί στα εργαστήρια ηλιθιογραφίας του Αντέννα,να πάρουν να διαβάσουν(ιδίως αυτοί οι καθηγηταί της...καμφοράς)τα "Χαστουκόψαρα",του Γ.Χρηστίδη...Αρχίζει με τον προκείμενο διάλογο... :razz::razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Σήμερα είναι το πρώτο fame story live! Πλάκα θα έχει να εμφανιστεί στην παρουσίαση της επιτροπής ο Νταλάρας... :razz: :lol: :razz: :blink: :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0