Sign in to follow this  
Followers 0
Bithidalaras

Νταλάρας για Ρέμο

38 posts in this topic

MAKAAY

Συνολικά μηνύματα: 11

AN EINAI NA ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΑΛΑΡΑ, ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΑΣ ΜΗΝ ΜΠΕΝΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ

--------------------

ΤΩΡΑ Η ΣΗΜΑΙΕΣ ΓΕΝΗΚΑΝΕ ΕΙΔΗ ΕΜΠΟΡΙΚΑ, ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΑΓΑΘΑ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΙΚΑ

Καλημέρα σε όλους. Σήμερα με περίμενε μια όντως δυσάρεστη έκπληξη από τον κύριο ή την κυρία ΜΑΚΑΑΥ και το δημοσιοποιώ για να γνωρίζουν και τα υπόλοιπα μέλη το ύφος και κυρίως το ήθος ορισμένων. Δεν πρόκειται φυσικά να απαντήσω στα κομψά του λόγια γιατί όπως καταλαβαίνετε έχει σοβαρό πρόβλημα αντίληψης. Εκείνο που θα του συνιστούσα όμως είναι να ανοίξει κανένα λεξικό γιατί εκείνο το "μπένεις" βγάζει μάτι. Και τέλος σε κάθε περίπτωση δεν δίνω το δικαίωμα σε κανένα να μου απαγορεύσει να λέω τη γνώμη μου.

Καλό είναι να προσέχουμε τις εκφράσεις μας και να σεβόμαστε την γνώμη όλων! Ο καθένας να εκφράζεται ελεύθερα αλλά με ευγένεια. Είναι κρίμα για το επίπεδο της σελίδας και είναι κρίμα να ''χαλάμε'' τις καρδιές μας... :)

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου EKOSTEL γι αυτό ακριβώς δημοσιοποιίησα το ΡΜ που με περίμενε σήμετα το πρωϊ από τον κύριο ή την κυρία ΜΑΚΑΑΥ. Ήταν πραγματικά μια εξαιρετικά δυσάρεστη έκπληξη για μένα και λυπάμαι πολύ.

Προτείνω ,λοιπόν, να σταματήσει εδώ η παρεξήγηση. Να δοθεί η ευκαιρία να εκτονωθεί η ένταση. Ξαναλέω, είναι κρίμα να δημιουργούνται εντάσεις μεταξύ των μελών. :mad:

Προτείνω ,λοιπόν, να σταματήσει εδώ η παρεξήγηση. Να δοθεί η ευκαιρία να εκτονωθεί η ένταση. Ξαναλέω, είναι κρίμα να δημιουργούνται εντάσεις μεταξύ των μελών. :mad:

o.k sorry οσο γιατο λεξικο ναι οντως δεν τα παω καλα με την ορθογραφια ειναι αληθεια.τωρα ακουω την ζωντανη ηχογραφηση απο τον ορφεα κ ηρεμω.αλλα ειναι κριμα να χτυπαμε κ εμεις τον γιωργο ειδικα τωρα που ολοι τον χτυπανε οι εχθροι του.ο θεμος τι εβγαλε στο ολα για τον γιωργο?τον ειδε κανεις?

Το να αποφεύγεις να πάρεις θέσει επί προσωπικού, όταν μάλιστα τα όσα σου έχει σύρει ο Λαζόπουλος είναι επιεικώς απαράδεκτα και εξευτελιστικά είναι τουλάχιστον αναντιστοιχο με τις αρχές τις οποίες δημοσίως υπερασπίζεται ο Νταλάρας. Tελικά μήπως έχουν δίκιο όσο ισχυρίζονται πως είναι τζάμπα μάγκας; Το να κάνεις κριτική στους άλλους είναι εύκολο -ειδικά όταν μιλάς από θέση ισχύος- το να απαντάς επί της ουσίας σε αισχρές κατηγορίες είναι δύσκολο. Κρίμα και πάλι. Καληνύχτα σε όλους με πολύ πικρή γεύση από τα όσα παρακολούθησα.

αλλα οταν διαβαζεις τετοια μηνυματα απο μελοι του club δεν μπορεις να κρατηθεις δηλαδη τι επρεπε να κανει ο γιωργος να αρχισει να βριζει τον λαζοπουλο?ετσι θα εχανε το δικιο του.εγω πιστευω πως εκανε καλα που συγρατηθηκε.τωρα αν εσυ τον θεωρεις τζαμπα μαγκα δικαιωμα σου.

Gianna Christou

Εστάλη: Dec 23 2005, 01:14 AM

female

Dalaras Starter

Συνολικά μηνύματα: 19

Αύξων αριθμός μέλους: 926

Έκανα το λάθος να παρακολουθήσω τη Ζούγκλα του "φίλου" του κ. Νταλάρα και ειλικρινά έμεινα άναυδη! Η λέξη απογοήτευση είναι μάλλον φτωχή για να εκφράσει τα συναισθήματα μου ακούγοντας το Γιώργο να χαριεντίζεται με τον "κύριο" Λαζόπουλο. Τελείως διαφορετική αντιμετώπιση και στάση περίμενα από έναν άνθρωπο ο οποίος χρόνια τώρα προσπαθεί να πείσει πως δεν σηκώνει μύγα στο σπαθί του και βάλλει κατά πάντων. "Δεν άκουσε", "δεν είδε", του είπαν φίλοι κ.λπ. Κρίμα! Το να αποφεύγεις να πάρεις θέσει επί προσωπικού, όταν μάλιστα τα όσα σου έχει σύρει ο Λαζόπουλος είναι επιεικώς απαράδεκτα και εξευτελιστικά είναι τουλάχιστον αναντιστοιχο με τις αρχές τις οποίες δημοσίως υπερασπίζεται ο Νταλάρας. Tελικά μήπως έχουν δίκιο όσο ισχυρίζονται πως είναι τζάμπα μάγκας; Το να κάνεις κριτική στους άλλους είναι εύκολο -ειδικά όταν μιλάς από θέση ισχύος- το να απαντάς επί της ουσίας σε αισχρές κατηγορίες είναι δύσκολο. Κρίμα και πάλι. Καληνύχτα σε όλους με πολύ πικρή γεύση από τα όσα παρακολούθησα.

γιαννα φανταζομαι τι θα εγραφες αν δεν ησουν μελος του club για τον γιωργο.......

Παιδιά, επειδή είμαι τελείως άσχετη, τί έγινε? Εχουν τσακωθεί ο Νταλάρας με το Ρέμο? Ή με τον Λαζόπουλο? Έχω περίπου 4 χρόνια να κοιτάξω ανοιχτή τηλεόραση (πλήρης αποτοξίνωση) και δεν ξέρω τί μου γίνεται...

Πάντως αν μου επιτρέπετε να πώ κάτι... γράφτηκα εδώ επειδή μου φάνηκε πολύ φιλικό το κλίμα...Αφού τον αγαπάτε όλοι, μην τσακώνεστε ρε παιδιά...Συγγνώμη αν χώνομαι σε πράματα που δε με αφορού....

Όσον αφορά τον Α.Ρέμο δεν νομίζω ότι έχει συμβεί κάτι αλλά έχει να κάνει με τον τύπο κουτσομπολίστικου χαρακτήρα.

Όσον αφορά τον Λαζόπουλο μπορείς να διαβάσεις εδώ http://www.dalaras.com/forum/index.php?act...t=ST&f=8&t=2965

και εδώ

http://www.dalaras.com/forum/index.php?act...9e29f6ed965bbcb

xxx

Εστάλη: Dec 3 2004, 07:42 PM

female

Dalaras Advanced

Συνολικά μηνύματα: 48

Αύξων αριθμός μέλους: 770

Έυχομαι να μη γινει αυτή η συνεργασία,κάτι να σραβώσει ρε παιδάκι μου,δεν ξέρω!!!

Απαράδεκτο το βρίσκω κι ας μην έχει και λουλούδια, κι ας το φέρει και στα μέτρα του!

Γιατί ρε Γιώργο μας τα κάνεις αυτά???Γιατί να σου γράφει ο Θεοφάνους τραγούδια?

Ανάγκη τους έχεις?Τόσα χρόνια υπερασπίζεσαι μια άποψη και με πολύ σκληρό τρόπο και τώρα έρχεσαι και αναγνωρίζεις ανθρώπους που έχουν διαπράξει έγκλημα στο ελληνικό τραγούδι??

Δεν ξέρω πόσο πούλησε η άσφαλτος που τρέχει (και ποσο θα πουλήσουν τα Θεοφάνεια....)πάντως κέρδισε τον σεβασμό όλων και μας άφησε διαμάντια! Αυτή δεν είναι η ουσία?

Όχι τίποτε άλλο, αλλά θα πρέπει να τον υπερασπιζόμαστε πάλι (γιατί δεν νομίζω να του βγει σε καλό), κι αυτή τη φορά μάλλον δεν θα έχουμε και δίκιο

ΣΟΦΟΣ ΗΤΑΝΕ Ο ΧΧΧ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΟΥΜΕ.

ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΔΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΟΛΑ ΤΟΥ ΘΕΜΟΥ????ΤΙ ΑΝΑΦΟΡΑ ΕΙΧΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ?ΤΟΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕ ΑΚΟΥΣΑ.ΑΥΤΟΣ ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΘΟΥΜΕΝΑ?ΕΒΑΛΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΤΗ ΝΑ ΜΑΣ ΕΞΗΓΗ ΤΙ ΛΕΕΙ???ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΥΕΙΣ.

ΜΑΚΑΑΥ, θα μπορούσες -αν σου είναι εύκολο- να γράφεις με πεζά γράμματα;

Thanks! :music::music:

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0