Sign in to follow this  
Followers 0
kostasp

Ο ΝΤΑΛΑΡΑΣ ΣΤΗΝ "ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8"

32 posts in this topic

Σύμφωνα με το τρέιλερ που μόλις έδειξε το MEGA , ο Νταλάρας θα εμφανιστεί τη Δευτέρα 15/5 στην εκπομπή "ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8" του MEGA που παρουσιάζει ο Στρ.Λιαρέλης και ο Δ.Καμπουράκης με την αφορμή της κυκλοφορίας του νέου του άλμπουμ... Το τραγούδι που παίζεται συνέχεια είναι το ΦΥΛΛΟ ΣΤΟ ΦΤΕΡΟ.... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Σύμφωνα με το τρέιλερ που μόλις έδειξε το MEGA , ο Νταλάρας θα εμφανιστεί τη Δευτέρα 15/5 στην εκπομπή "ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8" του MEGA που παρουσιάζει ο Στρ.Λιαρέλης και ο Δ.Καμπουράκης με την αφορμή της κυκλοφορίας του νέου του άλμπουμ... Το τραγούδι που παίζεται συνέχεια είναι το ΦΥΛΛΟ ΣΤΟ ΦΤΕΡΟ.... :(

Μπράβο Κώστα! Αυτό θα πει άμεση ενημέρωση! :(

Ωραία θα ξεκινήσει η επόμενη βδομάδα! :(:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Το τραγούδι που παίζεται συνέχεια είναι το ΦΥΛΛΟ ΣΤΟ ΦΤΕΡΟ.... :(

:lol: :lol: :lol:

Τι μανια κι αυτη με το...φτερο!! :lol: :lol: πως σου κολλησε ηθελα να'ξερα :blink: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Το τραγούδι που παίζεται συνέχεια είναι το ΦΥΛΛΟ ΣΤΟ ΦΤΕΡΟ.... :D

:lol: :lol: :lol:

Τι μανια κι αυτη με το...φτερο!! :lol: :lol: πως σου κολλησε ηθελα να'ξερα :blink: :lol: :lol:

Eγώ νομίζω πως ξέρω...

Ίσως από εδώ;

http://www.studio52.gr/info_gr.asp?infoID=00000175

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: :lol:

Καλοο!! :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Και μια και μιλάμε για το φύλλο στο νερό, τα τελευταία νέα από τη Universal αναφέρουν ότι το cd θα κυκλοφορήσει μεταξύ 20 και 31 Μαϊου, αντί για τις 5 ΜΑΙΟΥ που είχαν αρχικά ανακοινώσει.

Κατατοπιστικότατοι! Και συνεπέστατοι. Όπως ΜΙΝOS ένα πράγμα!!!

Γιάννα

Share this post


Link to post
Share on other sites
Το τραγούδι που παίζεται συνέχεια είναι το ΦΥΛΛΟ ΣΤΟ ΦΤΕΡΟ.... :D

:lol: :lol: :lol:

Τι μανια κι αυτη με το...φτερο!! :lol: :lol: πως σου κολλησε ηθελα να'ξερα :blink: :lol: :lol:

gogo , εννοούσα ότι αυτό έπαιζε συνέχεια το τρέιλερ!!!!!!! :D Αλλά είναι κι ωραίο τραγούδι...Δεν συμφωνείς;

Όσο για τον Πολυμήχανο...η απάντησή μου θα έρθει σύντομα και τη στιγμή που πρέπει.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Όσο για τον Πολυμήχανο...η απάντησή μου θα έρθει σύντομα και τη στιγμή που πρέπει.... :D

:D;):confused: Ωχ...θα το πάθω το εγκεφαλικό , δεν το γλυτώνω... :confused::confused::confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Όσο για τον Πολυμήχανο...η απάντησή μου θα έρθει σύντομα και τη στιγμή που πρέπει.... :D

Κώστα καλό θα ήταν η "απάντησή σου" να συνοδεύεται και απο την παρουσία σου...... :D :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Τα γυρίσματα πραγματοποιήθηκαν στην Καισαριανή εχτές και θα ακουστούν 5 τραγούδια(αυτές οι πληροφορίες δόθηκαν από τους Καμπουράκη και Λιαρέλλη). Επιπλέον, θα μιλήσει για Μπιθικώτση, Καζαντζίδη,Κουγιουμτζή, Παπαδόπουλο, αλλά και για Eurovision και Fame story. Έχουμε λαμβάνειν! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

17 λεπτά κράτησε η συνέντευξη...

Στην πηγή στην Καισαριανή, κάτω από τον ήλιο και τα δέντρα ο Νταλάρας συνομίλησε με τους 2 δημοσιογράφους. Μίλησε για τον δίσκο (που θα κυκλοφορήσει σε 10 μέρες περίπου), μίλησε για τους δασκάλους του, για τη μουσική, για τη Βιτάλη (στο δίσκο συμμετέχουν Βιτάλη και Στόκας), ενώ έκανε και μικρή αναφορά στη Eurovision και στα reality. Το καλοκαίρι θα κάνει κάποιες συναυλίες με την Dulce Pontes και όποιος άλλος μπορεί (όπως χαρακτηριστικά είπε), χωρίς όμως να αναφέρει περισσότερες λεπτομέρειες...

Παράλληλα, πλάνα από το στούντιο μας μετέφεραν ό,τι μαγικό θα ακούσουμε σε 10 μέρες. Κάθε τραγούδι κι άλλη έκφραση, κάθε τραγούδι και άλλη ματιά... Καταπληκτικός!

Αυτά... :(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Η Μάρω τα ανέφερε όλα μια χαρά! :(

Εγώ θα μείνω στο μουσικό μέρος : η νέα δουλειά("ΕΡΗΜΑ ΧΩΡΙΑ"),όσα τουλάχιστον δείγματα ακούσαμε, είναι, απ' όλες τις πλευρές(μουσική, στίχοι, ερμηνεία του ΓΙΩΡΓΟΥ), ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!!! :(

:wow::music:B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πρόκειται -όντως- για καταπληκτικά τραγούδια!! Θα μας τρελάνει φέτος. Το ένα διαμάντι μετά το άλλο έρχονται. Νάναι καλά! :music::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol:

Δημοσιογράφος: Σε μια εβδομάδα είναι η Eurovision...

ΝΤΑΛΑΡΑΣ: Δεν φταίω εγώ γι' αυτό!!!

Η ΑΤΑΚΑ ΤΟΥ ΜΗΝΑ!!!

Αυτό κι αν έγραψε!

Γιάννα

Share this post


Link to post
Share on other sites
Δημοσιογράφος: Σε μια εβδομάδα είναι η Eurovision...

ΝΤΑΛΑΡΑΣ: Δεν φταίω εγώ γι' αυτό!!!

:rolleyes::music:

Share this post


Link to post
Share on other sites
:lol:

Δημοσιογράφος: Σε μια εβδομάδα είναι η Eurovision...

ΝΤΑΛΑΡΑΣ: Δεν φταίω εγώ γι' αυτό!!!

Για την Eurovision μπορει να μη φταιει, για τη φετινη ομως εκπροσωπο μας σ'αυτη, εχει βαλει κι αυτος το χερακι του.... :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
:lol:

Δημοσιογράφος: Σε μια εβδομάδα είναι η Eurovision...

ΝΤΑΛΑΡΑΣ: Δεν φταίω εγώ γι' αυτό!!!

Για την Eurovision μπορει να μη φταιει, για τη φετινη ομως εκπροσωπο μας σ'αυτη, εχει βαλει κι αυτος το χερακι του.... :lol: :lol:

Εκανε μιά προσπάθεια βρε Γωγώ, να την μυήσει και να την φέρει από την "άλλη" μεριά, αλλά εκείνη προτίμησε ....άλλα πράγματα...!!!! Ποιός της φταίει, ας πρόσεχε..........

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 λεπτά κράτησε η συνέντευξη...

Στην πηγή στην Καισαριανή, κάτω από τον ήλιο και τα δέντρα ο Νταλάρας συνομίλησε με τους 2 δημοσιογράφους. Μίλησε για τον δίσκο (που θα κυκλοφορήσει σε 10 μέρες περίπου), μίλησε για τους δασκάλους του, για τη μουσική, για τη Βιτάλη (στο δίσκο συμμετέχουν Βιτάλη και Στόκας), ενώ έκανε και μικρή αναφορά στη Eurovision και στα reality. Το καλοκαίρι θα κάνει κάποιες συναυλίες με την Dulce Pontes και όποιος άλλος μπορεί (όπως χαρακτηριστικά είπε), χωρίς όμως να αναφέρει περισσότερες λεπτομέρειες...

Παράλληλα, πλάνα από το στούντιο μας μετέφεραν ό,τι μαγικό θα ακούσουμε σε 10 μέρες. Κάθε τραγούδι κι άλλη έκφραση, κάθε τραγούδι και άλλη ματιά... Καταπληκτικός!

Αυτά... :what::what:

A hasty translation of the news, as given by Maro:

17 mn interview, shot at Kaisariani under the trees in the sun - Dalaras + 2 journalists.

He talked about

the record (Erima choria) which is to come out in about 10 days (from then - about a week from now?)

his teachers

music

Eleni Vitali (she will be in the record, as will Babis Stokas)

and he made a short reference to the 'reality shows' (ρεαλιτι in Greek!) and to Eurovision.

In summer he is planning to do some concerts with Dulce Pontes and "whoever else is available" as he says - no more details.

Gianna gives the quote of the month:

journalist: «Eurivision is starting in a week...»

Dalaras: «that's not my fault!» (or, as you chose to translate it: «I decline all responsibility!»)

I don't know if I should translate also the jokes that follow?

Share this post


Link to post
Share on other sites
:lol:

Δημοσιογράφος: Σε μια εβδομάδα είναι η Eurovision...

ΝΤΑΛΑΡΑΣ: Δεν φταίω εγώ γι' αυτό!!!

Εδώ υπάρχει μια εναλλακτική εκδοχή της ιστορίας Νταλάρας-Βίσση-Eurovision:

link !

Share this post


Link to post
Share on other sites
:lol:

Δημοσιογράφος: Σε μια εβδομάδα είναι η Eurovision...

ΝΤΑΛΑΡΑΣ: Δεν φταίω εγώ γι' αυτό!!!

Εδώ υπάρχει μια εναλλακτική εκδοχή της ιστορίας Νταλάρας-Βίσση-Eurovision:

link !

Kάπου το ξέρω αυτό το άρθρο... :what: Αλήθεια Χρήστο που το ξετρύπωσες; :what:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, τώρα είναι με τηλεφώνημα; :blink: Κάπου αλλού έλεγε ότι η πρώτη φορά που ξαναμίλησαν μετά από χρόνια ήταν η συνάντησή τους στην τελετή λήξης των Ολυμπιακών Αγώνων... Ό,τι νά'ναι γράφουνε οι άνθρωποι! :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0