Sign in to follow this  
Followers 0
Anna

Από τα "έρημα χωριά" στη Μεσόγειο!

127 posts in this topic

:blush: Ένα μόνο πήρα από το Virgin που βρίσκεται στο Moll στο Μαρούσι. :rolleyes:

Εμ ετσι εξηγειται!! Ας πηγαινες στο Μετροπολις της Πανεπιστημιου κι αν δεν σε κοιταζαν σαν ουφο..... :blink: Ασε που ειναι και αγενεστατοι :blush: κι αυτο μου τη δινει ακομη περισσοτερο :mad::vlakas:

:mad: Περίεργο.... Από εκεί την "τσίμπησα" εγώ, που λέει και η Γωγώ. Και μάλιστα, πολύ εύκολα.

Αλλά καλύτερα μη λέμε περισσότερα και τους βάλουν χέρι μερικοί-μερικοί και σταματήσουν να δίνουν το υλικό διαφήμισης σ'εμάς τους τρελλούς!! :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Από τη νέα "Ραδιοτηλεόραση":...λυράρης Μιχάλης Τζουγανάκης.

:razz: :blink: ...Το λαούτο έγινε λύρα...Καλά ,που δεν το έκαναν και ασκομαδούρα...Γι'αυτό καλά λέμε κάτω...Όταν πέσεις στη μαστούρα,παίξε την ασκομαδούρα...Όξω άσχετοι... :rolleyes: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Σύμφωνα με εγκυρες πληροφορίες, προστέθηκε αλλη μια συναυλία, το ερχόμενο Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου, στην Κόρινθο

Share this post


Link to post
Share on other sites
Σύμφωνα με εγκυρες πληροφορίες, προστέθηκε αλλη μια συναυλία, το ερχόμενο Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου, στην Κόρινθο

:D:confused::blush::mad::mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Σύμφωνα με εγκυρες πληροφορίες, προστέθηκε αλλη μια συναυλία, το ερχόμενο Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου, στην Κόρινθο

Γνωρίζετε αν υπάρχει εισιτήριο για αυτή τη συναυλία ? :music:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δυστυχώς, προς το παρόν , δεν υπάρχουν περισσότερες πληροφορίες.Πιστεύω πως πολύ σύντομα όμως θα μάθουμε.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εγώ από χθες αγωνιώ για τον καιρό, αφού οι προβλέψεις λένε βροχή! Η Νίκαια τι θεωρείται;;; Νότια, Δυτικά προάστεια;;;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Γιατί δεν κάνετε καμιά απόπειρα να τηλεφωνήσετε προς το Κατράκειο ή το Δήμο για περισσότερες λεπτομέρειες για τον καιρό και για τη συναυλία;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Από το Κατράκειο (που μόλις τηλεφώνησα) είπαν ότι¨: "όλα είναι έτοιμα για το βράδυ, ήδη ο Νταλάρας είναι εδώ και έχει αρχίσει πρόβες".

Θετική σκέψη λοιπόν και όλα θα πάνε καλά!!

Υ.Γ. Η Νίκαια ανήκει στα δυτικά προάστεια.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mακάρι να πάνε όλα καλά με τον καιρό , και το πιστεύω ότι θα πάνε καλά.. όλοι το βράδυ στο θρυλικό Κατράκειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Θάνο,

Η "ασθενής" βροχή, θα γίνει καλά λόγω Νταλάρα !!!! :rolleyes::mad::rolleyes:

Να υποθέσω ότι δεν θα έχουμε την χαρά να σε δούμε απόψε???

Παραλίγο.... :rolleyes::rolleyes:;) Θα τα πούμε το Σάββατο στην Κόρινθο. ;)B):music:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εύχομαι να περάσετε υπέροχα στην αποψινή συναυλία! B) Και να σας πει και κανένα νέο τραγουδάκι... :mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Βρέχει στη φτωχογειτονιά,βρέχει και στην καρδιά μου...Συναυλία αναβάλλεται...Μακάρι να αλλάξει ο καιρός και να γίνει αύριο...Θαρρώ ότι είναι η πρώτη φορά,από το 1991 που θυμάμαι,που αναβάλλεται συναυλία στο αγαπημένο Κατράκειο... :(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites
...Βρέχει στη φτωχογειτονιά,βρέχει και στην καρδιά μου...Συναυλία αναβάλλεται...Μακάρι να αλλάξει ο καιρός και να γίνει αύριο...Θαρρώ ότι είναι η πρώτη φορά,από το 1991 που θυμάμαι,που αναβάλλεται συναυλία στο αγαπημένο Κατράκειο...  :(  :(  :(
Κρίμα βρε παιδιά, πολύ κρίμα! Δεν πειράζει, όποτε γίνει θα είναι πιο γλυκιά. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Λένε πως η συναυλία θα πραγματοποιηθεί αύριο.Μπορείτε επίσης να καλέσετε

και στο 210/4278100 από τις 10.00 έως τις 13.00 για να μάθετε αν γίνει σίγουρα.

Εγώ δεν μπορώ να πάω άλλη μέρα εκτός από τη σημερινή. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πραγματικά, πολύ κρίμα! :( Οι ευχές μου συνοδεύουν όλους σας προς πραγματοποίηση της συναυλίας την Τρίτη. Από καρδιάς ευχές! Για το Κατράκειο πρόκειται, οπότε πρέπει να γίνει μια από τις ωραιότερες συναυλίες(αν όχι η ωραιότερη). Να απολαύσετε τα τραγούδια κι ο Γιώργος να απολαύσει εσάς να τραγουδάτε!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Με μεγάλη μου χαρά σας πληροφορώ ότι όλα τα site και τα δελτία καιρού προβλέπουν για την Τρίτη στην Αθήνα ηλιοφάνεια, με λίγες αραιές συννεφιές, σε όλη τη διάρκεια της μέρας! Τουλάχιστον απ' ότι φαίνεται θα τον ευχαριστηθούμε αύριο τον Γιώργο!!!! :( Καληνύχτα!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Η συναυλία θα γίνει σήμερα!!! μόλις πήρα το Δημαρχείο Νίκαιας και μου το επιβεβαίωσαν. Στις 9.00!! ΤΡΕΞΤΕΕΕΕΕΕΕ!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Και να μην ξεχνιόμαστε, το Σάββατο(23/9) στην Κόρινθο!

Την πληροφορία του Θανάση για τη συναυλία στην Κόρινθο μου την επιβεβαίωσε χτες και μουσικός της ορχήστρας Νταλάρα! :(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Έχουμε κανένα νεότερο για την Κόρινθο αύριο; Δηλαδή σε ποιο χώρο θα γίνει, εισιτήριο κ.τ.λ. ;

Καμιά πρόβλεψη για τον καιρό;

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0