petros_petrakis

Ένα δώρο για τον Γ. Νταλάρα...

262 posts in this topic

petros_petrakis καλημέρα! Θες να μεγαλώσεις τη λίστα ή δε χωράει άλλος; Τι να κάνω, τώρα το είδα!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
petros_petrakis καλημέρα! Θες να μεγαλώσεις τη λίστα ή δε χωράει άλλος; Τι να κάνω, τώρα το είδα!!!

Τι να κάνω και εγώ;;;

Συμπληρώνω....

1. Tasos

2. Irina S.

3. nefelii

4. Νταλαρόφιλη

5. kostasp

6. nana maravelia

7. gogo

8. SOFIAGOUL

9. Apostolis

10. neck

11. Hristaki

12. christy

13. ILIAS

14. Makis

15. Ekostel

16. Sofia και Τασούλα

17. thanos78

18. megali_mpougatsa

19. Hardet

20. KADETSAT

Γράφε, γράφε!!!!!

:D:music::music:

Share this post


Link to post
Share on other sites
petros_petrakis καλημέρα! Θες να μεγαλώσεις τη λίστα ή δε χωράει άλλος; Τι να κάνω, τώρα το είδα!!!

Τι να κάνω και εγώ;;;

Συμπληρώνω....

1. Tasos

2. Irina S.

3. nefelii

4. Νταλαρόφιλη

5. kostasp

6. nana maravelia

7. gogo

8. SOFIAGOUL

9. Apostolis

10. neck

11. Hristaki

12. christy

13. ILIAS

14. Makis

15. Ekostel

16. Sofia και Τασούλα

17. thanos78

18. megali_mpougatsa

19. Hardet

20. KADETSAT

Γράφε, γράφε!!!!!

:D:razz::razz:

Συγνώμη Πέτρο :huh:

αλλά εγώ που είμαι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :(:rolleyes::confused:B)

Δε συμμετέχει η Juanita;;;;;;;;;;;;; (κατά τον προσφιλή σε

όλους μας κο Τζίμη :music: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πέτρο λάβε υπόψη σου κι άλλους δυο συντρόφους(Ρούλα και Αντώνη) από τη Σαλαμίνα. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Διορθώνω λοιπόν την λίστα:

1. Tasos

2. Irina S.

3. nefelii

4. Νταλαρόφιλη

5. kostasp

6. nana maravelia

7. gogo

8. SOFIAGOUL

9. Apostolis

10. neck

11. Hristaki

12. christy

13. ILIAS

14. Makis

15. Ekostel

16. Sofia και Τασούλα

17. thanos78

18. megali_mpougatsa

19. Hardet

20. KADETSAT

21. JUANITA

22. Μάνθος

23. Ρούλα

24. Αντώνης

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

’ντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά όλοι!! Για καλό είναι! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ακόμη μια προσθήκη...

1. Tasos

2. Irina S.

3. nefelii

4. Νταλαρόφιλη

5. kostasp

6. nana maravelia

7. gogo

8. SOFIAGOUL

9. Apostolis

10. neck

11. Hristaki

12. christy

13. ILIAS

14. Makis

15. Ekostel

16. Sofia και Τασούλα

17. thanos78

18. megali_mpougatsa

19. Hardet

20. KADETSAT

21. JUANITA

22. Μάνθος

23. Ρούλα

24. Αντώνης

25. vitaly2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πέτρο,

Το Πάσχα

...Φτάνει ο καλός μου :D:wow: και έχουμε γιορτή...

Στη δουλειά δε θα πατήσω για δύο βδομαδούλες

και όπως καταλαβαίνεις δε θα έχω πρόσβαση στο

forum.:blush::blush:

Αν πάρεις άδεια και κανονίσετε κάτι για το λεύκωμα please

ενημέρωσέ με τηλεφωνικώς.

Θα σου στείλω το τηλ. μου στο mail σου.

ΜΗ ΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙΣ! (...ξανά... :rolleyes: :blink: :pity: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Λοιπόν...

Με τελείως πρόχειρους υπολογισμούς απομένουν:

- Λιγότερο από 500 μέρες για τους Ολυμπιακούς του Πεκίνο

(άραγε πόσα μετάλλια θα πάρουμε;;;; :rolleyes:)

- Λιγότερο από 450 μέρες για το επόμενο EURO

(άραγε θα συμμετάσχουμε;;; :confused: )

- Και - ταρατατατζούμ - ταρατατατζούμ - μόλις

71 μέρες για το μεγάλο γενονός του Ιουνίου :inlove:

(θα είμαστε όλοι εκεί παρά τις απειλές του Μatthew για ακύρωση :music: )

Δε βλέπω όμως ανάλογο (με το δικό μου ) ενθουσιασμό!

Τι γίνεται παιδιά;;;;; Πότε θα οργανωθούμε;;;;;;;;;;;;

Πέτρο, για σένα χτυπάει η κουδούνα! :naughty:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εδώ είμαι... απλά, ως στρατιώτης (ακόμη), περιμένω να ξε-λασκάρω λιγάκι...26 και σήμερα!!!!

:D:D

Το λεύκωμα έχει αγοραστεί, μέρες πριν. Το αγόρασα με τον Μάκη. Θα ενημερώσω το συντομότερο δυνατό!

Μείνετε συντονισμένοι...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πολύ καλή ιδέα!! Μπράβο Hristaki!! :rolleyes: Εγώ είμαι μέσα, αν και χλωμό το κόβω να πάρω κάτι από αυτά! :razz::razz:

Ο σκοπός και ο στόχος είναι εξαιρετικός και αξίζουν πολλά μπράβο στον Hristaki που έκανε αυτή τη σκέψη. Αν και πιθανόν πολλοί από εμάς να έχουν προσφέρει κάποιο ποσό στην Ύπατη Αρμοστεία του Οργανισμού Ηνωμένων Εθνών για τους Πρόσφυγες, αυτή η κίνηση δείχνει κάτι παραπάνω γι'αυτό που κάνουμε μέσα στο φόρουμ, αλλά και για όσα μας έχει διδάξει ο ίδιος ο Νταλάρας όλα αυτά τα χρόνια...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Great idea Hristara!! :rolleyes::razz:

Just great!! :razz:

Count me in! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I agree with the donation idea in general. :)

Voting for Gogo, too. (She had demonstrated once her good navigation skills :D ).

Ρίχνω ψήφο μου ύπερ Γωγω. Ξέρω ότι είναι καλός πλοηγός. Τουλάχιστον ειμαι ευχαριστημένη ότι δεν πήγαμε στήν Αλβανία :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Αν ο Θανάσης είναι στις συναντήσεις ότι το "ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ"στις συναυλίες του Θείου,και γω σε καθε τέτοιου είδους πρωτοβουλία είμαι μέσα...

Μπορεί σε πρώτη φάση το συγκεκριμένο post να μη λέει τίποτα άσχημο ή προσβλητικό...

Ξέροντας όμως κάποια περισσότερα πράγματα για το ποιοι/ες μπορεί να κρύβονται πίσω από ένα τέτοιο "αθώο" post , θα ήθελα να καταθέσω την άποψή μου σχετικά...

Βλέπω πως τελικά "Τον αράπη κι αν τον πλένεις το σαπούνι σου χαλάς..."

Βλέπω επίσης πως κάποιοι / ες , προσπαθώντας να λύσουν τα διάφορα υπαρξιακά ή άλλα προβλήματα τους, συνεχίζουν ν' ασχολούνται μαζί μου...

(και μην πουν πως εννοούσαν άλλον Θανάση, θα γίνουν περισσότερο γελοίοι/ες...)

Ακόμη βλέπω πως η διαχείριση του forum, ξέροντας ποια άτομα βρίσκονται πίσω από διπλούς κωδικούς , πλαστά nicknames και πρόσωπα, συνεχίζει να ανέχεται αυτά τα γελοία άτομα-φαινόμενα...

Επιτρέψτε μου λοιπόν, όσο καιρό θα συνεχίζουν αυτά τα παιδάκια, μικρά και μεγάλα, να ασχολούνται με το όνομά μου, και με την προσωπική μου ζωή, γιατί μέχρι εκεί έχουν φτάσει και είμαι σε θέση να το ξέρω πολύ καλά αυτό (δυστυχώς γι'αυτούς/ες μερικά στοματάκια ήταν περισσότερο ανοιχτά απ'όσο θα ήθελαν) , και όσο η διαχείριση του forum- παλιά και νέα- δε βάζει ένα φρένο σ'αυτήν την κατάσταση , να απέχω από οποιαδήποτε δραστηριότητα σχετίζεται με την κοινότητα...Δυστυχώς , εγώ δεν έχω τη δυνατότητα , να απαγορέψω σε κανέναν να επισκέπτεται την κοινότητα, να αναφέρει το όνομά μου και να γράφει ότι μαλακία του κατέβει στο κεφάλι . Νά'στε σίγουροι πως αν είχα τη δυνατότητα να το κάνω , θα το έκανα. Κι ας χαρακτηριζόμουνα και μη δημοκρατικός και φασίστας και ότιδήποτε παρόμοιο...

Προσοχή , δε λέω "φεύγω", λέω "κάνω στην μπάντα" μέχρι να καθαρίσει επιτέλους, το "χωράφι από τα σκουπίδια"....

Αρκετά ανέχτηκα εδώ και εννέα μήνες σχεδόνH υπομονή έχει και τα όριά της ...Φτάνει....

Καλή επιτυχία σε όλα...

(Αν έχει κανείς την καλή διάθεση ας το μεταφράσει παρακαλώ πολύ...)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Since Thanassis is for forum  meetings  what kali tihi is for Dalaras concerts, I am in every initiative of this kind ...

Μπορεί σε πρώτη φάση το συγκεκριμένο post να μη λέει τίποτα άσχημο ή προσβλητικό...

Ξέροντας όμως κάποια περισσότερα πράγματα για το ποιοι/ες μπορεί να κρύβονται πίσω από ένα τέτοιο "αθώο" post , θα ήθελα να καταθέσω την άποψή μου σχετικά...

Βλέπω πως τελικά "Τον αράπη κι αν τον πλένεις το σαπούνι σου χαλάς..."

Βλέπω επίσης πως κάποιοι / ες , προσπαθώντας να λύσουν τα διάφορα υπαρξιακά ή άλλα προβλήματα τους, συνεχίζουν ν' ασχολούνται μαζί μου...

(και μην πουν πως εννοούσαν άλλον Θανάση, θα γίνουν περισσότερο γελοίοι/ες...)

Ακόμη βλέπω πως η διαχείριση του forum, ξέροντας ποια άτομα βρίσκονται πίσω από διπλούς κωδικούς , πλαστά nicknames και πρόσωπα, συνεχίζει να ανέχεται αυτά τα γελοία άτομα-φαινόμενα...

Επιτρέψτε μου λοιπόν, όσο καιρό θα συνεχίζουν αυτά τα παιδάκια, μικρά και μεγάλα, να ασχολούνται με το όνομά μου, και με την προσωπική μου ζωή, γιατί μέχρι εκεί έχουν φτάσει και είμαι σε θέση να το ξέρω πολύ καλά αυτό (δυστυχώς γι'αυτούς/ες μερικά στοματάκια ήταν περισσότερο ανοιχτά απ'όσο θα ήθελαν) , και όσο η διαχείριση του forum- παλιά και νέα- δε βάζει ένα φρένο σ'αυτήν την κατάσταση , να απέχω από οποιαδήποτε δραστηριότητα σχετίζεται με την κοινότητα...Δυστυχώς , εγώ δεν έχω τη δυνατότητα , να απαγορέψω σε κανέναν να επισκέπτεται την κοινότητα, να αναφέρει το όνομά μου και να γράφει ότι μαλακία του κατέβει στο κεφάλι . Νά'στε σίγουροι πως αν είχα τη δυνατότητα να το κάνω , θα το έκανα. Κι ας χαρακτηριζόμουνα και μη δημοκρατικός και φασίστας και ότιδήποτε παρόμοιο...

Προσοχή , δε λέω "φεύγω", λέω "κάνω στην μπάντα" μέχρι να καθαρίσει επιτέλους, το "χωράφι από τα σκουπίδια"....

Αρκετά ανέχτηκα εδώ και εννέα μήνες σχεδόνH υπομονή έχει και τα όριά της ...Φτάνει....

Καλή επιτυχία σε όλα...

(Αν έχει κανείς την καλή διάθεση ας το μεταφράσει παρακαλώ πολύ...)

It seems this post has no bad or insulting content. Still, as I have more information about who may be behind such an innocent post, I would like to post my own opinion.

I can see that someone or some people, while trying to resolve their own existential problems, keep themselves busy with me (no need for them to claim they meant another Thanassis. This will make them look more foolish).

I also see that the forum management continues to tolerate this ridiculous situation, while having knowledge of who is behind double codes and false nicknames.

While those young and old kids keep themselves busy with my name and my personal life and since forums management does not put an end to this situation, allow me to leave myself out of every activity concerning this community. Unfortunately, I do not have the right to stop anyone from visiting this community or posting whatever comes to his/her head without control. If I could, I would certainly have done so, even risking of being described as an antidemocratic person.

So, I step aside until the field is cleaned from the garbage. I have put up with this situation these 9 past months. Enough is enough.

Good luck to all activities concerning the community

Share this post


Link to post
Share on other sites

I will also participate in your great idea, my friend Hristaki! I don't think I have something special to offer, but I will definitly give some money for our cause. Also, I wanted to say that Gogo is superb for that ''job''... So she has my vote too.. Also, if you want anything else, just contact me. I'm open for any kind of help. The only problem is that I'm a little far away from Athens, but it doesn't matter.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...