petros_petrakis

Ένα δώρο για τον Γ. Νταλάρα...

262 posts in this topic

Τελικά κάποιος έχει χιούμορ (για να μην το χαρακτηρίσω αλλιώς)...Ενώ διαρρηγνύει τα ημάτιά του, όταν του δινόταν η ευκαιρία να πάρει το λεύκωμα ποιούσε τη νήσσαν και το άφηνε για τις ελληνικές καλένδες...

Υπάρχει κάποια πληροφορία για το πότε θα παραδοθεί το λεύκωμα;;;

Ίσως με τη νέα χρονιά και την επανάληψη των παραστάσεων στο Παλλάς;;;

Share this post


Link to post
Share on other sites
Τελικά κάποιος έχει χιούμορ (για να μην το χαρακτηρίσω αλλιώς)...Ενώ διαρρηγνύει τα ημάτιά του, όταν του δινόταν η ευκαιρία να πάρει το λεύκωμα ποιούσε τη νήσσαν και το άφηνε για τις ελληνικές καλένδες...

Πειράζει που δεν κατάλαβα τίποτα;;;

:blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Οχι,γιατι να πειραζει; ;)

Ολα πια θελεις να τα καταλαβαινεις.... :music:B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Οχι,γιατι να πειραζει; ;)

Ολα πια θελεις να τα καταλαβαινεις.... :music:  B)

Αααααχχχχχχχ εσυ...

:blush::music::music::mad:

;);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ποτε θα κατεβεις για το ΠΑΛΛΑΣ ειπαμε; :wow:

Για να ξερω,να κρυφτω :lol: (να γλυτωσω το ξυλο B) ) :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ποτε θα κατεβεις για το ΠΑΛΛΑΣ ειπαμε; :wow:

Για να ξερω,να κρυφτω :lol: (να γλυτωσω το ξυλο :razz: ) :lol:

Δεν σου λέω, δεν σου λέω!

Έκπληξη!

:naughty::naughty::naughty::naughty:

Υ.γ: Σαν να τον ακούω τον regnis: "πάλι chat το κάνατε..."

B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ε, αμα δεν παιξουμε τωρα που ειμαστε παιδια.... :lol: (οπως λεει κι ο Γιωργος :wow: )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ε, αμα δεν παιξουμε τωρα που ειμαστε παιδια.... :lol: (οπως λεει κι ο Γιωργος :wow: )

"Αφήστε τα παιδιά να παίξουνε λίγο..." (Ιερά Οδός Ι.)

Ε, αφου το λεει και ο Γιώργος...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καιαιαιαι,

για να έχουμε καλό ερώτημα:

Υπάρχει περίπτωση το λεύκωμα να δοθεί στα χέρια του Γιώργου στο Παλλάς φέτος;

Ούτε την εγκυκλοπαίδια "δομή" δεν κάνανε τόσο καιρό να την γράψουνε.Καλό εεε!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το σκεφτόμουνα και εγώ αυτό το θέμα τις τελευταίες μέρες.Ε λοιπόν κάτι πρέπει να γίνει με αυτή την υπόθεση B)και να γράψουμε όλοι εγκαίρως στο λεύκωμα ώστε να παραδοθεί στην τελευταία παράσταση του Παλλάς στο Γιώργο.Γιατί του αξίζει.Σκεφτείτε,πόσα όμορφα διαμάντια μας έχει τραγουδήσει τις τελευταίες μέρες και τι συνέχεια έπεται :razz::razz: Τόσα μας έχει προσφέρει αυτές τι μέρες-και όχι μόνο-,δεν αξίζει και αυτός να πάρει κάτι από μας που είμαι σίγουρος ότι θα του αρέσει κιόλας;;;Για σκεφτείτε το :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

και όχι μόνο του αξίζει και παρά πολύ .....!!!!

Αντε παιδιά βιαστείτε να προλάβουμε όλοι :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Για το ΠΑΛΛΑΣ το βλεπω λιγο χλωμο να το δωσουμε.... :razz:

Εκτος του οτι δεν προκειται να εχουμε γραψει ολοι(εμεις εδω στην Αθηνα ειμαστε...τα ζωα μου αργα :blink: ) μην ξεχνατε το τι επικρατει στο ΠΑΛΛΑΣ.... :razz:

Μαλλον για Μεγαρο το βλεπω,που ειναι πιο χαλαρα τα πραγματα :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δικιο εχει η Γωγω...μακρια και αλαργα απο τους υπαλληλους του Παλλας....Στο Μεγαρο μια χαρα θα ειναι..........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Κάτι μου λέει πως με την ατυχία που με δέρνει δεν θα είμαι παρούσα τη μέρα που θα είναι να του το δώσουμε... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Οι υπάλληλοι του Παλλάς;

Εκεί κολλάτε,θα είμαστε όλοι μαζί κι αν θέλετε,μπαίνω μπροστά εγώ και γίνεται αμπάριζα.

Αν είναι να δοθεί στο Παλλάς,εκεί θα δοθεί!

Οι υπάλληλοι του Παλλάς,ακου...

"Η ταν η επι τας"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Και γω προτιμώ στο παλλάς.Σκεφτέιτε πόσα άτομα θα είμαστε.Το πολύ πολύ πλακώνουμε τα 2 άτομα που κάθονται μπροστά στην πόρτα και μπουκάρουμε. :razz: Πάντως αν είναι να δωθεί στο μέγαρο θα πρέπει από αυτές τις μέρες να αρχίσουν να γράφουν και οι υπόλοιποι γιατί είναι πολλά άτομα ακόμα που περιμένουν.Ήταν να το παραδώσουμε στο μέγαρο τον Ιούνιο αναβλήθηκε,η συναύλία.μετά στο ηρώδειο δεν ήμασταν έτοιμοι,στο θέατρο βράχων μια από τα ίδια...Δε με πειράζει να το δώσουμε στο Μέγαρο αλλά να το δώσουμε όμως ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Πάντως αν είναι να δωθεί στο μέγαρο θα πρέπει από αυτές τις μέρες να αρχίσουν να γράφουν και οι υπόλοιποι γιατί είναι πολλά άτομα ακόμα που περιμένουν.Ήταν να το παραδώσουμε στο μέγαρο τον Ιούνιο αναβλήθηκε,η συναύλία.μετά στο ηρώδειο δεν ήμασταν έτοιμοι,στο θέατρο βράχων μια από τα ίδια...

Καλά... Ήμουνα νιος και γέρασα...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ετσι!! :D:razz:

Ειπαμε....εμεις εις τας Αθηνας ειμεθα ''τα ζωα μου αργα'' :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ετσι!! :D  :razz:

Ειπαμε....εμεις εις τας Αθηνας ειμεθα ''τα ζωα μου αργα'' :lol:  :lol:

Δεν σχολιάζω!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Τα πράγματα είναι πιο απλά απ' ότι τα φανταζόμαστε μερικές φορές!

Τα χρονικά περιθώρια δόθηκαν και με το παραπάνω! Κάποιοι αδιαφόρισαν ή δεν ήταν συνεπείς σε αυτό που δήλωσαν! Δικό τους το πρόβλημα και τα τυχόν "παράπονα" τούς επιστρέφονται.

Πέτρο, χωρίς καμιά τύψη, σταμάτησε εκεί που είναι το λεύκωμα και κανόνισε να δοθεί στο ΠΑΛΛΑΣ! :D Μάλλον ήταν γραφτό να γράψουν αυτοί που έπρεπε! :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Τα πράγματα είναι πιο απλά απ' ότι τα φανταζόμαστε μερικές φορές!

Τα χρονικά περιθώρια δόθηκαν και με το παραπάνω! Κάποιοι αδιαφόρισαν ή δεν ήταν συνεπείς σε αυτό που δήλωσαν! Δικό τους το πρόβλημα και τα τυχόν "παράπονα" τούς επιστρέφονται.

Πέτρο, χωρίς καμιά τύψη, σταμάτησε εκεί που είναι το λεύκωμα και κανόνισε να δοθεί στο ΠΑΛΛΑΣ! :razz: Μάλλον ήταν γραφτό να γράψουν αυτοί που έπρεπε! :)

Κώστα συμφωνώ. Δεν σχολιάζω γιατί θα ξεφύγω... Απλά, η αδιαφορία ορισμένων έφτασε την κατάσταση εδώ. Και με μεγάλη μου λύπη, βλέπω πως κάποιοι, ΤΩΡΑ! καίγονται να δώσουμε το λεύκωμα στο Παλλάς.

:D:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Τι λετε ρε παιδια????ειμαστε με τα καλα μας???εγω και ορισμενοι αλλοι περιμενουμε να γραψουμε απο τον Ιουνιο γιατι συνεχεια καποιος αλλος εγραφε,ο οποιος αλλος δεν εδινε σημεια ζωης και αδιαφορουσε...πως τα λετε ετσι αυτα? εγω ημουν απο μια απο τους πρωτους που εκδηλωσε την επιθυμια να γραψουν και δεν το δεχομαι αυτο....και μαλιστα δεν καταλαβαινω το γεγονος οτι ενω το ονομα μου ηταν στην αρχη της λιστας ωραιοτατα παρακαμφθηκε,χωρις να μαθω τιποτα,και προωθηθηκαν αλλοι...

Επανερχομαι λοιπον-περιμενω να γραψω,οποτε γραψω....δεν θα πληρωσουμε εμεις τα σπασμενα των αλλων...... :music::music:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Τώρα ρε παιδιά μην κάνουμε σαν ...παιδιά. Δεν χάθηκε κι ο κόσμος. Και δε νομίζω πως τέθηκε θέμα ...αυστηρής σειράς προτεραιότητας στο ποιός θα γράψει για να μιλήσουμε για "παρακάμψεις". Απ' ό,τι κατάλαβα, πήγε απο χέρι σε χέρι, ανάλογα με το πως βόλευε με βάση τις αποστάσεις και τις συναντήσεις. Δεν έχω μπει στη διαδικασία να παρακολουθήσω που "κόλλησε" και γιατί και δε νομίζω πως είναι πια τόσο σοβαρό θέμα ώστε να οργιζόμαστε έτσι. Ελπίζω να γράψουμε όλοι όσο πιο γρήγορα μπορέσουμε. Και δεν τρέχει και τίποτα αν δεν είναι έτοιμο στο Παλλάς. Δε μας κυνηγάει κανείς ώστε να μαλώνουμε κιόλας, και φυσικά διαφωνώ με τη λογική "όσοι γράψανε γράψανε, οι υπόλοιποι δρόμο, μην τυχόν και χάσουμε την προθεσμία". Μια πρωτοβουλία ήτανε, αν δε μπορούμε να την φέρουμε σε πέρας κακό του κεφαλιού μας, αλλά δεν αξίζει να ανάβουμε φωτιές χωρίς λόγο, όπως λέει και ο φίλος Χελιδόνι :music:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Επειδή λέγονται και γράφονται πολλά, νομίζω, οτι έχω ένα λόγο παραπάνω για να βάλω τα πράματα στη θέση τους.

Καταρχήν, η ολιγωρία ορισμένων (για κάποιους - όποιους λόγους ) καθυστέρησε - πολύ είναι η αλήθεια - την συγγραφή του λευκώματος. Η τελευταία, δεν γίνεται απαραίτητα με βάση την λίστα των ονομάτων - αδύνατο αυτό, αφου όπως πολύ σωστά συμπλήρωσε ο ’γγελος, δεν είναι δυνατόν να πηγαίνει το λεύκωμα Αθήνα, μετα Θεσ/κη (γιάτί έτσι λέει λίστα), μετά πάλι Αθήνα .... Έτσι, δεν θα τελειώναμε ποτέ. Πηγαίνει λοιπόν χέρι - χέρι.

Όλο αυτό το διαστημα που γράφουνε ορισμένοι, κάποιοι άλλοι περιμένουνε, και, είναι λογικό να θέλουν να ξέρουν πού βρίσκεται το λεύκωμα και πότε θα γράψουν. Αυτό ΔΕΝ έγινε, παρά μόνο μετά απο ορισμένα "ενοχλητικά" μυνήματα μελών, που δικαίως, ήθελαν να μάθουν "τι συμβαίνει επιτέλους".

Εγώ προσωπικά, δεν είδα μια υπεύθυνη στάση, σχετικά με το πώς και το πού. Σαφώς και δεν χάθηκε ο κόσμος αν καθυστερήσει η παράδοση - και αυτό φάνηκε απο την πρώτη στιγμή, αφού ως πρώτη ημερομηνία παράδοσης είχε καθοριστεί το ΜΜΘ στις 29/5/07, έπειτα μεταφέρθηκε για το Ηρώδειο τον Ιούλιο... Θεωρώ πως είναι άδικο να "φωνάζουν" κάποιοι για να βιαστούμε τώρα, ώστε να γίνει η παράδοση στο Παλλάς. Ζητώ λίγη υπομονή και κατανόηση - απο όλους! Όπως έκαναν υπομονή αυτοί που ήταν να γράψουν, ας κάνουν κάτι αντίστοιχο και οι υπόλοιποι.

nana maravelia, φυσικά και δεν παρακάμφθηκε το όνομα σου. Δεν είναι προσωπικό το θέμα.

Και σαφώς και δεν υπάρχουν κλίκες εδώ μέσα. Αν υπήρχαν, δεν θα δημοσιοποιούσα το όλο θέμα του λευκώματος στο forum, παρά θα ενεργούσαμε "υπογείως"!

Η "μαύρη λίστα" είναι η ακόλουθη:

1. nefelii

2. Νταλαρόφιλη

3. nana maravelia

4. SOFIAGOUL

5. Apostolis

6. neck

7. Hristaki

8. christy

9. Makis

10. megali_mpougatsa

11. Hardet

12. Μάνθος

13. vitaly2

14. nikos g

15. marochr

16. petros_petrakis

Ποιοί γράψανε, ποιοί δεν γράψανε δεν ξέρω!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...