marochr

Blogs...

107 posts in this topic

Νομίζω πως πλέον πρέπει να ενημερωθεί ο ίδιος ο Νταλάρας για αυτό το γκρουπ. Όπως και οι ιθύνοντες του FB. Δεν μιλάμε για φασισταριό απλά. Οι ψευτιές και οι συκοφαντίες δεν έχουν όρια. Ό,τι βλακεία κι ό,τι ψευτιά έχουν ακούσει την αναπαράγουν. Κι αυτό επειδή, ως ελεύθερος άνθρωπος είπε τη άποψή του για τους πρόσφυγες και τους μετανάστες. Έρημη Ελλάδα πόσο μίσος καλλιεργείται...

Κι επειδή κάποιοι γράφουν με ονοματεπώνυμο (και βάζουν την φωτογραφία τους) να τους δω πόσο μάγκες είναι αυτές οι ψευτιές που διαδίδουν περί Κύπρου ή περί οικογένειας ή και όλων των άλλων, αν θα έχουν την μαγκιά να τις υποστηρίξουν και αλλού ή τότε θα σέρνονται. Γιατί μία αλήθεια δεν βρήκα στα λεγόμενά τους. Έστω ΜΙΑ!

Και ξέρετε πως ό,τι αφορά στον Νταλάρα, εδώ δεν είμαστε άσχετοι.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δίκιο εχεις Ελίνα στο οτι γραφουν οτι τους κατεβει στο κεφάλι αλλα η αλήθεια ειναι οτι δεν γινεται τιποτα.

Και ευτυχώς που δεν γινεται τίποτα γιατι τοτε οποιος διαφωνουσε με κάποιον θα προσπαθούσε να τον φιμώσει, το διαδικτυο δεν τα σηκώνει αυτα....

Σε αυτην την περιπτωση εχουμε εμεις δικιο. Ε δεν εχουμε παρα να γραψουμε την αντιθετη αποψη.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Υπάρχει βέβαια και η λύση να κάνουμε report το group Και οποιοδηποτε υβριστικο σχολιο. Με πολλα reports Συνήθως τα διαγραφουν...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Να γράψω σε ένα τέτοιο φασιστογκρουπ, δεν μου πάει να γράψω. Εν πάσει περιπτώσει, ας το αφήσουμε.

Share this post


Link to post
Share on other sites
:vlakas: ό,τι να 'ναι! Εμένα "μου αρέσει" περισσότερο μία Dimitra Xenou η οποία τη μία γράφει ένα θετικό σχόλιο για τον Νταλ. και την άλλη τον λέει Καραγκιόζη. :rolleyes: Τουλάχιστον αυτοί δεν χρησιμοποιούν υβριστικές εκφράσεις και συκοφαντίες... Ελπίζω να συνεχίσουν σ' αυτό το "επίπεδο" της πλάκας, και αν μην το γυρίσουν μετά σε κάτι άλλο.. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Για γέλια είναι όντως...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ναι αλλά στο τραγούδι "Ήταν πέντε ήταν έξι" τους στίχους έχει γράψει ο Κουγιουμτζής,όχι ο Ελευθερίου.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μήπως το έγραψα εγώ το κείμενο και δεν το θυμάμαι; :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ψάχνοντας μετάφραση για το ''El emigrante'' (μετάφραση την οποία δεν βρήκα :) ), έπεσα πάνω σε αυτό το φόρουμ, στο οποίο αναφέρονται πολύ εκτεταμένα στον Γιώργο Νταλάρα, σε δικό του τόπικ.

http://www.ispania.gr/index.php?option=com...id=5170&limit=8

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://www.facebook.com/pages/Mporoume-na-...yo/395621595160

:)  :)

Πολύ ψηλά ο πήχης...

:lol: Ναι, αλλά μόνο να έμπαιναν όλοι αυτοί που έχουν αγοράσει δίσκους ή έχουν πάει σε συναυλίες του Νταλάρα, τότε σίγουρα θα μαζεύονταν οι 300.000.000 Χρύσα. :wow::razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πράγματι θα μαζεύονταν.. Ποτέ δεν ξέρεις τί γίνεται. Λες να κάνουμε ρεκόρ γκίνες για τον ερμηνευτή με τους περισσότερους θαυμαστες;; :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εμένα λίγο γραφικά μου φαίνονται αυτά τα γκρουπάκια στο facebook, πολύ περισσότερο αυτά που αναφέρονται σε συγκεκριμένα πρόσωπα.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Θα συμφωνησω μαζι σου Θανο..

Αλλα μονο για 300.000.000;;

Share this post


Link to post
Share on other sites

’λλος ένας ανώνυμος αντιγραφέας του διαδικτύου που δεν αναφέρει τις πηγές του... B)

Και μή με ρωτήσετε πού το κατάλαβα....Το κατάλαβα....

Μέχρι και σε λάθη copy-paiste έχει κάνει....

Κι έχει το θράσος και βάζει και copyright κάτω...

Copy paste έπρεπε να γράψει...

’ντε ρε απατεώνες....Με ξένα κόλυβα δεν κάνουνε κηδεία...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Σωστό!

Να βράσει μόνος του δικό του σιτάρι για να κάνει κόλυβα ο αλήτης!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol: :lol: :lol:

Πώς το είπες; Να βράσει μόνος το δικό του σιτάρι για να κάνει κόλυβα!

Πολύ ωραίο κι ό,τι πρέπει για την περίσταση!

Share this post


Link to post
Share on other sites
’λλος ένας ανώνυμος αντιγραφέας του διαδικτύου που δεν αναφέρει τις πηγές του... B)

Και μή με ρωτήσετε πού το κατάλαβα....Το κατάλαβα....

Μέχρι και σε λάθη copy-paiste έχει κάνει....

Κι έχει το θράσος και βάζει και copyright κάτω...

Copy paste έπρεπε να γράψει...

’ντε ρε απατεώνες....Με ξένα κόλυβα δεν κάνουνε κηδεία...

Τώρα μάλιστα και εγώ είχα αρχίσει να απορώ! B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...