Apostolis

Τα video clips του Γ.Νταλάρα

52 posts in this topic

Τα έχουμε δει όλοι μας λίγο-πολύ. Σε άλλους αρέσουν, σε άλλους όχι. Οι δισκογραφικές εταιρείες όμως τα θεωρούν απαραίτητα για την προώθηση των τραγουδιών. Ποια video clips έχει κάνει ο Γ.Νταλάρας στην καριέρα του? Ας τα καταμετρήσουμε λοιπόν. Ας αναφερθούμε μόνο στα video clips που δημιουργήθηκαν από τις δισκογραφικές εταιρείες για να προβάλλονται ως video clips. Με άλλα λόγια, προτείνω να μην μετρήσουμε clips όπως την γνωστή σκηνή της εκπομπής του Παπαστεφάνου το 1977 με το "Αχ χελιδόνι μου".

Όλα τα video clips του Γ.Νταλάρα / All the video clips of G.Dalaras

----------------------------------------------------------------------------------------------

1990 - Μη μιλάς κινδυνεύει η Ελλάς

1990 - Ξένος για σένανε και εχθρός

1990 - Το 'πες

1991 - Διδυμότειχο blues

1991 - Μη μιλάς κινδυνεύει η Ελλάς-Ελλάς (μαζί με τον Β.Παπακωνσταντίνου) (live)

1991 - Στο ίδιο έργο θεατές (μαζί με τον Β.Παπακωνσταντίνου) (live)

1991 - A bord de l' Aspasia

1991 - Νοέμβρης '90

1991 - Tι πάθος

1992 - Η άνεση και η ηδονή

1992 - Ανεμολόγιο

1992 - Βελζεβούλ

1992 - Χαίρε φτώχια

1992 - Μοναξιά χιλιάδες φύλλα

1992 - Αν υπάρχει λόγος (live)

1993 - Τάκα-τάκα

1993 - Το πεπρωμένο

1994 - Κληρώθηκα

1994 - Agrigento

1994 - Ήσουν θεός

1994 - Στο αμάν στο γιατί

1994 - Πάμε γι' αλλού (live)

1994 - Η Μαντόνα η Σαλονικιά

1995 - Τα βεγγαλικά σου μάτια

1995 - Στην Ελλάδα κάνει κρύο

1995 - Τα τραγούδια είναι...

1995 - Δυο λοστρόμοι Βραζιλιάνοι (μαζί με τον Στάμο Σέμση)

1996 - Σαν τον Οδυσσέα

1996 - Με βάρκα την Ελλάδα

1996 - Μες στους βίους των αγίων

1996 - Μεθυσμένα τραγούδια (live - Παλαί ντε σπορ)

1997 - Ένας κόμπος η χαρά μου (μαζί με τους Πυξ-λαξ)

1997 - Μια βραδιά στο Λεβερκούζεν (μαζί με τους Πυξ-λαξ)

1997 - Στο 'πα και στο ξαναλέω (live)

1997 - Καράβια στη στεριά (studio)

1998 - Σου άξιζε μια καλυτερη αγκαλιά

1998 - Κι αν σε θέλω

1998 - Το τραγούδι της βροχής

1998 - Με λένε Πόπη

1998 - Νύχτα

1998 - Ένα τραγούδι για την Ελένη F.

1998 - Που να 'σαι τώρα, ’ννα

1998 - Καράβια στη στεριά (live)

1998 - Con te partiro (Ποτέ ξανά) (μαζί με τον Μάριο Φραγκούλη) (live)

1998 - Νότος (μαζί με τον Μάριο Φραγκούλη) (live)

1998 - Μικρή Πατρίδα (μαζί με τους Συνήθεις Υπόπτους) (live)

1998 - Luna Rosa (live)

1998 - Εσένα δε σου άξιζε αγάπη (μαζί με την Ε.Τσαλιγοπούλου)

1999 - ’σπρο περιστέρι (live)

1999 - Μη μου θυμώνεις ματια μου (live)

2000 - Θα 'ρθω να σε βρώ

2000 - Νύχτα στο Ελληνικό

2000 - Σε ξένο όνειρο

2000 - Hasta Siempre (μαζί με τον Al Di Meola)

2001 - Πάρης

2001 - Το παλτό

2001 - Ο παλιός στρατιώτης

2002 - Amor Amor (live)

2002 - Μ' ένα παράπονο (live)

2002 - Θα πιω απόψε το φεγγάρι (live)

2002 - Μη μου λέτε γι' αυτή (μαζί με τον Γεράσιμο Ανδρεάτο) (live)

2003 - Πριν το τελος (μαζί με την Μαρινέλλα) (live)

2003 - O mare e tu (μαζί με την Μαρινέλλα) (live)

2003 - Θα 'ρθω να σε ξυπνησω (live)

2003 - Tο πονεμένο στήθος μου (μαζί με την Αρετή Κετιμέ)

2004 - Havana (μαζί με την Dulce Pontes)

2004 - Τι θεο πιστευεις

2004 - Το προαισθημα

2004 - Εφτα φορες

2004 - Σαν πυρετος

2004 - Βραδιες με σκτινοβολια

2004 - Σωπασαν οι φωνες

2004 - Το μονο που ξερω (μαζί με τον Αντώνη Ρέμο)

2004 - Μαρτυριο, μυστηριο

2004 - Αλλη μια φορα

2004 - Στα τραγουδια που σου γραφω

2005 - Όχι δεν είναι χίμαιρα...

2007 - Θα περιμένω εδώ

------------

Αν έχω ξεχάσει κάποιο (που σίγουρα έχω ξεχάσει), όποιος ξέρει, ας συμπληρώσει την λίστα! :)

Να υπενθυμίσω οτι εδώ είχαμε συζητήσει ποια video clips μας αρέσουν και γιατί.

Αγαπημένο σας video-clip

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hristara, I don't have all of them and the ones that I have, are on VHS cassettes so it's very difficult to burn them on a dvd-r! Some day, with the help of some friends, I will try to convert them in DVD format! :)

Ερώτηση προς την Χρύσα και όποιον άλλον γνωρίζει. Αυτά τα video clips, σίγουρα υπάρχουν?

1998 - Νότος (μαζί με τον Μάριο Φραγκούλη) (live)

2003 - Πριν το τελος (μαζί με την Μαρινέλλα) (live)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Όλα τα video clips του Γ.Νταλάρα / All the video clips of G.Dalaras

----------------------------------------------------------------------------------------------

1986 - Το φορτηγό

1990 - Ξένος για σένανε και εχθρός

1990 - Το 'πες

1991 - Διδυμότειχο blues

1991 - Στο ίδιο έργο θεατές (μαζί με τον Β.Παπακωνσταντίνου) (live)

1991 - A bord de l' Aspasia

1991 - Νοέμβρης '90

1992 - Η άνεση και η ηδονή

1992 - Ανεμολόγιο

1992 - Βελζεβούλ

1992 - Αν υπάρχει λόγος (live)

1993 - Το πεπρωμένο

1995 - Τα βεγγαλικά σου μάτια

1996 - Σαν τον Οδυσσέα

1997 - Σου άξιζε μια καλυτερη αγκαλιά

1997 - Κι αν σε θέλω

1997 - Το τραγούδι της βροχής

1997 - Με λένε Πόπη

1997 - Νύχτα

1997 - Ένα τραγούδι για την Ελένη F.

1997 - Που να 'σαι τώρα, ’ννα

1998 - Καράβια στη στεριά (live)

1998 - Con te partiro (Ποτέ ξανά) (μαζί με τον Μάριο Φραγκούλη) (live)

1998 - Νότος (μαζί με τον Μάριο Φραγκούλη) (live)

1998 - Μικρή Πατρίδα (μαζί με τους Συνήθεις Υπόπτους) (live)

1998 - Luna Rosa (live)

1999 - ’σπρο περιστέρι (live)

1999 - Μη μου θυμώνεις ματια μου (live)

2000 - Θα 'ρθω να σε βρώ

2000 - Νύχτα στο Ελληνικό

2000 - Hasta Siempre (μαζί με τον Al Di Meola)

2001 - Πάρης

2001- Το παλτό

2001 - Ο παλιός στρατιώτης

2002 - Amor Amor (live)

2002 - Μ' ένα παράπονο (live)

2002 - Θα πιω απόψε το φεγγάρι (live)

2002 - Μη μου λέτε γι' αυτή (μαζί με τον Γεράσιμο Ανδρεάτο) (live)

2003 - Πριν το τελος (μαζί με την Μαρινέλλα) (live)

2003 - O mare e tu (μαζί με την Μαρινέλλα) (live)

2003 - Θα 'ρθω να σε ξυπνησω (live)

2004 - Τι θεο πιστευεις

2004 - Το προαισθημα

2004 - Εφτα φορες

2004 - Σαν πυρετος

2004 - Βραδιες με σκτινοβολια

2004 - Σωπασαν οι φωνες

2004 - Το μονο που ξερω (μαζί με τον Αντώνη Ρέμο)

2004 - Μαρτυριο, μυστηριο

2004 - Αλλη μια φορα

2004 - Στα τραγουδια που σου γραφω

2005 - Όχι δεν είναι χίμαιρα...

2007 - Θα περιμένω εδώ

Το "Φορτηγό" δεν ήταν ακριβώς videoclip.Είχε προβληθεί σε μια εκπομπή στην ΕΡΤ για την παρουσίαση του δίσκου "Τρελοί κι άγγελοι".

Επίσης στην εκπομπή του Δ.Σαββόπουλου "Ζήτω το ελληνικό τραγούδι" είχε παιχθεί ένα πρόχειρο σχετικά videoclip του "Με τελείωσες".

Το πρώτο επίσημο videoclip ήταν το "Μη μιλάς κινδυνεύει η Ελλάς".

Επίσης λίγο πριν κυκλοφορήσει η "Ζωντανή ηχογράφηση στο Αττικόν" με τον Β.Παπακων/νου παιζόταν το ποτ-πουρί του "Μη μιλάς κινδυνεύει η Ελλάς-Ελλάς" και μάλιστα σε διαφορετική εκτέλεση από το δίσκο.

Υπάρχουν επίσης τα :

"Tι πάθος"

"Μοναξιά χιλιάδες φύλλα"

δε θυμάμαι αν στο αφιέρωμα στο δίσκο είχε παιχτεί και το "Χαίρε φτώχια"

"Τάκα-τάκα"

"Στην Ελλάδα κάνει κρύο"

"Τα τραγούδια είναι..."

δε θυμάμαι αν είχε παιχτεί το "Μ'έξη τόνους φορτήγό"

"Δυο λοστρόμοι Βραζιλιάνοι" (με το Στ.Σέμση)

"Με βάρκα την Ελλάδα"

"Μες στους βίους των αγίων"

"Μεθυσμένα τραγούδια" (live-Παλαί ντε σπορ)

"Κληρώθηκα"

"Agrigento"

"Ήσουν θεός"

"Στο "αμάν" στο "γιατί"

δε θυμάμαι αν είχει παιχτεί και η "Μαντόνα η Σαλονικιά"

"Πάμε γι'αλλού" (Live)

"Καράβια στη στεριά" (studio)

"Εσένα δε σου άξιζε αγάπη" ( με την Τσαλιγοπούλου)

"Ένας κόμπος η χαρά μου" (με τους Πυξ-λαξ)

"Μια βραδιά στο Λεβερκούζεν"(με τους Πυξ-λαξ)

"Στό'πα και στο ξαναλέω" (Live)

"Tο πονεμένο στήθος μου" (Αρετή Κετιμέ)

"Havana" (με την Dulce Pontes)

Αυτά σε πρώτη φάση.Αν θυμηθώ κάτι άλλο θα επανέρθω.Θα κάνω κι έναν έλεγχο γι'αυτά για τα οποία δεν είμαι σίγουρος.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Υπέροχα!! Τα συμπλήρωσα! Σε ευχαριστώ Θάνο!!

ΥΣ: Καλά..?? Έχει κάνει 2 video clips με το "Καράβια στην στεριά"!! Έκανε video clip και την studio και την live εκτέλεση!! Φοβερός!! :):wow::music::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Επειδή κάποιος μίλησε για σουρεαλισμό του Θα περιμένω εδώ.

Πως περίπου είναι το βίντεοκλιπ;

Share this post


Link to post
Share on other sites
Επειδή κάποιος μίλησε για σουρεαλισμό του Θα περιμένω εδώ.

Πως περίπου είναι το βίντεοκλιπ;

Είναι ο Γ.Νταλάρας και οδηγεί ένα Mini Cooper στους δρόμους του Αμαρουσίου. Στον δρόμο του βλέπει κάποια σκηνικά, που άλλοτε τον κάνουν να γελάσει, άλλοτε να νοσταλγήσει και άλλοτε να μείνει με το στόμα ανοιχτό! Είναι αρκετά σουρεαλιστικό! :):wow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Έχουν προβληθεί και το ''Χαίρε φτώχια'' και ''Μαντόνα η Σαλονικιά''.

Αποστόλη, το τελευταίο -σουρεαλιστικό- video clip το αποθηκεύσατε στη μνήμη σας ή το γράψατε και σε καμιά συσκευή τύπου video ή dvd;; :wow::)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Αποστόλη, το τελευταίο -σουρεαλιστικό- video clip το αποθηκεύσατε στη μνήμη σας ή το γράψατε και σε καμιά συσκευή τύπου video ή dvd;; :music:  :)

Το έγραψα στην μνήμη μου..... Αλλά νομίζω οτι το MAD το παίζει αρκετά συχνά! Εύκολα μπορεί κάποιος να το δει! :wow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Τι σκληρός δίσκος αυτή η μνήμη σου!!! :):razz:

Οι Αθηναίοι -θες να πεις- βλέπετε MAD. Ή όσοι έχετε NOVA. Όπως καταλαβαίνεις, δημιουργείται κενό. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Οι Αθηναίοι -θες να πεις- βλέπετε MAD. Ή όσοι έχετε NOVA. Όπως καταλαβαίνεις, δημιουργείται κενό. :razz:

Δεν αναμεταδίδεται το MAD στην Β.Ελλάδα από κανέναν τοπικό σταθμό? Μου κάνει εντύπωση! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Οι Αθηναίοι -θες να πεις- βλέπετε MAD. Ή όσοι έχετε NOVA. Όπως καταλαβαίνεις, δημιουργείται κενό. :razz:

Δεν αναμεταδίδεται το MAD στην Β.Ελλάδα από κανέναν τοπικό σταθμό? Μου κάνει εντύπωση! :)

Λοιπόν, μου φαίνεται πως πολύ το "ζαλίζεις" , άσε το Mad και το Ξεmad κι έχε το νου σου την άλλη φορά που θα το δεις να το γράψεις... ;)

Γιατί μετά , όταν θα κάνεις τη συλλογή, θα το ψάχνεις... :pity:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ερώτηση προς την Χρύσα και όποιον άλλον γνωρίζει. Αυτά τα video clips, σίγουρα υπάρχουν?

1998 - Νότος (μαζί με τον Μάριο Φραγκούλη) (live)

2003 - Πριν το τελος (μαζί με την Μαρινέλλα) (live)

Γιατί σ' εμένα; :) :lol:

Λοιπόν, για το "Πριν το τέλος": όταν είχε δείξει το Mega τη συναυλία από το Μέγαρο, σ' αυτό το τραγούδι στο τέλος έγραφε από κάτω "Σκηνοθεσία τάδε" και τα πλάνα δεν έχουν την κανονική ροή της συναυλίας, είναι λίγο "ανακατεμένα". Έχω την εντύπωση πως πρόκειται βιντεοκλίπ. ’λλωστε το έδειχναν πολύ συχνά το Smart και το G-TV (Galatsi). Τώρα δεν ξέρω τι κάνουν γιατι τα έχω χάσει αυτά τα κανάλια :razz:

Για το "Νότο": έχει ένα μικρό απόσπασμα στα διάφορα που έδειχνε στην εκπομπή "Πρόσωπα". Αν θυμάμαι καλά ο Νταλάρας καθόταν σε μια πολυθρόνα κάπως γυρισμένος στο πλάι και έδειχνε και τον Φραγκούλη. Έχω την εντύπωση πως είναι βιντεοκλίπ.

Αυτά...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δύο διορθώσεις.

Στο "Πριν το τέλος", δεν έδειχνε στο βίντεο απ' το Mega το "Σκηνοθεσία Γιώργος Γκαβαλος". Αυτό το έδειχνε όταν το έδειχναν τα Smart και G-TV.

Για το "Νότο" δεν είμαι και τόσο σίγουρη αν αυτό είναι videoclip... Τα μπέρδεψα λίγο. Θυμάμαι ένα clip με Φραγκούλη μέσα, αλλά αυτό που είπα με την πολυθρόνα είναι από άλλο. Μάλλον στην εκπομπή τα'χουν βάλει ανακατεμένα. Η πολυθρόνα είναι στο "Τραγούδι της βροχής" από "Θεσσαλινίκη-Γιάννενα". Θα ξαναδω την εκπομπή μπας και καταλάβω περί τίνος πρόκειται... :music:

Και μερικές απορίες:

1) όταν έδειξε ο Alpha το "Από καρδιάς" σε μερικά τραγούδια, στο τέλος γράφει κι εκεί "Σκηνιθεσία Γιώργος Γκάβαλος". Είναι όλα αυτά videoclips? :blush: Αυτά που λέω και δεν περιλαμβάνονται στη λίστα του Αποστόλη είναι τα: Κάποιος χτύπησε την πόρτα, Αν δεις στον ύπνο σου ερημιά, Ο παλιός στρατιώτης, Τι σου 'κανα και πίνεις, Έχω έναν καφενέ και Το βουνό. Επίσης είναι και το Μη μου λέτε γι' αυτή, που αν τελικά αυτά είναι videoclips, το τραγούδι αυτό θα 'χει 2! Το ένα από αυτά τα γυρίσματα στο Ζυγό και το άλλο με τον σωφέρ.

2) Στα τηλεοπτικά αφιερώματα στους δίσκους "Καλώς τους!", "Μεθυσμένα τραγούδια" και "¨Θεσσαλονίκη-Γιάννενα" ακούγονται και τα: Ένας έρωτας αητός, Στένεψε ο κόσμος, Έτσι κι αλλιώς σε περιμένω // Εγώ μιλώ κι εσύ είσαι αλλού // Της αγάπης σου το ρίσκο και Μαρτύρα τα. Αυτά είναι videoclips? Τα έβλεπα χθες, και αν θυμάμαι καλά πρέπει να είναι κομμένα από ομιλίες στην εκπομπή ή να έχουν "πέσει" από πάνω οι τίτλοι... :music:

3) Στα "Τραγούδια που σου γράφω" στην εκπομπή "Πρόσωπα", είχε δείξει ένα άλλο videoclip για το Προαίσθημα, και αν θυμάμαι καλά, και για άλλο ένα, μάλλον για τα "Τραγούδια που σου γράφω". Είναι σ' ένα studio και τραγουδάει (απλώς, σκέτο.) Αυτά θεωρούνται videoclips? Δηλαδή αυτά τα τραγούδια έχουν 2; :music: Επίσης το videoclip του "Νταλάι-λάρα" είναι αυτό το απόσπασμα που δείχνει στο dvd της νέας έκδοσης με τη συνέντευξη; Εκείνο που δείχνει μέσα με γρήγορες εναλλαγές κάτι Βούδες (δε θυμάμαι ακριβώς) κλπ; Ή υπάρχει κάτι άλλο;

Αυτά.

Υ.Γ.: Πέτυχα χθες στο MAD το videoclip του "Θα περιμένω εδώ" :pity:

Μου αρέσει πολύ! :mad: Συμβαίνουν μέσα όλα τα κουφά! ;) Μου θύμισε πολύ το videoclip του "Οδυσσέα" που κι εκεί γίνεται μέσα ό,τι να'ναι! :mad:

Μία ερώτηση-πρόταση. Να φτιάχναμε τα videoclips σε βιντεάκια και να τα ανεβάζαμε εδώ; Τι λέτε;

Βέβαια σε περίπτωση καταφατικής απάντησης εγώ θα αναλάβω δράση από Σεπτέμβρη... :rolleyes:

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites
Μία ερώτηση-πρόταση. Να φτιάχναμε τα videoclips σε βιντεάκια και να τα ανεβάζαμε εδώ; Τι λέτε;

Νομίζω ότι δεν είμαστε σε θέση να ανεβάσουμε videoclips. Είναι κάτι σαν την επίσημη δισκογραφία... 'Η κάνω λάθος?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Διορθώσεις Νο.2:

Στην εκπομπή "Πρόσωπα", το 2ο διαφορετικό videoclip δεν ήταν του "Στα τραγούδια που σου γράφω", αλλά του "Σαν πυρετός".

Επίσης, ο "Νότος" που λέγαμε δεν ήταν στα "Πρόσωπα"! Εκεί έχουν βάλει όντως απόσπασμα από τη videoclip του "Τραγούδι της βροχής", κι από πάνω τη μουσική του "Νότου" και γι΄αυτό μπερδεύτηκα. Οπότε δεν είμαι σίγουρη πλέον αν έχει videoclip ο "Νότος". Πάντως κάπου θυμάμαι videoclip μαζί με τον Φραγκούλη... Μακάρι να θυμόμουν πού και πότε το είδα. :) Ελπίζω να μην ήταν στον ύπνο μου... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Λοιπόν... Το videoclip του "Θα περιμένω εδώ" είναι συλλεκτικό! :rolleyes::music:

Έχει βγει σε 2 versions!B) :lol: :lol: :lol: :lol:

Στην πρώτη version, στο τέλος του videoclip, έγραψαν λάθος τη λέξη Υπηρεσία. Γράφτηκε "Υπυρεσία".

Στην δεύτερη version το διόρθωσαν! ;):rolleyes: :lol: :lol:

Έχω screenshot μόνο από την πρώτη version.

Θα περιμένω εδώ. Πυροσβεστική Υπυρεσία.

http://i99.photobucket.com/albums/l297/maestrosgr/snapshot20070726151644.bmp.jpg

ΥΓ: Την ανακάλυψη την έκανε ένα μέλος που θέλει να κρατήσει μυστική την ταυτότητά του! :blink: :music: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Στην εκπομπή 'Πανόραμα' σε μια συνέντευξη του Νταλάρα στον Νίκο Χατζηνικολάου το 2000 είχε δείξει το videoclip του τραγουδιού 'Σε ξένο όνειρο' όπου ήτανε ο Νταλάρας στο studio και έπαιζε κιθάρα και ο Στάμος Σέμσης βιολί.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Τα Χριστούγεννα του 91 με αφορμή την έκδοση του δίσκου Γραμμές των Οριζόντων είχε γυριστεί στη Σύρο μια εκπομπή με τίτλο 'Χριστούγεννα των Οριζόντων' όπου διαδραματίζεται μια ιστορία αλλά παράλληλα λένε και οι συντελεστές του δίσκου κάποια από τα τραγούδια του δίσκου(playback βέβαια).Ο ΓΙώργος είχε πει και τα 5 τραγούδια που χε ερμηνεύσει στο δίσκο(Καραντί,Εσμεράλδα,A bord de l' Aspasia,Γυναίκα,Σταυρός του Νότου)Αυτά τα τραγούδια θεωρούνται ως videoclip; :) (να υποθέσω ναι.. :music:;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Επειδή, υπάρχουν αρκετά τέτοια videoclips (που γυρίστηκαν για να προβληθούν μόνο σε μία εκπομπή), προτείνω να χωρίσουμε τα videoclips σε δύο κατηγορίες.

Στα κοινά videoclips και στα ειδικά videoclips ή όπως αλλιώς θέλετε να ονομάσουμε τις κατηγορίες. Όποιος έχει χρόνο, ας τα ταξινομήσει στις κατηγορίες. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Τελικά το "κανονικό" videoclipO mare e tu είναι αυτό

http://www.youtube.com/watch?v=OQb0ZVf1T54

και όχι εκείνο που έλεγα απ' όταν είχε δείξει το Μέγκα τη συναυλία απ' το Μέγαρο! :music:

Υ.Γ. Αποστόλη, θα αναλάβω να διαχωρίσω τη λίστα σε videoclips και εκπομπές. :music:

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (nikos g @ Sep 22 2007, 11:02 PM)

2 videoclips

Ο mare tu http://www.youtube.com/watch?v=OQb0ZVf1T54

Mη μου λέτε γι'αυτήν http://www.youtube.com/watch?v=40tLRqjbpUU

Το χα βάλει στο dalaras videos το o mare tu και το μη μου λέτε γι αυτήν..Τα βάζω και δω μιας και δω είναι η 'φυσική' τους θέση.

Και βάζω και αυτό που βρήκα αν και μισό.. :music::music:

Στο ίδιο έργο θεατές:

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...