Sign in to follow this  
Followers 0
Apostolis

Οι ατάκες του Γ.Νταλάρα

68 posts in this topic

Συμφωνώ κι εγώ με τα όσα γράφουν ο Αποστόλης κι ο ’γγελος και παρακαλώ τον φίλο Dimi να απαλείψει αυτό το ποστ του.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ήμουν στη συγκεκριμένη συναυλία και μάλιστα μπροστά στη σκηνή.

Δε θυμάμαι αν ειπώθηκε ο συγκεκριμένος διάλογος αλλά βάζω το χέρι μου στη φωτιά πως τέτοια η λέξη "μ-----ς" σίγουρα δεν ακούστηκε από τον Νταλάρα.

Στο ηχογραφημένο ντοκουμέντο δεν ακούγεται τίποτα , ούτε καν ο συγκεκριμένος θεατής , μόνο κάποιος που λέει "και με τα λεφτά μας τι θα γίνει..."

Συμφωνώ επίσης με τους προλαλήσαντες πως το post θα ήταν καλύτερο να απαλειφθεί.

Σχετική αναφορά υπάρχει στο topic "Εντυπώσεις από παλιές συναυλίες"

http://www.dalaras.com/forum/index.php?s=7...=3&t=2788&st=40

Share this post


Link to post
Share on other sites

Συμφωνώ κι εγώ ότι οι "ατάκες του Γιώργου Νταλάρα" είναι τόπικ που αναφέρεται σε ό,τι έχει ειπωθεί από τον ίδιο ανοιχτά στο κοινό, είτε σε συναυλίες είτε σε κάποια τηλεοπτική ή ραδιοφωνική μετάδοση.

Χωρίς να εξετάζω το αν είπε ή όχι κάτι τέτοιο (προσωπική άποψη είναι ότι ουδέποτε έχει δείξει τέτοιο πρόσωπο, ειδικά όταν έχει να κάνει με το κοινό, αντιθέτως υπάρχει απόλυτος σεβασμός), θεωρώ ότι αν ξεκινούσαμε να λέμε ατάκες "off the record" δε θα σταματάγαμε! :D:D

Με αυτό το σκεπτικό, θα προτιμούσα κι εγώ να μην υπάρχει το συγκεκριμένο ποστ... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Λοιπόν, ψεύτης δεν είμαι! Αν δεν ειπώθηκε από το στόμα του ''Εε, λογικό είναι μέσα σε τόσο κόσμο να υπάρχει κι ένας μαλάκας.'' , τουλάχιστον απάντησε ακριβώς το ίδιο χωρίς να ανέφερε το "μαλάκας''. Βάλτε τρεις τελίτσες εκει (,,.). Η απάντηση ήταν αυτή ωστόσο. Δυστυχώς δεν το χω ηχογραφήσει. Χαρακτηριστηκά, ίσως το θυμάσαι αυτό αγαπητέ Θάνο, ο θείος ακουμπούσε ΄το μποτάκι του πάνω στο μόνιτορ όταν γίνονταν αυτή η κουβέντα. Και πρέπει να ήταν μόνος του εκείνη τη στιγμή στη σκηνή χωρίς τον δήμαρχο. Διαθέτω εξοχικό στο 1ο πόδι της Χαλκιδικής και τουλάχιστον εκεί δεν έχω χάσει συναυλία του θείου. Από την εποχή που έπαιξε τα Λάτιν με την συμμετοχή του Νικολόπουλου και της Δήμου, στο γήπεδο των Νέων Μουδανιών. Με την βροχή....

ΥΣ. Και για να απαντήσω στο φίλο που μου ζήτησε να σβήσω απ' το τόπικ τούτη την ατάκα... Δεν θα το κάνω γιατί είμαι 100% σίγουρος γι' αυτό που γράφω. Αν δεν ήμουν, δεν θα μπαινα καν στην διαδικασία να γράψω. Δεν έχω λόγο... Καταλαβαίνεις...

Σας ευχαριστώ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, όλη η δουλειά για τη συγκεκριμένη λέξη γίνεται...Η οποία λέξη ΔΕΝ ΕΙΠΩΘΗΚΕ...Και βλέπω πως κι εσύ αγαπητέ Dimi τελικά το αμφισβητείς.

Για το συγκεκριμένο διάλογο έγραψα πως δεν θυμάμαι, αλλά αν ακουγόταν η συγκεκριμένη λέξη , είναι κάτι τόσο χαρακτηριστικό που σίγουρα θα το θυμόμουνα....Στην κασέτα δεν ακούγεται ΤΙΠΟΤΑ.

Κι εν πάσει περιπτώσει , όπως έγραψαν και οι άλλοι φίλοι παραπάνω, το συγκεκριμένο topic αφορά ατάκες που ακούστηκαν σε όλο το κοινό, είτε από μικροφώνου, είτε τηλεοπτικά , είτε ραδιοφωνικά.

Όταν μια φράση λέγεται σε μια εκδήλωση στην οποία έχει πέσει το ρεύμα, την έχουν ακούσει λίγα άτομα και είναι αδύνατη η πιστοποίησή της , νομίζω πως είναι τελείως άτοπο να υπάρχει...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Όταν μια φράση λέγεται σε μια εκδήλωση στην οποία έχει πέσει το ρεύμα, την έχουν ακούσει λίγα άτομα και είναι αδύνατη η πιστοποίησή της , νομίζω πως είναι τελείως άτοπο να υπάρχει...

Συμφωνώ απόλυτα!

Όλοι μας, σαν άνθρωποι, κάποια στιγμή, σε ιδιωτικές συζητήσεις, ή, έστω σ' έναν μικρό κύκλο ατόμων, έχουμε χρησιμοποιήσει αθυροστομίες στην κουβέντα μας. Θα θέλαμε κάποιος, μετά από χρόνια, να μας τα έβγαζε δημόσια στη φόρα;

Ας υπάρχει ένα φίλτρο ηθικής σ' αυτά, γενικότερα, που γράφουμε. Δεν είναι θέμα λογοκρισίας ή αυτολογοκρισίας, αλλά σεβασμού και ήθους.

Τέλος, όταν όλοι, μα όλοι, όσοι έχουν γράψει σ' αυτό το τόπικ, μας παρακαλούν να απαλείψουμε μια λέξη, ας μας ευαισθητοποιήσει αυτή η φιλική και συντροφική παράκλησή τους.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ήθελα να ξερω ποιοι μαλάκες παιζουν με τα μικρόφωνα*

*Πρωην προεδρος του Απόλλωνα Καλαμαριάς

Share this post


Link to post
Share on other sites

Να μη χαλάσω το χατήρι κάποιου...! :D Ήδη του το'χω καθυστερήσει..!Λοιπόν...Κατράκειο,19 Σεπτεμβρίου 2006,στην περσινή συναυλία...Έχει τελειώσει ο "θείος" την ερμηνεία του "Μες στου Βοσπόρου τα στενά" και ο κόσμος αρχίζει και του ζητάει τραγούδια,ξανά και ξανά...Ξεκινά λοιπόν ο Γιώργαρος και λέει...:"Είναι πολλά τα τραγούδια παιδιά,δε θα τα παίξουμε όλα,δεν προλαβαίνουμε...Για να δούμε αυτό...Γιατί είναι...Τι ώρα είναι..;;"Κοιτάζει το ρολόι του και εξάγει συμπέρασμα!!...:"Ακόμα είναι...!"Ο κόσμος του λέει να μείνει μέχρι αργά και ρωτά εκείνος...:"Μέχρι τι ώρα δηλαδή;;"Ακούγονται διάφορες επιθυμητές ώρες κι ακούγεται και κάποιος,ξαφνικώς αφιχθής εκείνο το βράδυ από Καλαμαριά και του φωνάζει διαπεραστικότατα για...Πολυμήχανη φορά..."Στα χοντρά τα σύρματα" κι εκείνος,ατάραχος,ατσαλάκωτος(έχοντας δοκιμάσει URO-PRO..!!! :music: :lol: )καταλήγει..."Μη μου κολλήσετε και μου πειράξετε τον εγωισμό,διότι θα κάτσω μέχρι τις 4:00 το πρωί και θα παίζω σε άδειες καρέκλες!!!" ΤΕΛΟΣ! :D :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Μη μου κολλήσετε και μου πειράξετε τον εγωισμό,διότι θα κάτσω μέχρι τις 4:00 το πρωί και θα παίζω σε άδειες καρέκλες!!!" :D  :lol:  :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Φοβερός!!! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εν πάσει περιπτώση κύριοι, αυτό, παρόλο που ήταν άνευ μικροφώνου, ειπώθηκε! Δεν έχω λόγο να πω ψέματα.... Όσοι τ' ακούσανε. Το θυμάμαι σαν χθες. Και μου άρεσε! Γιατί ο τύπος που έλεγε τις μπούρδες απ΄την κερκίδα όντως ήτανε μ.......! Αμφισβητώ αγαπητέ Θάνο όχι την ατάκα (που είτε με το μαλάκας είτε χωρίς αυτό πετυχημένη ήταν!), άλλα αν ανέφερε την κουβέντα αυτή ή την άφησε να εννοηθεί. Τέλος πάντων.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Φίλε Dimi, τα πράγματα είναι απλά.

Ότι έχει ειπωθεί εκτός μικροφώνου, δεν έχει θέση στο topic αυτό. Νομίζω οτι είναι αυτονόητο και κατανοητό.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αποστόλη, 100-200 άνθρωποι τ' ακόυσανε. Ειπώθηκε δημοσίως. Τώρα αν είχε μικρόφωνο ή όχι..... Ατάκα ήτανε και νομίζω πως αυτό εδώ καταγράφουμε. Δεν κατάλαβα ότι οι ατάκες του Γιώργου χρειάζονται μικρόφωνο για να είναι ατάκες! Κατανοητό νομίζω...

Ευχαριστώ!

ΥΣ.: Δεν θα συνεχίσω την κουβέντα. ....Κι αυτό κατανοητό νομίζω. Μια ατάκα ανέφερα βρε παιδιά και μου βγάλατε την πίστη! Καλοπροαίρετα ειπώθηκε...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Αποστόλη, 100-200 άνθρωποι τ' ακόυσανε. Ειπώθηκε δημοσίως. Τώρα αν είχε μικρόφωνο ή όχι..... Ατάκα ήτανε και νομίζω πως αυτό εδώ καταγράφουμε. Δεν κατάλαβα ότι οι ατάκες του Γιώργου χρειάζονται μικρόφωνο για να είναι ατάκες! Κατανοητό νομίζω...

                                                                               Ευχαριστώ!

ΥΣ.: Δεν θα συνεχίσω την κουβέντα. ....Κι αυτό κατανοητό νομίζω. Μια ατάκα ανέφερα βρε παιδιά και μου βγάλατε την πίστη! Καλοπροαίρετα ειπώθηκε...

Εγώ συντάσσομαι στο συγκεκριμένο θέμα με τον Dimi...Δε βρίσκω κάτι το αρνητικό και δεν είναι κι ό,τι καλύτερο,να αμφισβητείται έντονα μια καλοπροαίρετη αναφορά μέλους μας... :blush: Λογικό μου φαίνεται παράλληλα ο "θείος" να απάντησε χρησιμοποιώντας "καταλέξη" τη φράση αυτού,που φώναξε τη συγκεκριμένη πρόταση,απ'το πλήθος...’λλωστε είναι κάτι στο οποίο αρέσκεται και συνηθίζει να το κάνει,ως γνωρίζουμε! :music: Και μάλιστα,όπως και στη συγκεκριμένη περίπτωση το έκανε και το κάνει πολύ πετυχημένα,με την άνεση-χάρισμα που τον διακρίνει στα λογοπαίγνια και στη "γλωσσοπλασία"!! :wow::music:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ξέρω οτι ο φίλος μας Dimi το είπε καλοπροαίρετα. Αλλά όσο καλοπροαίρετα και αν λέμε κάτι, εφόσον δεν μπορεί να επαληθευτεί, δεν έχει θέση στο topic αυτό. Με την λογική αυτή ο καθένας θα λέει, καλοπροαίρετα, ότι θέλει.

Οπότε, για να κρατήσουμε το topic αυτό σε ένα επίπεδο, ώστε να έχει και εγκυρότητα, δεν θα δεχόμαστε λεγόμενα και ατάκες του Γ.Νταλάρα εκτός μικροφώνου. Ελπίζω να είναι αντιληπτό και σαφές!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ξέρω οτι ο φίλος μας Dimi το είπε καλοπροαίρετα. Αλλά όσο καλοπροαίρετα και αν λέμε κάτι, εφόσον δεν μπορεί να επαληθευτεί, δεν έχει θέση στο topic αυτό. Με την λογική αυτή ο καθένας θα λέει, καλοπροαίρετα, ότι θέλει.

Οπότε, για να κρατήσουμε το topic αυτό σε ένα επίπεδο, ώστε να έχει και εγκυρότητα, δεν θα δεχόμαστε λεγόμενα και ατάκες του Γ.Νταλάρα εκτός μικροφώνου. Ελπίζω να είναι αντιληπτό και σαφές!

Σ' αυτή τη λογική είμαι καθόλα σύμφωνος,δια να εξηγούμαι,δια να μην παρεξηγούμαι...Επειδή το forum έγινε "βορρά" στο παρελθόν πολλών "στημένων αρλούμπων",ας είμαστε προσεκτικοί στο τι γράφουμε,γιατί πολλά "μικρόψυχα ζωάκια" καιροφυλαχτούν στη γωνία,να βρουν ευκαιρία και να την "πέσουν" στον άνθρωπο που τόσο αγαπάμε και στηρίζουμε...’λλωστε αν κάτι είναι αποδεδειγμένα αληθινό,λίγο ή πολύ φαίνεται...!! :wow::music:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Έχεις απόλυτο δίκιο πολλοί παραφυλάνε στη γωνία ψάχνοντας ένα ψεγάδι,κάτι τις...στον Γιώργο Νταλάρα.Δεν μπορούν να χωνέψουν λοιπόν πως ο άνθρωπος αυτός έχει όλη την αγάπη του κόσμου χρόνια τώρα.Στην Ελλάδα εκτός απο τον Γιώργο μόνο δύο τραγουδιστές είδα να λατρεύονται τόσο και πιά δεν ζούν,Ο Στέλιος Καζαντζίδης και ο Νίκος Ξυλούρης.Μα και για αυτούς κάποιοι βρήκαν και είπαν.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ωραία ατάκα πάντως dimi, πολύ πετυχημένη!

Βρε παιδιά, εδώ βρίζει και σε συνεντεύξεις... δεν το έχετε δει ποτέ;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Η ατάκα είναι όντως πετυχημένη. Το έγραψα και στο πρώτο μου Post. Προσωπικά, όμως, το ίδιο θα αντιδρούσα ακόμα και αν δεν έβριζε. Είναι σύμπτωση που περιέχει βρισιά η ατάκα. Ειλικρινά, δεν είναι εκεί το πρόβλημα. Προτιμώ το topic αυτό να έχει 10 ατάκες που τις άκουσε όλος ο κόσμος παρά 50 ατάκες που τις άκουσε μόνο μια περιορισμένη ομάδα ανθρώπων.

Ρε παιδιά,... δείτε το έτσι. ’νοιξα το topic αυτό, έγραψα για την ατάκα "Γάτα ο Νταλάρας" και 3 εβδομάδες μετά, βγήκε ένα περιοδικό που είχε ένα άρθρο με αυτό τον τίτλο..... Δεν ξέρω αν ο συγγραφέας το είδε από εδώ,.. αλλά ποιος μπορεί να μου εγγυηθεί το αντίθετο? Γι' αυτό λέω,.. ας είμαστε σίγουροι για το τι γράφουμε εδώ και ας μην βγάζουμε στην φόρα προσωπικές κουβέντες του Νταλάρα. Ότι και να περιέχουν αυτές.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Η δική μου διαφωνία είναι διπλή : διαφωνώ και στο ότι δημοσιοποιήθηκε μια off the record φράση του Νταλάρα, αλλά κι, ακόμη περισσότερο, στο ότι αυτή η φράση περιείχε αθυροστομία. Κι η αρνητική στάση μου απέναντι στην αθυροστομία δεν πηγάζει από προσωπική μου σεμνοτυφία, αλλά από τον σεβασμό που τρέφω για τον ’νθρωπο και τον Καλλιτέχνη Νταλάρα.

Αν την όποια αθυροστομία την έλεγε στο μικρόφωνο ή σε έντυπη, ραδιοφωνική και τηλεοπτική συνέντευξη. Με γεια του και μαγκιά του! Θα ήταν εις γνώσιν του.

Όμως όταν έχουμε να κάνουμε με μια φράση που ειπώθηκε -και μάλιστα σε μη φυσιολογικές συνθήκες(διακοπή ρεύματος, φασαρίες, διαμαρτυρίες, αναταραχή) - off the record, δε νομίζω ότι πρέπει, έτσι άκριτα, να δημοσιοποιείται.

Είναι η άποψή μου αυτή.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Συμφωνώ απολύτως με τον Τάσο,δεν πρέπει να δημοσιοποιούμε φράσεις σαν αυτήν που αναφέρθηκε και μάλιστα με μικρόφωνα εκτός,απλά για να γραφτεί.Δεν θέλω με τίποτα αυτές οι απόψεις μας να καταντήσουν να μοιάζουν με κάτι κουτσομπολίτσικο.Για μένα ο Γιώργος Νταλάρας είναι μάγκας εν δικαίω,και ότι κι αν έχει πει ξέρει πάντα τι λέει και με ποιά λογική.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μερικές ατάκες που ξαναθυμήθηκα χθες, κατά τη διάρκεια κλασσικού ...φυτέματος στον υπολογιστή... :)

Στις 11/9/2003 ο Γιώργος Νταλάρας και η Μαρινέλλα τραγούδησαν στο Θέατρο Γης.

Στο «Πεπρωμένο», στο ρεφρέν κλασσικά τραγουδούσε ο κόσμος. Κάποιοι μπροστά στη σκηνή είχαν ανάψει μερικά fire-sticks (τα γνωστά κεράκια με τη σπίθα, που μπαίνουν συνήθως στις τούρτες) Τους βλέπει ο Νταλάρας και λέει: «Καλό Πάσχα!»

Στα «Χρόνια της υπομονής», μεταξύ του 1ου ρεφρέν και του 2ου κουπλέ, η Μαρινέλλα χόρευε. Φτάνει το σημείο όπου έπρεπε να μπει, αλλά καθυστερεί. Και ακολουθεί ο παρακάτω διάλογος:

Μαρινέλλα: «Α, εγώ τραγουδάω, συγγνώμη ξεχάστηκα! Είδες, για να κάνω το χορευτικό;»

Γιώργος: «Δεν έκανες το χορευτικό, το Γκέο-Βαγγέο έκανες!»

Πριν από ένα άλλο τραγούδι, η Μαρινέλλα παρακινεί τον Νταλάρα να χορέψει, αλλά αυτός δεν Και τότε λέει το εξής: «Δε θέλω πολύ για να χορέψω, απλώς πρέπει να προετοιμάσω λίγο τους κοιλιακούς μου»

-----

Στις 4/4/2005 στο Αθηνών Αρένα, έγινε η απονομή πλατινένιου δίσκου για τα «Τραγούδια που σου γράφω».

Ο Νταλάρας τραγούδησε τα τραγούδια του δίσκου, και έφτασε η σειρά του «Να με θυμάσαι». Στο τέλος του τραγουδιού, σήκωσε τα μάτια του προς το θεωρείο όπου βρίσκονταν τα ιερά τέρατα της κοινότητας, και είπε: «Έτσι, σας βλέπω και σας ακούω μελλοντικά μ αυτό το τραγούδι στις συναυλίες μας. Ξέρετε τι λέω»

Πώς τη θυμάμαι αυτή τη στιγμή! Ήταν 3 μέρες πριν γίνω κι εγώ μέλος αυτής της κοινότητας, οπότε δεν ήμουν μαζί τους! Βρισκόμουν σ ένα τραπέζι ακριβώς από κάτω!

Και φυσικά, αυτό το τραγούδι ακούστηκε αρκετά στις συναυλίες που ακολούθησαν

-----

Ένα απόσπασμα τραγουδιού, το οποίο μπορεί να θεωρηθεί ατάκα. Κάποια άλλη βραδιά στην Αρένα, ο Αντώνης Ρέμος προτείνει στον Νταλάρα να πούνε ένα ισπανικό τραγούδι. Του λέει: «Δώσε τον τόνο να ξεκινήσω εγώ».

Κι ο Νταλάρας τραγουδά: «Σήκωσέ το» !

-----

Στο βίντεο από το Ζυγό του 2001, που είχε δείξει ο ANT-1, στο τραγούδι «Το πεπρωμένο».

Στο 2ο ρεφρέν, ο Νταλάρας είπε: «Απάνω του!» και ο κόσμος τού δωσε και κατάλαβε! Τραγουδούσαν λυσσασμένα! Όταν τελείωσε το τραγούδι, ο Νταλάρας είπε: «Σας ακούω και τραγουδάτε έτσι, φοβάμαι! Μετά απ αυτό το τραγούδι εγώ τι θα πω;!»

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Χαίρομαι που η Νταλαρόφιλη βάζει ξανά αυτό το τόπικ στη θέση του. Ο Νταλάρας σαφώς είναι μάγκας και σε καμιά περίπτωση δεν θα ήθελα να δημιουργήσω ψεγάδια εις βάρος του, για να τον ψέξουν κάποιοι άχρηστοι. Τον θείο τον αγαπάμε, θα τον αγαπάμε και θα τον προσέχουμε...

ΥΣ.: Θα επανέλθω δριμύτερος με ατάκα*!

*ανατρεπτική, αληθινή και... αυτή τη φορά με μικρόφωνο! B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Συναυλία διαμαρτυρίας στην πλατεία Αριστοτέλους για τον πόλεμο στη Γιουγκοσλαβία. Συμμετοχή πολλών καλλιτεχνών όπως Παπακωνσταντίνου, Bregovic, Αλεξίου κτλ... Έρχεται η σειρά του θείου να βγει στη σκηνή. Ειδικά η περίσταση αυτή σηκώνει σχόλιο. Ο Γιώργος λοιπόν, μετά από μια σύντομη κριτική κατά του πολέμου και της όλης κρίσης, με ειρωνία, απευθυνόμενος στην Αμερικανική κυβέρνηση, στον Μπους και στο επιτελείο στρατού, αναφέρει έντονα και χαρακτηριστικά την φράση ''ΤΟΥΣ ΚΑΝΑΝΕ ΤΑ ΤΡΙΑ ΔΥΟ!''. Δίνοντας τα εύσημα στο στρατό της γείτονος για την αντίσταση.

Φοβάμαι πως θα κατηγορηθώ πάλι για αθυρολογία, αλλά θα το υποστώ! Αυτή η ατάκα ειπώθηκε μπροστά σε χιλιάδες κόσμο, απ το μικρόφωνο, και καταχειροκροτήθηκε..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Όποτε βλέπω αυτό το video με πιάνει δέος! Ανατριχιάζω ολόκληρος! Το έχω δει άπειρες φορές... και θυμάμαι χαρακτηριστικά την πρώτη φορά που μου το έδειξαν. Εγώ δεν το είχα δει.. δεν το ήξερα...! Ρένα σε ευχαριστώ πολύ! B)

Λοιπόν, το video δεν το έχω μπροστά μου, αλλά αξίζει να μπουν ολόκληρα τα λόγια του Γ.Νταλάρα. Ήταν πραγματικός χείμαρρος. Φαινόταν οτι ήθελε να τα πει. Να τα βγάλει από μέσα του. Δεν τον σταμάταγε κανένας. Δεν τον κράταγε τίποτα.

Θυμάμαι οτι τον λόγο του τον τελείωσε με αυτή την ατάκα: "Θα πω κάτι που μου είχε απαγορέψει να λέω η μανούλα μου! Τους κάνανε τα τρία δύο!!!" ... Ζωντανά, ... σε πανελλαδική κάλυψη!! Φοβερές στιγμές!... Μετά αποχώρησε από την σκηνή...

Θερμή παράκληση: Αν έχει κάποιος το video, ας μας μεταφέρει όλα τα λόγια του Γιώργου.

Dimi, δεν σε κατηγόρησε κανένας για αθυροστομία... Φαίνεται οτι ακόμα δεν έχεις καταλάβει τον λόγο που αντιδράσαμε για το προηγούμενο post σου και αυτό με λυπεί ιδιαίτερα. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0