constantin

Ο Γ.Νταλάρας σε Mad Secret Concert

119 posts in this topic

Οι πολλοί καφέδες προκαλούν αϋπνίες,μαλλον κατα τύχη θα βρει κάποιος θέση εκεί μέσα.

Και καλή τύχη....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ε, γυρεύοντας πας!! :lol: :lol:

Ιδού, λοιπόν, αγαπητοί φίλοι νταλαρικοί, και το έπαθλο!!:

ee.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το άλλο ντοκουμέντο που έχω εγώ απεικονίζει, μαζί με το επίμαχο αντικείμενο, και το επίμαχο πρόσωπο που το κέρδισε :lol: :lol: :lol: :lol: και που αν ήταν σαν αυτό όλη η Ελλάδα, θα είχαμε πολλά να φοβηθούμε!!! :razz::confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Το βίντεο που ανέβασε η Μάρω, η ανακοίνωση δηλαδή της συμμετοχής του Νταλάρα από το MAD και στο youtube:

http://www.youtube.com/watch?v=RQZfGQEmKms

Ευχαριστούμε Μάρω! :razz::confused:

Μάρω πολύ καλά έκανες και κατέγραψες την ανακοίνωση, καθώς και το ρεπορτάζ που ακολούθησε, γιατί ήταν αποκαλυπτικά κι αποκαρδιωτικά!

Η παρουσιάστρια - λίγο πριν την ανακοίνωση του ονόματος του καλλιτέχνη - αναρωτιόταν : "Είναι ωραίος;"!

Στο δε ρεπορτάζ που ακολούθησε σε flocafe του Κολωνακίου(!), οι θαμώνες όταν ρωτήθηκαν για το ποιος νομίζουν πως θα είναι ο καλλιτέχνης( με βάση το περίγραμμα που εικονιζόταν στην αφίσα), έδωσαν τις εξής απαντήσεις :

-Χατζηγιάννης

-Ρουβάς

-Εμιρλής

-Νίνο

-Νατάσσα Θεοδωρίδου :blink:

-Κι ο τελευταίος "έπεσε μέσα" αναφέροντας το όνομα Νταλάρας...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Όταν λέω εγώ οτι στην τύχη θα πάνε όσοι πάνε..... Η πλειοψηφία των ατόμων που θα παραβρεθούν, θα δουν τον Νταλάρα για πρώτη φορά στην ζωή τους και δεν πιστεύω οτι θα εκτιμήσουν πολύ αυτό που θα δουν. Αν τραγούδαγε ο Νίνο ή ο Εμιρλής θα κάνανε σαν τρελοί.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Απαντηση...Και γιατι να ξερουμε δηλαδη; :huh: Η μανα του τον ξερει; :blink: οεο; :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αποστόλη, διαφωνώ ξανά μαζί σου για το ποιοι θα πάνε.

Επαναλαμβάνω, κατά τη γνώμη μου πάντα: Θα πάνε αυτοί που θα στείλουν μήνυμα. Θα πάνε αυτοί που γουστάρουν πολύ να πάνε και θα χρεωθούν 0,30 ανά μήνυμα για να κερδίσουν. Ότι θα βρεθούν κάποιοι -ελάχιστοι- τυχεροί που θα στειλουν έτσι για πλάκα ένα μηνυμα και θα κερδίσουν, είναι πιθανό. Αλλά μιλάμε για ελάχιστα άτομα...

Επίσης, ο Μιχάλης Εμιρλής είναι αυτός που έλεγε την "πίπα της ειρήνης". Είχε συμμετάσχει και στο Φεστιβάλ Θεσσαλονίκης.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Διαφωνώ πάλι. Δεν πιστεύω οτι θα είναι ελάχιστοι. Η πλειοψηφία πιστεύω οτι θα είναι. Ο χρόνος θα δείξει....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ε, γυρεύοντας πας!!  :lol:  :lol:

Ιδού, λοιπόν, αγαπητοί φίλοι νταλαρικοί, και το έπαθλο!!:

ee.jpg

Ρε έτσι όπως πάει το πράμα,όχι....biscolato-cioccolatto bodum...Budrum θα κερδίσουμε στο τέλος!!!Προς ναυτιλομένους Mad-boys..:ΘΑ ΜΠΟΥΜΕ ΜΕΣΑ!!!ΤΕΛΟΣΣΣ! :lol: :lol: :razz::huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αδερφια ,εγω προσωπικα δεν εχω τη διαθεση να παω.<<Αρρωστακι>> σαν κι εσας ειμαι, αλλα πραγματικα,δε βρισκω ενα λογο σοβαρο, που θα πρεπει να ειναι ο αρχηγος ,στα mad...κατι. Για τους ιδιους λογους,που ο ιδιος λεει-και πολυ καλα κανει- δεν παει στα <<βραβεια>> ''Αριων'',

δεν θα επρεπε να ειναι ,και σ' αυτο το concert.

Για να μην παρεξηγηθω,αν μου πει καποιος,παρε αυτην την προσκληση κι ελα,το πιο πιθανο ειναι να παω.

Αλλα να παω ρε παιδια,να πιω καφε μηπως και κερδισω προσκληση για συναυλια του Γιωργη,δεν το κανω.Προσοχη ,δεν κατηγορω οσους πανε.Τη γνωμη μου λεω.Εχω κανει κι εγω κατα καιρους μαλακιες τοσο μεγαλες,που αυτο θεωρειται πταισμα.

Αλλα δε μ'αρεσει ,το ολο πανηγυρακι.Το marketing δηλαδη.

ΝΤΑΛΑΡΑΣ ειναι ρε παιδια, δεν ειναι Βανδη και Ζηνα να κερδιζουμε κουπονια για να παμε.

Και στην τελικη,δεν εχει αναγκη κανενα Γεωργαντα,καμια Λαμψη καμια Σφαιρα και κανενα κυβο,για να παιζουν τα τραγουδια του.

Εν τελει ,διαφωνω με τα προσωπα και τον τροπο που διοργανωνουν αυτη τη συναυλια,κι οχι με τη συναυλια ,αυτη καθε αυτη,που φανταζομαι θα ναι τελεια.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Επίσης, ο Μιχάλης Εμιρλής είναι αυτός που έλεγε την "πίπα της ειρήνης". Είχε συμμετάσχει και στο Φεστιβάλ Θεσσαλονίκης.

Μπράβο ενημέρωση στο forum!!!!:music:

Καλά... μάθαμε ποιός είναι ο Εμιρλής! :blink:

Χαρά που θα κάνει η μάνα του...:huh::razz:

Κατά τ' άλλα, ο Aldebaran (φοβερό όνομα, με πρόλαβες :music: )

με κάλυψε πλήρως...

Αίσχος η κατάσταση... Κερδίσω (που δεν) δεν κερδίσω πρόσκληση.

Εδώ ταιριάζει παραλλαγμένη η παροιμία: Μάθαν πως περνάμε καλά

στις συναυλίες του θείου, πλακώσανε και οι άσχετοι... B):music::(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Τι ειναι το mad?

http://www.mad.tv/homepage/

Πάντως αυτό το "mad secret" με παραπέμπει κατευθείαν στο τραγούδι "Μυστικά" του Α.Βαρδή...

Λέτε να ξεκινήσει μ'αυτό;

off topic Υ.Γ:Aλήθεια μ'εκείνη τη συναυλία του Βαρδή τι γίνεται; :huh::music::razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Τι ειναι το mad?

mad=τρελλος!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ο Γιώργος Νταλάρας στο 6ο Mad Secret Concert

Ο Γιώργος Νταλάρας, αναμφισβήτητα ένας από τους σημαντικότερους ερμηνευτές του σύγχρονου Ελληνικού τραγουδιού, θα είναι ο πρωταγωνιστής του 6ου Mad Secret Concert. Που και πότε θα γίνει η ξεχωριστή αυτή συναυλία δεν μπορούμε να σας πούμε, γιατί πολύ απλά δεν ξέρουμε...

Αν θέλετε να είστε από τους λίγους τυχερούς που θα ζήσουν από κοντά αυτό το μαγικό Mad Secret Concert, δηλώστε συμμετοχή στο μεγάλο διαγωνισμό που διοργανώνουν τα Flocafe, η Samsung και το Mad...

Μέσα από τα καταστήματα Flocafe, αναζητήστε τα τυχερά κουπόνια και κερδίστε μία από τις σπάνιες προσκλήσεις και πολλά δώρα, όπως 20 mp3 players της Samsung YP-K5, 300 Flocafe Cappuccino Creamers, κ.α.

Για περισσότερες πληροφορίες συντονιστείτε στο Mad TV, το Mad Radio 106,2, το www.mad.tv και το www.flocafe.gr.

Από το flash:

http://entertainment.flash.gr/tv_radio/tvp.../10/10/22687id/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Λες να παίξει και το "Mad about you;"*  :music:

*copyright: Makis

Δεν αμφεβαλα! :razz: (για το copyriht) :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...