Sign in to follow this  
Followers 0
donna

Παραπονεμένα λόγια!!!

6 posts in this topic

Υπάρχει σε κάποιο cd (και δεν το έχω πάρει χαμπάρι ακόμα) ή έχει κάποιος από σας ηχογραφημένο το Παραπονεμένα λόγια, αλλά με το γύρισμα που κάνει ο μέγιστος στο τέλος και που ανεβάζει ψηλά τη φωνή του και τραβάει το "μαααααααας"???Και δεν εννοώ την εκτέλεση στο cd Τα χρώματα του χρόνου αλλά μια ακόμα πιο τέλεια ερμηνεία απο αυτή.Plz help me!!!! :):blush::mad:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλημέρα! :) Στη δισκογραφία του, σε live υπάρχει μόνο στο δίσκο "Τα τραγούδια μου" (Ορφέας), αλλά εκεί δεν κάνει την κορώνα που λες.

Το ανέβασμα στη φωνή, το κάνει σε κάποιες τηλεοπτικές μεταδόσεις συναυλιών. Στο Youtube, λογικά όλο και κάποιο βίντεο θα υπάρχει αν το ψάξεις... :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Επειδή έχω κατεβάσει σχεδόν όλα τα βίντεο του Γιώργου απ 'το youtube δεν νομίζω να υπάρχει εκεί αυτή η συγκεκριμένη εκτέλεση απ'τα παραπονεμένα λόγια :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλημέρα!!Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.Το φανταζόμουν πως δύσκολο να υπάρχει κάπου στη δισκογραφία γιατί όντως από συναυλία το έχω ακούσει και εγώ.Θα το ψάξω,απλώς ήλπιζα πως θα το είχε ψάξει κάποιος άλλος εδω μέσα πριν από μένα :) Πάντως αν το έχει κάποιος σε οποιαδήποτε μορφή video ή mp3 θα του ήμουν υπόχρεη αν μου το έστελνε!! :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0