Sign in to follow this  
Followers 0
KADETSAT

Πως να αποθηκεύσω videos του youtube?

7 posts in this topic

Παιδιά χρειάζομαι τα φώτα σας.

Έχω κατεβάσει στον υπολογιστή μου το save 2pc light για να αποθηκεύω τα videakia μέσω των links. Όταν όμως κάνω επικόλληση του link, μου λέει no video was found. Τι κάνω λάθος?

:razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλησπέρα Θάνο! Εγώ τουλάχιστον δεν το ξέρω καθόλου το πρόγραμμα που λες... :) Αν κοιτάξεις όμως στο topic με τα Video του Νταλάρα, στη σελίδα 17 ( http://www.dalaras.com/forum/index.php?s=9...0&t=2395&st=320 ), στο 3ο post η Μάρω έχει βάλει το ink ενός downloader για το Youtube. Αυτό το πρόγραμμα λειτουργεί σίγουρα! :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Είχα αναλύσει τη διαδικασία πριν από λίγο καιρό στο dalaras videos-ιο συγκεκριμένα είχα πει: 'Εγώ προσωπικά έχω το Riva FLV player.Με αυτό το πρόγραμμα παίζω τα video αφού τα κατεβάσω απ'το youtube.Το να τα κατεβάσεις είναι απλό:

Αφού κάνεις αντιγραφή το URL ανοίγεις τη σελίδα www.keepvid.com και το κάνεις επικόληση.Αφού κάνεις download το video που θέλεις του δίνεις το όνομα που θες και στο τέλος γράφεις .flv και.. καλή ακρόαση :)

Βέβαια μπορείς με άλλο πρόγραμμα να μεγαλώνεις όσο θες την εικόνα γιατί με το riva prayer έχει το μέγεθος που έχει και στο youtube..

Ελπίζω να σε κάλυψα... :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Νίκο σ' ευχαριστώ πολύ αλλά κάπου χαλάει. Όταν το κατεβάζω μου το ανοίγει με ms dos. Κάποια μαλακία κάνω. Δεν πειράζει, θα την βρω την άκρη. Σ' ευχαριστώ και πάλι... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Κάποια μαλακία κάνω.

:lol:

Aυτό μάλλον δεν σου το έμαθε η κυρία Ελένη η καθηγήτριά σου στα Θρησκευτικά (που ανέφερες στο namedays) έτσι; :D:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Σωστόςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και για να μην ανοίγω νέο topic, το 2006 είχε ανεβάσει κάποιος το "Καρδιά Παραπονιάρα" (το τραγούδι μου). Προσπάθησα να το κατεβάσω αλλά λέει ότι δεν υπάρχει πλέον στο link. Μήπως το έχει κανείς εύκολο?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0