Sign in to follow this  
Followers 0
Theodore

Εσάς πόσο σας άρεσε το "Θα σε ξεπεράσω"

   28 members have voted

  1. 1. Εσάς πόσο σας άρεσε το "Θα σε ξεπεράσω"

    • Ωραίο
      4
    • Συμπαθητικό
      2
    • Προτιμώ να μην το σχολιάσω
      1
    • Μέτρια πράγματα
      0
    • Πολύ μέτρια πράγματα
      2
    • Τώρα ήταν ανάγκη να το πει αυτό;
      11
    • Έτσι κι έτσι
      1
    • Δεν ακούγεται
      2
    • Χάλια
      2
    • Ποιο είναι ρε παιδιά το "Θα σε ξεπεράσω";;;;
      0

Please sign in or register to vote in this poll.

7 posts in this topic

Παρακαλώ ψηφίστε χωρίς παρωπίδες και με ανοικτό μυαλό και αυτιά! :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πάντως το τραγούδι το άκουσα στο δεύτερο πρόγραμμα πριν, και είναι πολύ καλό για εμπορικό τραγουδάκι. Δηλαδή πιστεύω πως θα έχει την επιτυχία που είχε και το ΄'Προαίσθημα'' σίγουρα.. ’σχετα με ό,τι έχει να κάνει με την ποιότητά του κτλ, ήδη έχει αρχίσει και ακούγεται.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το σημαντικό είναι, Γιώργο, να συνδυάζονται και τα δύο. Εν πάσει περιπτώσει... Στο ''Με τόνα πόδι στ' άστρα'' είχαμε το ανεκδιήγητο ''Μην ξεχνάς τον φαντάρο''. Εδώ έχουμε ένα τραγούδι που εάν δεν το έλεγε ο Νταλάρας σημασία δεν θα του δίναμε. Σε άλλους μπορεί να αρέσει. Δημοκρατία έχουμε εδώ όλες οι απόψεις σεβαστές.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το τραγούδι δεν μου αρέσει γενικά, απλώς μου έχει ΄΄κολλήσει΄' για κάποιο λόγο. Δηλαδή σήμερα που το άκουσα στο ραδιόφωνο το τραγουδούσα λίγο πχ. Έχει αυτό το ''κολλητικό'' πιστεύω που έχουν τα εμπορικά τραγούδια. Απλά κάθε φορά που το ακούω εκνευρίζομαι που λέει ο Νταλάρας ένα τέτοιο κομμάτι. Γενικά με έχει διχάσει, γιατί ενώ πραγματικά δεν μου αρέσει, δεν μπορώ να πω ότι ο απεχθάνομαι, όπως πχ έκανα με τον ''Φαντάρο''. :D:music:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το τραγούδι Δεν Ακούγεται! Αν και έχει ξανακάνει αναλογες επιλογές σχετικά πρόσφατα εγώ δεν εννοώ να το συνηθίσω αυτό το επίπεδο ούτε να το πάρω απόφαση. Αυτή η φωνή με αυτό το τραγούδι δεν ταιριάζουν καθόλου.....καθόλου :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0