Bithidalaras

Ο Γιώργος Νταλάρας στο ''Όλα 9''

152 posts in this topic

Εγώ θα σας προτείνω να είστε λίγο πιο δεκτικοί και χαλαροί (με την καλή έννοια), έτσι όπως θα είναι απόψε το βράδυ ο Νταλάρας... Έτσι όπως θέλω να πιστεύω ότι είναι με τους φίλους του. Δε με νοιάζει γιατί το κάνει, έχουν γίνει πολύ πιο "ενοχλητικά" πράγματα για λόγους προώθησης. Γιατί να με ενοχλήσει η παρουσία του δίπλα σε έναν καλό δημοσιογράφο; Γιατί ο Θέμος είναι και καλός δημοσιογράφος.

Και επιπλέον...σφυροκοπάμε πριν δούμε το αποτέλεσμα. Ε, ας το δούμε πρώτα και μετά λέμε... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Και επιπλέον...σφυροκοπάμε πριν δούμε το αποτέλεσμα. Ε, ας το δούμε πρώτα και μετά λέμε... :D

Ε, πρώτη φορά είναι;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Θέλω να σας δω όταν θα δείτε trailer απο την Ανίτα Πάνια τι θα λέτε ...... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εγώ ξέρω πως πολιτικοί αρχηγοί αποδέχτηκαν πρόταση του παρουσιαστή και ήταν στην εκπομπή. Από όλο το φάσμα της πολιτικής. Και ήταν και πολύ καλές εκπομπές. Δεν μιλάω για το πόσοι αξιόλογοι καλλιτέχνες πέρασαν όλα αυτά τα χρόνια. Βεβαίως και φιλοξενήθηκαν και κάποιες παρουσίες όπως η κ.Αλεξανδράτου π.χ.

Το γεγονός πως δεν πήγε 8 χρόνια δεν μου λέει τίποτα. Και σε άλλες εκπομπές άργησε αλλά πήγε. Τώρα είχε λόγο να πάει.Το ότι είναι ξεχωριστός καλλιτέχνης δεν σημαίνει πως δεν πρέπει να προωθεί την δουλειά του μέσω εκπομπών που επιλέγει. Αυτό είναι αυτονόητο.Αλίμονο να έβγαζε δισκογραφικές δουλειές και να περίμενε μόνες τους να φτάσουν στον κόσμο!

Κατά τα άλλα περί Λαζόπουλου και Μητσικώστα κάνεις λάθος, Αποστόλη! Θα έχουμε την δυνατότητα να αναπτύξουμε τις απόψεις μας. Συνήθως, δεν φημίζομαι, πάντως, για αστοχία χαρακτηρισμών. Και ποτέ δεν διατυπώνω κάτι χωρίς να το ελέγξω.Το αντίθετο!

Δεν έχω να πω τίποτε άλλο! Και πολλά είπα! Περισσότερα από όσα έπρεπε.Όποιος θέλει ας δει την εκπομπή κι όποιος άλλος δεν θέλει ας μην την δει! Λέω μόνο πως με ενοχλεί να σηκώνουμε εμείς πρώτοι την πέτρα χωρίς να έχουμε δει καν την εκπομπή.

Για την Αννίτα θα πω τα καλύτερα! Είναι πολύ πιο ντόμπρα από κάτι δημοσιογραφάρες του κώλου!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Για την Αννίτα θα πω τα καλύτερα! Είναι πολύ πιο ντόμπρα από κάτι δημοσιογραφάρες του κώλου!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ !!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ελίνα, κι εγώ υποκλίνομαι σε όλο το post σου! Πολύ μου άρεσε!! :DB) :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
από κάτι δημοσιογραφάρες του κώλου!

Ε... μην τα ισοπεδώνουμε και όλα.

Ελίνα γίνε πιο ξεκάθαρη και μην μασάς τα λόγια σου.

Ποιού (θυληκού) κώλου εννοείς;;;;

:DB):razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Και χαλαρός και φιλικός και γαμώ τα άτομα μπορεί να είναι. Αλλά η εκπομπή αρχίζει με αισθησιακούς χορούς από καλίγραμμα ημίγυμνα μοντέλα...και μετά από κάθε διάλειμα για διαφημίσεις δώστου κι άλλο χορό... Ο Νταλάρας θα κάνει αυτά που κορόιδευε...

Εντάξει, σε όλους μας αρέσουν λίγο πολύ οι εκπομπές τύπου Αναστασιάδη... σπάμε πλάκα...και περνά η ώρα... Δε σημαίνει πως θέλω να δω και τον Νταλάρα εκεί... Δεν έχω τον Νταλάρα για την πλάκα μου! Τον έχω δει σε όοοολες τις εκπομπές που παρουσιάζουν ερπετά δημοσιογράφοι, Πρετεντέρηδες, Χατζηνικολάου, Τρεμη (1994 για όσους θυμούνται)...Τί νόημα έχει μια εμφάνιση στον Αναστασιάδη, μου εξηγεί κανείς;

Αντιστοίχως, σε όλους μας αρέσουν λίγο πολύ οι τσόντες... Δε σημαίνει πως θέλω να δω τον Νταλάρα να πρωταγωνιστεί σε τσόντα γιατι "μπορεί να έχει κάτι να πει"...

’ντε και του χρόνου στη Λαμπίρη! εκεί να δεις χαλαρός και φιλικός που θα μπορεί να είναι...Και μη βιαστούμε να κρίνουμε... Ας το δούμε πρώτα!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Προσωπικά πιστεύω ότι η συγκεκριμένη εκπομπή είναι καλή για να χαλαρώσει κάποιος το βράδυ και να γελάσει με τα βιντεάκια που προβάλλει.Απλά πιστεύω ότι δεν ταιριάζει ο Νταλάρας στην εκπομπή αυτή.Όχι επειδή δεν μπορεί να είναι χαλαρός και άνετος.Σίγουρα μπορεί να είναι.Επίσης δεν ξέρω αν ο Θ.Αναστασιάδης είναι καλός δημοσιογράφος.Εγώ τον ξέρω από την εκπομπή αυτή και μια άλλη που έκανε παλιότερα με τη Μαστροκώστα.Και στις δυο με κάτι ξεβράκωτες κοπελίτσες.Πόσες δεν έχουν αναδείξει οι εκπομπές του;Μπάστα,Ναστάζια,Μπεζαντάκου,Λουκά,Θώδη,εθνικό σταρ(δε θυμάμαι πώς τον λένε).Ακόμα και η εφημερίδα του ένα μεγάλο κουτσομπολιό είναι.Πολύ πιθανόν να είναι καλή η σημερινή εκπομπή.Για μένα όμως είναι η χειρονομία που μετράει.

Ασφαλώς και είναι δικαίωμα του Νταλάρα να πάει σε όποια εκπομπή θέλει.Και το γεγονός ότι τον εκτιμώ πολύ ως καλλιτέχνη δε σημαίνει ότι δεν μπορώ να έχω τις επιφυλάξεις μου για κάποιες κινήσεις του που πυκνώνουν τελευταία.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Για την Αννίτα θα πω τα καλύτερα! Είναι πολύ πιο ντόμπρα από κάτι δημοσιογραφάρες του κώλου!

"Όλα" πες τα..."Όλα"... :lol:

Το topic έχει γίνει όνομα και πράμα... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Θα περιμένω τον Γιώργη το βράδυ... Εκείνος τα λέει καλύτερα. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Είστε τόσο κολλημένοι, που και στην Λαμπίρη και στη Στεφανίδου να πάει, πάλι θα βρείτε κάτι να τον υπερασπιστείτε.

Αμάν πια, με σκάσατε!!

Μόνο εγώ, ο Αποστόλης, ο Καπετάνιος, η Βιβή και ο Πέτρος το βρίσκουμε παράξενο δηλαδη;;; Ήμαρτον!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλά... χαλάρωσε... μην μας πάθεις και τίποτα!!! :lol: :lol: :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Είστε τόσο κολλημένοι, που και στην Λαμπίρη και στη Στεφανίδου να πάει, πάλι θα βρείτε κάτι να τον υπερασπιστείτε.

Αμάν πια, με σκάσατε!!

Μόνο εγώ και ο Αποστόλης το βρίσκουμε παράξενο δηλαδη;;; Ήμαρτον!!

Γιατί ρε, τι έχει η Στεφανίδου; Γυναικάρα είναι!

Κολλημένος είσαι εσύ!

:DB):razz:B)B)B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ρε συ, χαλάρωσε...Θα πάθεις τίποτα...

Πάντως για Στεφανίδου δεν θυμάμαι αλλά στον Ευαγγελάτο έχει κάνει συνέντευξη... B):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Θάνο, να λες όλη την αλήθεια! Συνέντευξη δεν ήταν. 3-4 ερωτήσεις στα όρθια ήταν, από ένα παράθυρο στις ειδήσεις, την ώρα της συναυλίας.... :razz: Παραποιείς την αλήθεια!!! :DB)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αφού αναφέρθηκε το όνομα της Στεφανίδου, σήμερα είχε ένα πολύ ωραίο θέμα. Μελό θα το πούνε κάποιοι. Φιλοξένησε ένα 21χρονο παλλικαράκι που μεγαλώνει μόνο του τα τρία μικρά αδέλφια του. Η μητέρα του πέθανε πριν δυο χρόνια κι ο πατέρας τους τους εγκατέλειψε γιατί δεν άντεχε τις ευθύνες. Ένας νέος άνθρωπος, αγωνιστής της ζωής που δεν ζητούσε ελεημοσύνη,προβλήθηκε από την εκπομπή της Στεφανίδου. Γιατί μαζί με τις βλακείες που δείχνει υπάρχουν και κάποιες καλές στιγμές. Εάν δεν τον έσκασα -κυριολεκτικά- τον Θοδωρή τώρα δεν θα τον σκάσω ποτέ! :lol:

Και μην νομίζετε πως είμαι της συνομοταξίας ΣτεφανιδοΛαμπίρηδων αλλά υπάρχουν πάντα δύο πλευρές στα γεγονότα.

Και ναι! ’λλοι είναι κολλημένοι με την μπάλλα, εγώ με τον Νταλάρα! :D

Δεν σημαίνει όμως πως επειδή είμαι κολλημένη σφάλλω κιόλας... Ούτε εσείς που δεν θεωρείστε κολλημένοι πως έχετε δίκιο ή άδικο...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Γιατί ρε, τι έχει η Στεφανίδου; Γυναικάρα είναι!

Κολλημένος είσαι εσύ!

:D  B)  :razz:  B)  B)  B)

Σταμάτα κι εσύ!! Γυναικάρα η μία γυναικάρα η άλλη...

Δεν του κάνουμε συνοικέσιο!! Παντρεμένος είναι!! B):inlove::inlove::inlove:

Να φανταστείτε στην αρχή τα είχα διπλάσιο μέγεθος, μετα τα μίκρυνα!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: :lol: :D

Καλά το μυαλό του Πέτρου εκεί είναι συνέχεια... :razz:B)B)

Χωρίς παρεξήγηση, φίλτατε μου!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Είστε τόσο κολλημένοι, που και στην Λαμπίρη και στη Στεφανίδου να πάει, πάλι θα βρείτε κάτι να τον υπερασπιστείτε.

Αμάν πια, με σκάσατε!!

Μόνο εγώ και ο Αποστόλης το βρίσκουμε παράξενο δηλαδη;;; Ήμαρτον!!

Κι εγώ μαζί σας Θοδωρή!!!

’ντε θα μαζευτούμε σιγά σιγά.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Να και οι υπογραφές συμπαράστασης... :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ε να μη νιώθει μόνος! :DB):razz:

Κράτα γερά Θοδωρή!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δεν θα υπογράψουν οι Παπαρήγα και Τσίπρας που ήταν καλεσμένοι της εκπομπής. Σε αυτό κατάφεραν να συμφωνήσουν.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...