Sign in to follow this  
Followers 0
Agnie

"Σαν τραγούδι μαγεμένο"

197 posts in this topic

Σύμφωνα με δήλωση του Γιώργου Νταλάρα στην προχθεσινή συνέντευξη τύπου, σε περίπου ένα μήνα θα κυκλοφορήσει το cd από τις περσινές παραστάσεις στο Μέγαρο με τίτλο "Σαν Τραγούδι Μαγεμένο" :naughty:

Σημ: Δεν ξέρω αν έκανα καλά που άνοιξα καινούργιο τόπικ....αν οι διαχειριστές έχουν αντίθετη γνώμη ας πράξουν όπως πρέπει ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Σύμφωνα με δήλωση του Γιώργου Νταλάρα στην προχθεσινή συνέντευξη τύπου, σε περίπου ένα μήνα θα κυκλοφορήσει το cd από τις περσινές παραστάσεις στο Μέγαρο με τίτλο "Σαν Τραγούδι Μαγεμένο" :naughty:

Σημ: Δεν ξέρω αν έκανα καλά που άνοιξα καινούργιο τόπικ....αν οι διαχειριστές έχουν αντίθετη γνώμη ας πράξουν όπως πρέπει ;)

:wow::wow::wow::wow::wow::wow::wow::wow::wow:

’ιντεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

;):D:D:D:D:razz::razz::naughty:;):D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αγνή νομίζω έκανες καλά που άνοιξες νέο τόπικ.:naughty:

Να συμπληρώσω κι εγώ πως θα υπάρχει και εικόνα απο την παράσταση (dvd)!

Απλά δε διευκρινίστηκε αν θα είναι cd-dvd, ή ένα από τα δύο τώρα και το άλλο μετά...και όλα αυτά τα διάφορα που βλεπουμε καμια φορά.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Απλά δε διευκρινίστηκε αν θα είναι cd-dvd, ή ένα από τα δύο τώρα και το άλλο μετά...και όλα αυτά τα διάφορα που βλεπουμε καμια φορά.

Ελπίζω να είναι μια έκδοση και όχι έκδοση στην επανέκδοση και άλλες τέτοιες βλακείες :D:D

Φτάνει πια η κοροϊδία....:D

Και μετά αναρωτιούνται οι δισκογραφικές γιατι πάνε κατα-διαόλου οι πωλήσεις.... Ας βγάλουν μια έκδοση με cd - dvd και ας ρίξουν λίγο τις τιμές για να μην αναγκάζονται μετά και τα πουλάνε με τις εφημερίδες

ΟΧΙ ΑΛΛΗ ΕΚΔΟΣΗ ΣΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ

Έλεος πια :D

Σημ: ναι... ναι.... ξέρω.... να σταματήσω να γκρινιάζω ακόμα δεν βγήκε το cd ;):naughty:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αχ γεια σου Αγνιε με τα καλά σου νεα!!

πόσο το περιμενα αυτο!!

:naughty:;):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ευχαριστούμε για τα πολύ ωραία νέα! :naughty:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Σύμφωνα με δήλωση του Γιώργου Νταλάρα στην προχθεσινή συνέντευξη τύπου, σε περίπου ένα μήνα θα κυκλοφορήσει το cd από τις περσινές παραστάσεις στο Μέγαρο με τίτλο "Σαν Τραγούδι Μαγεμένο" :naughty:

Σημ: Δεν ξέρω αν έκανα καλά που άνοιξα καινούργιο τόπικ....αν οι διαχειριστές έχουν αντίθετη γνώμη ας πράξουν όπως πρέπει :D

Από τη Legend :D;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το cd Σαν τραγούδι μαγεμένο θα κυκλοφορήσει μαζί με το dvd από τη Universal μετά το Πάσχα. Αυτή τη στιγμή γίνονται οι τελευταίες διορθώσεις στο studio. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Από τη Legend ;)  ;)

Το cd Σαν τραγούδι μαγεμένο θα κυκλοφορήσει μαζί με το dvd από τη Universal μετά το Πάσχα.

Mας μπερδέψατε....

:blush::music::confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Η ουσία είναι να βγει, όχι πού θα βγει...

;)

Σαφώς! Μια είναι η ουσία να εκδοθεί η συναυλία! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Σύμφωνα με τις τελευταίες πληροφορίες που έχω στη διάθεση μου, το νέο CD θα κυκλοφορησει από την MINOS-EMI.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Από τη Legend :razz:  :)
Aπό τη Universal

Aπό την MINOS-EMI.

:razz::D:razz::confused::confused:

Εγώ πάλι άκουσα σήμερα στον πρωινό καφέ οτι θα κυκλοφορήσει απο τη Heaven

Share this post


Link to post
Share on other sites

Από την Delta θα κυκλοφορήσει....... :blink: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol:

Από όλες μαζί!Μπάχαλο! :razz: Καλά λέω -πλέον- κι εγώ πως η φήμη είναι αρρώστια!

Πάντως, όπου και να κυκλοφορήσει, σε παραγωγή Γιώργου Νταλάρα θα είναι. :razz: Κι εύχομαι να μπουν τραγούδια κι από τις φετινές παραστάσεις. Ούτε επεξεργασία δεν θα χρειαστεί! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eπειδή εσείς είσαστε ικανοί να πείτε ότι θα βγεί κι από τη Βάσιπαπ! (ναι, ναι υπάρχει και τέτοια! ) το cd θα κυκλοφορήσει από τη LEGEND στα μέσα Μαϊου!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Eπειδή εσείς είσαστε ικανοί να πείτε ότι θα βγεί κι από τη Βάσιπαπ! (ναι, ναι υπάρχει και τέτοια! ) το cd θα κυκλοφορήσει από τη LEGEND στα μέσα Μαϊου!

:D

Πώς την ξεχάσαμε αυτήν την εταιρία; Τελικά η ουσία είναι τα τραγούδια κι όχι από ποια εταιρία θα κυκλοφορήσει το cd. Έτσι δεν είναι, παιδιά; :D

Με το καλό το νέο cd, μετά το Πάσχα από την Legend! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλά σίγουρα αυτή είναι η ουσία.

Αλλά ρε Ερμίνα εσύ γιατί μας έλεγες για Universal? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Καλά σίγουρα αυτή είναι η ουσία.

Αλλά ρε Ερμίνα εσύ γιατί μας έλεγες για Universal? ;)

Γιατί ε; καλή ερώτηση, πάμε στην επόμενη! Έτσι άκουσα αρχικά και το μετέφερα. Το διασταύρωσα και επανόρθωσα. Ήμαρτον! :lol: Μήπως θες να το πω στον εξομολόγο μου εν όψει Μεγάλης Εβδομάδος να μου βάλει ποινή για διασπορά ψευδών ειδήσεων; :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Η πληροφορία από τον Ελ.Τύπο, σήμερα.

http://www.e-tipos.com/newsitem?id=84851

Γιώργος Νταλάρας:

«Σαν τραγούδι μαγεμένο - Αναφορά στο ρεμπέτικο»

Διπλό CD με την παράσταση-αφιέρωμα στο είδος που έδωσε ο Γιώργος Νταλάρας με μια πλειάδα συντελεστών στο Μέγαρο Μουσικής κυκλοφορεί εντός των ημερών. Αμέσως μετά το Πάσχα θα κυκλοφορήσει και σπέσιαλ έκδοση που θα περιλαμβάνει και DVD με την παράσταση.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Αμέσως μετά το Πάσχα θα κυκλοφορήσει και σπέσιαλ έκδοση που θα περιλαμβάνει και DVD με την παράσταση.

Η γνωστή τακτική δηλαδή...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0