Sign in to follow this  
Followers 0
ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟΣ

Aφιέρωμα στο Στέλιο Καζαντζίδη σε Αθήνα & Θεσ/νίκη

149 posts in this topic

Κάτι πήρε τ'αυτί μου σχετικά με το πρόγραμμα.

Η Μαρινέλλα θα πει 4 τραγούδια, από ένα ντουέτο με τον κάθε τραγουδιστή και 2-3 με τον Νταλάρα...Οι υπόλοιποι θα πουν από 5-6 τραγούδια και στο τέλος, όλοι μαζί, θα πουν τα πολύ γνωστά, "Υπάρχω" κλπ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Λίγες αφίσσες για την αποψινή συναυλία στο καλλιμάρμαρο υπάρχουν και στο νομό ηλείας!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εδώ ρίχνει καρέκλες!!! Ας βρέξει όσο θέλει τώρα και ας μας δώσει καθαρό ουρανό το βράδυ!! :razz::music::music:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Εδώ ρίχνει καρέκλες!!! Ας βρέξει όσο θέλει τώρα και ας μας δώσει καθαρό ουρανό το βράδυ!!  :razz:  :music:  :music:

Το κακό είναι ότι ακόμα κι αν βρέξει το μεσημέρι, και πάλι μπορεί να αναβληθεί.. :pity: Προχτές ήταν η Αρβανιτάκη στην εκπομπή της Μαργαρίτας Μυτηλιναίου και συζητούσαν ακριβώς γι' αυτό το θέμα.. Αν έχουν βραχεί τα πάντα, δεν μπορούν να μπουν τα μηχανήματα γιατί υπάρχει πραγματικά μεγάλος κίνδυνος με τον ηλεκτρισμό. Στα νότια προάστια πάντως δεν βρέχει (έχει βέβαια πυκνά σύννεφα..) Στο κέντρο δεν ξέρω τί γίνεται.. Ας ελπίσουμε να μη βρέξει.. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δυστυχώς η πρόβα generale δε μπόρεσε να γίνει ούτε χτες, ούτε σήμερα λόγω βροχής... :music:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Η πρόβα γίνεται αυτή τη στιγμή κανονικά. Αν δε βρέξει η συναυλία θα γίνει.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ελπίζω απόψε να ακουστεί και το φανταστικό ''Κλάψε σήμερα καρδιά μου'', καθώς και το ''Η κοινωνία με κατακρίνει''. Φοβερό θα ήταν να λεγόταν και το ''Ψιλοβρέχει'' του Μητσάκη. :music::music:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ας πει κάποιος επιτέλους στα κανάλια και τις εφημερίδες οτι η συναυλία στη Θεσσαλονίκη είναι στις 23 ΚΑΙ ΟΧΙ στις 25 του μηνός!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς αν θα δρομολογηθούν λεωφορεία από Αθήνα για τη συναυλία στη Θεσσαλονίκη;Να τους ακούσουμε εκεί τουλάχιστον!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Λέω να πάρω εισιτήρια από τα εκδοτήρια πριν την συναυλία.... δεν πιστεύω να μην δεν βρω ε??????

Share this post


Link to post
Share on other sites
Eλπίζω πως θα ζήσουμε στιγμές ανάλογες από τις εποχές του Θεάτρου "Τέντα"... :razz::D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Λες;;;

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wishing Saloniki one enchanting evening tonight .. we will be waiting up to hear the reports :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δυο ρεπορτάζ από τη συνέντευξη τύπου. Το πρώτο από την εφημερίδα "Σήμερα".

http://i662.photobucket.com/albums/uu345/T...Thanos71/21.jpg

http://i662.photobucket.com/albums/uu345/T...nos71/__1_1.jpg

Ελίνα ευχαριστούμε.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Κι εγώ -με την σειρά μου- την Σοφία ευχαριστώ! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0