Sign in to follow this  
Followers 0
ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟΣ

Γι' αυτό υπάρχουνε οι φίλοι

114 posts in this topic

Φίλε sabah, μιας και εσύ μας ανέφερες για τον Λεοντή, μήπως γνωρίζεις αν τελικά θα συμπεριληφθεί τραγούδι του στο νέο cd;;

Share this post


Link to post
Share on other sites
Δεν αναφέρονται όμως ο Βελλιάδης, ο Ξαρχάκος, ο Λεοντής. Αλλά μπορεί να μην συμπεριλήφθηκαν ίσως;!

Ποιος περιμένει ως τις 14 Δεκεμβρίου είναι το πρόβλημα! :)

Βαζεις στοιχημα μηπως για τον Βελλιαδη ??? :razz:

Δεν είμαι άνθρωπος των στοιχημάτων από τη μια μεριά κι από την άλλη εστίασα στο γεγονός πως δεν αναφέρονται κάποια ονόματα. Κι αν ο Βελλιάδης είναι νέος συνθέτης τα άλλα δύο σπουδαία ονόματα θα περίμενα να αναφερθούν (πάνω από όλους)εφόσον συμμετέχουν.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Παίδες μη κολλάτε.. Τα περισσότερα δελτία τύπου είναι copy paste... Όπως τα λάβουν τα ανεβάζουν ή τα τυπώνουν.. Δεν γίνεται σωστή δουλειά συνήθως..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Δεν αναφέρονται όμως ο Βελλιάδης, ο Ξαρχάκος, ο Λεοντής. Αλλά μπορεί να μην συμπεριλήφθηκαν ίσως;!

Ποιος περιμένει ως τις 14 Δεκεμβρίου είναι το πρόβλημα! :razz:

Βαζεις στοιχημα μηπως για τον Βελλιαδη ??? :)

Δεν είμαι άνθρωπος των στοιχημάτων από τη μια μεριά κι από την άλλη εστίασα στο γεγονός πως δεν αναφέρονται κάποια ονόματα. Κι αν ο Βελλιάδης είναι νέος συνθέτης τα άλλα δύο σπουδαία ονόματα θα περίμενα να αναφερθούν (πάνω από όλους)εφόσον συμμετέχουν.

πιστευω να καταλαβες οτι σου κανω πλακα,ετσι? :razz: ... κ εχεις απολυτο δικιο γι'αυτο που λες, νομιζω πως θα ηταν καλο να ελεγε ολα τα ονοματα των δημιουργων (συνθετων-στιχουργων) !!! Παντως ο Βελλιαδης ειναι μεσα... !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Φίλε sabah, μιας και εσύ μας ανέφερες για τον Λεοντή, μήπως γνωρίζεις αν τελικά θα συμπεριληφθεί τραγούδι του στο νέο cd;;

οχι φιλε μου, δεν εχω ιδεα για το τελικο "ξεσκαρταρισμα"... αν μαθω θα ενημερωσω παρ'αυτα!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Δεν αναφέρονται όμως ο Βελλιάδης, ο Ξαρχάκος, ο Λεοντής. Αλλά μπορεί να μην συμπεριλήφθηκαν ίσως;!

Ποιος περιμένει ως τις 14 Δεκεμβρίου είναι το πρόβλημα! :razz:

Βαζεις στοιχημα μηπως για τον Βελλιαδη ??? :)

Δεν είμαι άνθρωπος των στοιχημάτων από τη μια μεριά κι από την άλλη εστίασα στο γεγονός πως δεν αναφέρονται κάποια ονόματα. Κι αν ο Βελλιάδης είναι νέος συνθέτης τα άλλα δύο σπουδαία ονόματα θα περίμενα να αναφερθούν (πάνω από όλους)εφόσον συμμετέχουν.

πιστευω να καταλαβες οτι σου κανω πλακα,ετσι? :razz: ... κ εχεις απολυτο δικιο γι'αυτο που λες, νομιζω πως θα ηταν καλο να ελεγε ολα τα ονοματα των δημιουργων (συνθετων-στιχουργων) !!! Παντως ο Βελλιαδης ειναι μεσα... !!!

Πώς δεν κατάλαβα, πως μου κάνεις πλάκα!Εννοείται πως κατάλαβα! :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Κυκλοφορεί αυτή την εβδομάδα τελικά.....

αληθεια???? Απο που το εμαθες Κ Α Λ Ε μας φιλε???? :razz: :lol: :):razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλώς εχόντων των πραγμάτων ο δίσκος αύριο ή μεθαύριο το πολύ, θα φιγουράρει στις βιτρίνες των δισκοπωλείων (της Καλαμαριάς τουλάχιστον).... :razz::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Φοράει γραβάτα;;;; :music::D:D

Φοβερό εξώφυλλο!!!! :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πολύ μου αρέσουν τα "χαμογελαστά" εξώφυλλα, όπως αυτό ή τα "Μεθυσμένα τραγούδια" σε αντίθεση με τα πολύ "σκούρα" όπως το "Στα τραγούδια που σου γράφω"....

:music::D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Τώρα που είδα και το εξώφυλλο η αγωνία μου μεγάλωσε...!!!

Πόσο αργά μπορεί να περάσουν 2 ημέρες;;;;;; Πόσο;;;;; :D:music:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το εξώφυλλο εξαιρετικό! Υποθέτω ότι ταιριάζει απολύτως με το περιεχόμενο

Share this post


Link to post
Share on other sites

ΣΤο δισκοπωλειο "studio 52" μου ειπαν πως σημερα κυκλοφορει Αθηνα κ αυριο τους ερχεται σαλονικη!!! Οποτε Θαναση κατι λιγοτερο απο 48 ωρες!!! :music:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Απο εξώφυλλο σκίζουμε !!!!!! :D αν κάποιος δεν προσέξει το όνομα νομίζει πως είναι ένας απο τους νέους καλλιτέχνες ....

Απο τραγούδια (απ'όσα έχω διαβάσει τουλάχιστον μέχρι τώρα) σκίζουμε !!!! Αντε με το καλό να βγει ο δίσκος !!! Θα σκίσουμε κ στις ζωντανές εμφανίσεις !!!!! :music::D:D

Έχουμε μέλλον ακόμα κ.Νταλάρα !!! Πρέπει να σας προλάβει κ η νέα γενιά που ήρθε.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πώς να μην προσυπογράψω;;;!!!! :D

Κάτι έλεγε η Μαρία η γνωστή για τον Νείλο και τα νερά του αλλά δεν το θυμάμαι ακριβώς... :music::D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0