Sign in to follow this  
Followers 0
xristinaki

Τηλεμαραθώνιος για τη Unicef και την Αϊτή στο ΣΚΑΪ

18 posts in this topic

Τη Δευτέρα 25 Ιανουαρίου ο ΣΚΑΙ θα πραγματοποιήσει τηλεμαραθώνιο για τη UNICEF και την Αϊτή.Επειδή υπάρχουν βάσιμες πληροφορίες για επικείμενη συμμετοχή του Γιώργου Νταλάρα, όποιος ενδιαφέρεται ας έχει το νου του. :music::music::music:

Ο τηλεμαραθώνιος θα πραγματοποιηθεί από τις 6 ως τις 10 το πρωί και από τις 6 ως τις 1 το βράδυ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πολύ ενδιαφέρουσα πληροφορία...Ευχαριστούμε πολύ.

Μακάρι οι πληροφορίες να βγουν αληθινές και ν'ακούσουμε και κανένα τραγούδι. :music:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ευχαριστούμε για την πληροφορία Χριστίνα! :music::music:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Σύμφωνα με πληροφορίες ο Νταλάρας ηχογράφησε ένα τραγούδι στο στούντιο κι αυτό μαγνητοσκοπήθηκε και θα το δείξει τη Δευτέρα στις 7 η ώρα περίπου. :music:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μήπως ξέρουμε και ποιο τραγούδι είπε;;; :music::music:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ευχαριστούμε! :music:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πριν από λίγο, στο δελτίο ειδήσεων του ΣΚΑΪ, ανακοινώθηκε πως ο Γ.Νταλάρας (για τους σκοπούς του μαραθώνιου αλληλεγγύης) θα προσφέρει το πρώτο του μπουζούκι.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Απίστευτο !

Πώς αντέχει συναισθηματικά να κάνει τέτοια κίνηση ρε παιδιά ;

Είναι απίθανος ο άνθρωπος....

Δείχνει το μεγαλείο του και την ειλικρινή ανθρωπιά του σε πλήρη αντίθεση με την εποχή και κυρίως τη χώρα που ζούμε...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Πριν από λίγο, στο δελτίο ειδήσεων του ΣΚΑΪ, ανακοινώθηκε πως ο Γ.Νταλάρας (για τους σκοπούς του μαραθώνιου αλληλεγγύης) θα προσφέρει το πρώτο του μπουζούκι.

Το θέλω. Αλλά αν το θέλει έστω κι ένας ακόμη, θα το χάσω.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Απίστευτο !

Πώς αντέχει συναισθηματικά να κάνει τέτοια κίνηση ρε παιδιά ;

Είναι απίθανος ο άνθρωπος....

Δείχνει το μεγαλείο του και την ειλικρινή ανθρωπιά του σε πλήρη αντίθεση με την εποχή και κυρίως τη χώρα που ζούμε...

Αυτά ακριβώς σκέφτηκα κι εγώ.

Όσο για το σχόλιο του Γιώργου(Bithidalara), αρκετοί το θέλουν μάλλον. Το πρώτο του μπουζούκι!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Το θέλω. Αλλά αν το θέλει έστω κι ένας ακόμη, θα το χάσω.

Εσύ πήγαινε παίξε κανά αρμόνιο :music: Παντως αν μαζευτουμε όλοι εμεις κάτι μπορεί να γίνει.:razz: Το πρώτο του μπουζούκι...! :music::music: Πραγματικά όσοι ασχολούνται με μουσικα όργανα μπορούν να καταλάβουν λιγο πιο ιδιαίτερα την γενναία αυτη πραξη του γιώργου. Μπράβο του!

Υγ: Χριστινα σ ευχαριστουμε για τις πληροφορίες :music:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Το θέλω. Αλλά αν το θέλει έστω κι ένας ακόμη, θα το χάσω.

Εσύ πήγαινε παίξε κανά αρμόνιο :music: Παντως αν μαζευτουμε όλοι εμεις κάτι μπορεί να γίνει.:razz: Το πρώτο του μπουζούκι...! :music::music: Πραγματικά όσοι ασχολούνται με μουσικα όργανα μπορούν να καταλάβουν λιγο πιο ιδιαίτερα την γενναία αυτη πραξη του γιώργου. Μπράβο του!

Υγ: Χριστινα σ ευχαριστουμε για τις πληροφορίες :music:

Με τρεις μήνες μαθημάτων θα σε φτιάξω καλά εσένα. :music: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Τουλάχιστον ελπίζω να καταλήξει σε χέρια που να ξέρουν βαθύτατα το λογο της απόκτησης αυτού του οργάνου και όχι σε καναν άσχετο σαν τον κύριο απο πάνω μου :music::music:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Τουλάχιστον ελπίζω να καταλήξει σε χέρια που να ξέρουν βαθύτατα το λογο της απόκτησης αυτού του οργάνου

Μακάρι! Σπουδαία πράξη με απίστευτη αξία. Ενα ακόμη δείγμα μοναδικής ευαισθησίας και γενναιοδωρίας.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Τουλάχιστον ελπίζω να καταλήξει σε χέρια που να ξέρουν βαθύτατα το λογο της απόκτησης αυτού του οργάνου και όχι σε καναν άσχετο σαν τον κύριο απο πάνω μου :music:  :music:

Αχ εσείς οι νέοι ( :razz: ) δεν έχετε συναίσθηση καμία. :music::music: Ένα όργανο μάθατε και το κάνατε ανατολικό. :lol: :lol:

Μπράβο στον Γιώργο Νταλάρα για την κίνησή του πάντως. Είναι πολύ μεγαλόψυχη.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0