Sign in to follow this  
Followers 0
gogo

Ο Γιωργος Νταλαρας στον Oasis 88

28 posts in this topic

kala re paidia an einai dinaton!!

den zitisame na mas dosete 500.000 euro.zitisame mono na mas peite se olokliro to internet pos mporoyme na katevasoyme ayti tin sinenteyksi

eyxaristo poli

todor4, νομίζω οτι έχεις παρεξηγήσει την έννοια του forum. ΔΕΝ ΥΠΟΧΡΕΩΝΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ να ανεβάζει τα άπαντα του Νταλάρα, αλλά ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ. Στην συγκεκριμένη περίπτωση, αν βρεθεί η συνέντευξη απο κάποιο μέλος και ΘΕΛΗΣΕΙ να την ανεβάει, θα το κάνει.

Αν πιστεύεις οτι εσκεμμένα δεν "ανεβαίνει" το link, μπορείς να ψάξεις και μόνος σου στο ιντερνετ... όπως όλος ο κόσμος...

Share this post


Link to post
Share on other sites
kala re paidia an einai dinaton!!

den zitisame na mas dosete 500.000 euro.zitisame mono na mas peite se olokliro to internet pos mporoyme na katevasoyme ayti tin sinenteyksi

eyxaristo poli

todor4, νομίζω οτι έχεις παρεξηγήσει την έννοια του forum. ΔΕΝ ΥΠΟΧΡΕΩΝΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ να ανεβάζει τα άπαντα του Νταλάρα, αλλά ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ. Στην συγκεκριμένη περίπτωση, αν βρεθεί η συνέντευξη απο κάποιο μέλος και ΘΕΛΗΣΕΙ να την ανεβάει, θα το κάνει.

Αν πιστεύεις οτι εσκεμμένα δεν "ανεβαίνει" το link, μπορείς να ψάξεις και μόνος σου στο ιντερνετ... όπως όλος ο κόσμος...

Συμφωνώ με τον Πέτρο. Δεν καταλαβαίνω προς τι τόση απαίτηση. Κι εγώ τη μισή κατάφερα να ακούσω και ούτε καν την έγραψα. Τι θα πρέπει να κάνω? Να ρίξω σφαλιάρες? Και για να είμαι και πιο ειλικρινής, με εκνευρίζει αφάνταστα μέλη που έχουν να συμμετέχουν σε συζητήσεις χρόνια ξαφνικά να ζητάνε! Μόνο να ζητάνε! Ε όχι ρε παιδιά...έλεος! Και αυτά τα γράφω γιατί έχω το θάρρος μ' εσένα Θοδωρή (todor4), έχουμε γνωριστεί στο παρελθόν και ακόμη χαιρετιόμαστε όποτε συναντηθούμε. Με συγχωρείς, αλλά είναι λίγο άσχημο...

Όσο άκουσα πάντως, για να πάω και στην ουσία, ήταν πολύ ωραίο. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μια παρένθεση στην εκπομπή που ακούμε τώρα...

Αφού συμφωνήσω με τη Μάρω και τον Πέτρο, επειδή ούτε εγώ την άκουσα λόγω δουλειάς, ήθελα να μάθω τί είπε για αυτό:

Καλά, η απάντηση του Νταλάρα στην ερώτηση "Πως βλέπεις την κυκλοφορία του νέου σου δίσκου από εφημερίδα" είναι όλα τα λεφτά.
:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0