Sign in to follow this  
Followers 0
melmac

Το θολωμένο μου μυαλό

10 posts in this topic

Σήμερα το πρωϊ σε κάποιο μαγαζί που πέρασα άκουσα το τραγούδι ΤΟ ΘΟΛΩΜΕΝΟ ΜΟΥ ΜΥΑΛΟ να το τραγουδάει ο Νταλάρας.Ας βοηθήσει κάποιος αν θυμάται κάτι.Υπάρχει κάπου αυτό η εγώ έχω κολλήσει τόσο που δε θυμάμαι?

Share this post


Link to post
Share on other sites

melmac, είμαι σίγουρος οτι κανείς από αυτή τη κοινότητα δεν γνωρίζει να υπάρχει εκτέλεση αυτού του τραγουδιού με τον Νταλάρα, είτε δισκογραφικά, είτε τηλεοπτικά, είτε ραδιοφωνικά, είτε συναυλιακά, είτε οπουδήποτε. Αν όντως ήταν η φωνή του Νταλάρα αυτή που άκουσες, τότε είτε μιλάμε για κάποιο promo που θα κυκλοφορήσει, είτε έκανες μία σπουδαία ανακάλυψη! :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Φίλε Αποστόλη δεν υπάρχει καμία αμφιβολία για τη φωνή γιατί περίμενα μέσα στο μαγαζί αρκετή ώρα για κάποια δουλειά και το τραγούδι το άκουσα ολόκληρο.Μάλιστα ήταν εκτέλεση studio.Όπως καταλαβαίνεις εκείνη τη στιγμή κόλλησα κι εγώ τι ακούω τώρα... σκεφτόμουνα λες να είναι πουθενά σε κανένα δίσκο και να έχω πάθει κανένα αλτσχαϊμερ?Δυστυχώς ενώ ρώτησα από που είναι αυτό που ακούω δεν ήξερε κανένας γιατί το αφεντικό έλειπε και υπήρχαν μόνο σερβιτόροι στο μαγαζί που δεν ήξεραν τίποτα για το φόνο.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πλάκα μας κάνεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :D:D:D:music::music::music::music::wow::wow::wow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yποθεση..

Μηπως ειναι καποιο απο τα extra που θα βγουν με το ΒΗΜΑ στο ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ;;;;

Share this post


Link to post
Share on other sites
Αν όντως ήταν η φωνή του Νταλάρα αυτή που άκουσες, τότε είτε μιλάμε για κάποιο promo που θα κυκλοφορήσει

Aυτό μάλλον είναι πιο πιθανό...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Σήμερα το πρωϊ σε κάποιο μαγαζί που πέρασα άκουσα το τραγούδι ΤΟ ΘΟΛΩΜΕΝΟ ΜΟΥ ΜΥΑΛΟ να το τραγουδάει ο Νταλάρας.Ας βοηθήσει κάποιος αν θυμάται κάτι.Υπάρχει κάπου αυτό η εγώ έχω κολλήσει τόσο που δε θυμάμαι?

Τι λες τώρα!!!!! Φωτιές άναψες! :wow:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Δυστυχώς ενώ ρώτησα από που είναι αυτό που ακούω δεν ήξερε κανένας γιατί το αφεντικό έλειπε και υπήρχαν μόνο σερβιτόροι στο μαγαζί που δεν ήξεραν τίποτα για το φόνο.

Διευκρίνιση για το αν ήταν ραδιόφωνο ή cd πήρες?

Share this post


Link to post
Share on other sites

CD δεν ήταν σίγουρα γιατί η μουσική έπαιζε από media player και μέσα από λίστα φορτωμένη σε laptop απ΄ότι πρόλαβα να ρίξω μια ματιά.Εκτός αν είχαν φορτώσει κανένα live radio.Πάντως το επόμενο τραγούδι που έπαιξε μπήκε χωρίς διακοπή ούτε διαφημίσεις ούτε ομιλίες τίποτα. :D Τι να κάνω ήμουνα σε ώρα δουλειάς δυστυχώς δε μπόρεσα να κάνω παραπάνω πράγματα.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0