Sign in to follow this  
Followers 0
concertmaniac

1988 - Συναυλία στο Παλλάς με τον Ξαρχάκο

9 posts in this topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ,

ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥ 1988 ΣΤΟ ΠΑΛΛΑΣ ΜΕ ΞΑΡΧΑΚΟ ΓΑΛΑΝΗ? ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΣΤΟ YOU TUBE ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ, ΑΛΛΑ ΤΗ ΘΕΛΩ ΟΛΟΚΛΗΡΗ, ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟΤΕ Η ΕΡΤ. ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΑΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,

ΘΕΟΦΙΛΟΣ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Τα εχω ολα τα τραγουδια σε mp3. Αμα τα θελεις πες μου, θα στα δωσω.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΣΕ mp3 ΕΝΝΟΕΙΣ ΜΟΝΟ ΗΧΟ?ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ. ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ? ΜΕ Ε-,ΑΙΛ ΕΙΝΑΙ ΟΚ? ΤΟ MAIL ΕΙΝΑΙ: theofilosmavros@hotmail.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Παιδιά σας παρακαλώ πολύ, μπορείτε να συνεχίσετε τις συναλλαγές σας με προσωπικά μηνύματα;

Εδώ δεν είναι ηλεκτρονικό δισκοπωλείο...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Εδώ δεν είναι ηλεκτρονικό δισκοπωλείο...

Πολύ σωστό...

Share this post


Link to post
Share on other sites
ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ.

Έχεις δηλαδή όλες τις άλλες συναυλίες; :blush:

Δεν έχω το αφιέρωμα στον Λοΐζο απο το ΟΑΚΑ το '85. Μπορούμε να κάνουμε κάτι;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δηλαδη Πετρο και Θεοφιλε εχετε και οι 2 το 3ο μερος της βιογραφιας του Νταλαρα, που ψαχνω 25 χρονια και την συναυλια με Μαρκοπουλο στον Λυκαβηττο του 1980 που επισης ψαχνω αλλα 31 χρονια?

Παντως παρα τον μεγαλο καυμο μου που δεν μπορω να τα βρω επι 3 δεκαετιες, ειδικα το 3ο μερος της βιογραφιας του Νταλαρα , συμφωνω εν μερει με την θεση του Θαναση, οι σχετικες ανταλλαγες να γινονται με προσωπικα μυνηματα. Ομως πρακτικα δεν ειναι δυνατον καποιος που μπορει να ψαχνει ενα τραγουδι η μια συναυλια, να κοντακταρει προσωπικα ενα-ενα τα μελη του φορουμ..προτεινω λοιπον να κανει ποστ δημοσια το αιτημα του κι εν συνεχεια εκει να μπαινει το πμ απο οποιο μελος θελει και μπορει να ικανοποιησει το αιτημα.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα.

concertmaniac, αν κάποιος έχει τις συναυλίες που ψάχνεις και επιθυμεί να στις στείλει, θα επικοινωνήσει μαζί σου με PM. Για οποιαδήποτε άλλη αναζήτησή σου σε παρακαλώ να χρησιμοποιήσεις το άλλο topic που έφτιαξες ώστε να μην ανοίγεις νέο topic για κάθε συναυλία που ψάχνεις. Σε ευχαριστώ.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0