EKOSTEL

Στον ΒΗΜΑ FM, των Φώτων

59 posts in this topic

Να 'σαι καλά που ανέβασες την εκπομπή. Ευχαριστούμε Θάνο!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δεν ειναι να λείψει κανεις μια μερα απο το φόρουμ! Ευτυχώς ενα καλο παιδάκι βρέθηκε και το έγραψε...

Ευχαριστούμε πολύ Θάνο! (Το link δουλεύει μια χαρά).

Ωραία συνέντευξη, επιασε λιγο απο πολλα θέματα και ειχε ενδιαφερον (και πολλές αναφορές γνωστών ονομάτων φίλων στα μηνύματα :razz: )

4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ευτυχώς ενα καλο παιδάκι βρέθηκε και το έγραψε...

Ευχαριστούμε πολύ Θάνο! (Το link δουλεύει μια χαρά).

Να λες καλά που δεν είχε καλό καιρό και μείναμε σπίτι....Αλλιώς, δεν ξέρω αν θα τα κατάφερνα κι εγώ....Το σίγουρο είναι πως δεν θα μπορούσα να πάρω μέρος στην κλήρωση για την κασετίνα....

Γι'αυτό μ'αρέσει ο χειμώνας περισσότερο από το απαίσιο καλοκαιράκι...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Στη συγκεκριμένη περίπτωση θα πω καλά λόγια για τον χειμώνα μέχρι κι εγώ,Θάνο. Αφού έγινε αιτία να μείνεις εντός σπιτιού και να γράψεις την εκπομπή. Αλλά κάποια στιγμή σκέφτομαι πως θα πρέπει να αποκτήσω το πρόγραμμα ή τις γνώσεις για να βοηθώ κι εγώ σε αυτό τον τομέα. Έμεινα που έμεινα στο σπίτι για να ακούσω την εκπομπή. :mellow:

Δεν αρκεί μόνο η ενημέρωση.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Theloume sinavlia me thn Estoudiantina sthn Konstantonoupoli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Κατάφερα κι εγώ με καθυστέρηση να την ακούσω όλη. Πάντα ο λόγος του είναι μεστός και κοφτερός, χωρίς να γίνεται αγενής. Κάτι που σίγουρα κρατάω, εκτός των άλλων, από όσα είπε είναι ότι ευτυχώς που βαδίζουμε προς εκλογές και δεν βλέπω την Άννα να ξαναμπαίνει στη Βουλή, μπας και τον δούμε να τραγουδάει κανένα χειμώνα κανονικά και όχι guest star......

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πραγματικά...φοβερή η κασετίνα! Είναι φτιαγμένη από ένα άσπρο χαρτί σε σχήμα Α4 και θυμίζει πάρα πολύ τους σπάνιους φακελους Α4 που έχουμε για αλληλογραφία. Αυτό που με εντυπωσίασε ακόμη περισσότερο στη συσκευασία είναι η τυπωμενη επωνυμία "Δημοσιογραφικός Οργανισμός Λαμπράκη" (πάνω αριστερά), έχει επίσης ένα φανταστικό αυτοκόλλητο "ΒΗΜΑ 99,5", ενώ χαρακτηριστική είναι η χειρόγραφη απεικόνιση των τυχερών ακροατών, ανάμεσα στους οποίους και η πολυαγαπημένη μου μητέρα, της οποίας το όνομα έχουν γράψει λάθος (μου το έδωσαν φυσικά, δεν υπήρχε θέμα...). :razz: :razz: :razz:

Μέσα στον φάκελο είναι τα αναμενόμενα 10 cd. Δεμένα με μια πλαστική ταινία για να μη φεύγουν. Και το περιεχόμενο φυσικά έχει τη μεγάλη αξία... Για το οποίο δε χωρούν αστεία. Απλώς είπα να αστειευτώ παραπάνω γιατί προέβαλαν αυτό το δώρο ως "κασετίνα".

ΥΓ:Το μονο πάντως που μου μαρτυρά ότι είναι τα cd της "κασετίνας" είναι οι ελάχιστα κατεστραμένες άκρες των δύο ακριανών cd από την πλαστική ταινία. :huh:

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλά, δεν περίμενα τίποτα άλλο!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πραγματικά...φοβερή η κασετίνα! Είναι φτιαγμένη από ένα άσπρο χαρτί σε σχήμα Α4 και θυμίζει πάρα πολύ τους σπάνιους φακελους Α4 που έχουμε για αλληλογραφία. Αυτό που με εντυπωσίασε ακόμη περισσότερο στη συσκευασία είναι η τυπωμενη επωνυμία "Δημοσιογραφικός Οργανισμός Λαμπράκη" (πάνω αριστερά), έχει επίσης ένα φανταστικό αυτοκόλλητο "ΒΗΜΑ 99,5", ενώ χαρακτηριστική είναι η χειρόγραφη απεικόνιση των τυχερών ακροατών, ανάμεσα στους οποίους και η πολυαγαπημένη μου μητέρα, της οποίας το όνομα έχουν γράψει λάθος (μου το έδωσαν φυσικά, δεν υπήρχε θέμα...). :razz: :razz: :razz:

Μέσα στον φάκελο είναι τα αναμενόμενα 10 cd. Δεμένα με μια πλαστική ταινία για να μη φεύγουν. Και το περιεχόμενο φυσικά έχει τη μεγάλη αξία... Για το οποίο δε χωρούν αστεία. Απλώς είπα να αστειευτώ παραπάνω γιατί προέβαλαν αυτό το δώρο ως "κασετίνα".

ΥΓ:Το μονο πάντως που μου μαρτυρά ότι είναι τα cd της "κασετίνας" είναι οι ελάχιστα κατεστραμένες άκρες των δύο ακριανών cd από την πλαστική ταινία. :huh:

Κάποιου του χαριζανε γάϊδαρο και τον κοίταζε και στα δόντια! :razz:

Πέρα απο την πλάκα βέβαια, η βλακεια ειναι του σταθμου, που μιλώντας για κασετινα μπορεις να φανταστεις διαφορα.

Ας ελεγαν απο την αρχη, θα δώσουμε πακέτο τα δεκα cd του Βήματος για να ηταν οκ.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...