ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟΣ

"Εγώ,δεν έχω βγάλει το...ωδείο"- Η εκπομπή του Θανάση Γιώγλου

524 posts in this topic

έλα βρε Θοδωρήηηηηηη... δεν είπαμε να γίνει και ο Ορέστης Μακρής.... λίγο ποτάκι δεν κάνει κακό... :dance:

5 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

2. το ποτό δε βοηθάει στη νοητική διαύγεια.

Άρα, όταν βγαίνουμε και πίνεις (ένα δυο ποτήρια μπύρα), θα σε αναγάγω σε διανοητικά καθυστερημένο...

4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kάτι μου λέει ότι θα το ....μπιιιπ το topic μέχρι την άλλη Τετάρτη! :laugh:

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

:clap::smilie013::applause::majesty:

Είναι που πίνω μπύρα, για αυτό... ;):laugh: :laugh:

Kάτι μου λέει ότι θα το ....μπιιιπ το topic μέχρι την άλλη Τετάρτη! :laugh:

Θα κάνουμε άλλο ρεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Οοοοοχι Πέτρο, σε αυτό θα συνεχίσουμε. Θα δείξουμε σύνεση και θα αποδείξουμε ότι αν θέλουμε είμαστε σοβαρά παιδιά. Ίσως να μη χρειαστεί να προσπαθήσουμε και πολύ... Θα μας επαναφέρει ο Θάνος με μια ακόμη καλή εκπομπή!! :music:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Και τι θα γίνει με μας που τη χάσαμε γιατί πήγαμε σε … κάποια συναυλία; Δεν θα παίξει σε επανάληψη; :razz::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Θαναση, σε χασαμε λογω Κυπρου..........Ελπιζουμε σε καποια επαναληψη.........

Καλη συνεχεια!!!!!!!!!!!!!!!!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Για όσους την έχασαν ή θέλουν να την ξαναακούσουν, ολόκληρη η πρώτη εκπομπή του Θανάση Γιώγλου στο Εθελοντικό Ραδιόφωνο Θεσσαλονίκης στις 19-9-2012...

«Αφιέρωμα στη Μικρά Ασία» στους 100,6 Fm

http://www.ogdoo.gr/portal/index.php?option=ozo_content&perform=view&id=3541&Itemid=16

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μπραβο Θαναση !!!!!!!!!! Σε ευχαριστουμε!!!!!!!!!!!!!!!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εγώ τώρα κατάφερα να ακούσω την εκπομπή! Κάλλιο αργά παρά ποτέ!

Αυτό που με τρελαίνει εμένα είναι η παράθεση ντοκουμέντων (τραγούδια, δηλώσεις, γραπτά κτλ)!

Μπράβο Θανάση! Πολύ καλή δουλειά! Καλή συνέχεια εύχομαι και να είναι όλες οι εκπομπές σε αυτό το επίπεδο!

Ρε παιδιά, η Χαρούλα τι φωνάρα είχε; Την άκουσα στο Νύχτωσε χωρίς φεγγάρι και τρελάθηκα πάλι! Τελευταία δεν την ακούω σχεδόν καθόλου κι έχω ξεχάσει τις καλές της στιγμές... :pity:

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλά που υπάρχει και το ogdoo.gr και ακούσαμε κι εμείς οι καθυστερημένοι! Χίλια μπράβο Θανάση, μας έδωσες μια εκπομπή όπως την φανταζόμαστε, με καλή ροή, παράθεση στοιχείων, χωρίς πολυλογίες και με πρωταγωνιστή το τραγούδι. Είμαι βέβαιος για καλύτερη συνέχεια, τόσο που σε βλέπω τα βράδια της Τετάρτης να ανταγωνίζεσαι το Champions League!!! Aκούγοντας τα τραγούδια στην πρώτη τους εκτέλεση (είχα καιρό αλήθεια), σκεφτόμουν ότι ο δίσκος έκανε πάταγο με ερμηνευτές δύο 22χρονους, από τους οποίους ο ένας είχε την πρώτη του δισκογραφική παρουσία 3 χρόνια πριν και η άλλη έκανε την παρθενική της εμφάνιση... Αυτό δεν μπορεί παρά να ήταν συνομωσία του σύμπαντος! Κι ακόμη μονολόγησα ξανά, γιατί να μην είμαι καμιά δεκαριά χρόνια μεγαλύτερος, να δω Νταλάρα και Χαρούλα να τα λένε ζωντανά στην Πλάκα το 1975-77, την εποχή των διπλών προγραμμάτων με τις ατελείωτες ουρές... Άντε, περιμένουμε να μας πεις τι έχει το πρόγραμμα αυτήν την Τετάρτη!

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Γεια σου Παναγιώτη...Σε ευχαριστώ πολύ....

Δευτέρα-Τρίτη θα βγει ανακοίνωση και για τη δεύτερη εκπομπή....

Share this post


Link to post
Share on other sites

«Εγώ, δεν έχω βγάλει το… ωδείο» με τον Γεράσιμο Ανδρεάτο στους 100,6 fm

http://www.ogdoo.gr/portal/index.php?option=ozo_content&perform=view&id=3557&Itemid=13

Καλεσμένος της δεύτερης εκπομπής «Εγώ, δεν έχω βγάλει το… ωδείο» με τον Θανάση Γιώγλου στο Εθελοντικό Ραδιόφωνο του Δήμου Θεσσαλονίκης Fm 100,6, είναι αυτή την Τετάρτη 26 Σεπτεμβρίου στις 9 με 10 το βράδυ ο Γεράσιμος Ανδρεάτος.

5 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Σου εύχομαι και με τον Θείο κάποια στιγμή!!! :D

4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το αυτό εύχομαι κι εγώ,Χρύσα!

Πολύ ωραία συνέντευξη,Θάνο! :walkman:

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Κορίτσια ωραία είναι όλα αυτά και σας ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σας, γιατί ξέρω πως είναι από αγάπη...

Αλλά θέλω και τις παρατηρήσεις σας, γιατί ξέρω πως με αγάπη θα είναι κι αυτές και θα έχουν σκοπό την βελτίωση της εκπομπής...Μη διστάζετε λοιπόν να τα γράψετε και δημόσια...

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Θανάση, Ποιό ήταν το πρώτο τραγούδι στην εκπομπή του Άκη Πάνου;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Σου εύχομαι και με τον Θείο κάποια στιγμή!!! :D

και εντελώς τυχαία θα κόβουμε βόλτες έξω από τον σταθμό..... :whistling2:

Κορίτσια ωραία είναι όλα αυτά και σας ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σας, γιατί ξέρω πως είναι από αγάπη...

Αλλά θέλω και τις παρατηρήσεις σας, γιατί ξέρω πως με αγάπη θα είναι κι αυτές και θα έχουν σκοπό την βελτίωση της εκπομπής...Μη διστάζετε λοιπόν να τα γράψετε και δημόσια...

Παρατήρηση δεν έχω... παράκληση έχω, όταν θα κάνεις εκπομπή για τον Καζ να μου το πεις να λείπωωωωωω.... :giggle:

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alona το πρώτο τραγούδι που ακούστηκε στην εκπομπή ήταν το "Δέκα χρόνια στου Μπακάκου" των Χρήστου Νικολόπουλου-Θοδωρή Γκόνη.

Το κομμάτι στο οποίο ανέφερα τον Άκη Πάνου ήταν το "Έρχεσαι μόνος σου" από τον τελευταίο δίσκο του Γεράσιμου "Ψυχή που δεν αμάρτησε, ποτέ της δεν αγιάζει" σε μουσική Δημήτρη Παπαδόπουλου και στίχους Βασίλη Παπαδόπουλου. Απλά είπα πως θυμίζει τον τρόπο γραφής του Άκη Πάνου...

Ελπίδα...Αν κάνω εκπομπή για τον Καζ θα την δώσω στον Αβρ*, να την βάζει όποτε σε βλέπει! :naughty:

Όσο για το άλλο.....Άσε δεν γράφω τίποτα...

*Αβρ:Αβράαμ: Κοινός μας φίλος από την Καλαμαριά

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...