Alona

το νέο άλμπουμ

14 posts in this topic

έχω δύο ερωτήσεις:

1) πόσα τραγούδια στο νέο άλμπουμ;

2) ο Μιχάλης Γκανάς είναι ο μόνος στιχουργός του οποίου τραγούδι δεν έχει κυκλοφοφήσει ακόμα;

thanks!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μάλλον ο Μιχάλης Γκανάς είναι ο μόνος στιχουργός,Alona.Τώρα για το πόσα τραγούδια συνήθως είναι 12 αλλά προσωπικά δεν ξέρω κάτι περισσότερο.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alona, ούτε εγώ γνωρίζω κάτι. Εύχομαι να το έχουμε σύντομα στα χέρια μας και να διαπιστώσουμε όλα αυτά μόνοι μας! :music:

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια, πάντως 6 τραγούδια εμειναν ακόμα :thumbup2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα! Και αναρωτιέμαι γιατί επέλεξε τη Universal Music αυτή η μορφή του μάρκετινγκ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δεν θα αντέξω να βγουν και αυτά ένα - ένα!!! Παραέγινε με αυτό το σύστημα...

Το μαρτύριο της σταγόνας δεν το ξέρεις; …Υπομονή, υπομονή!!! :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δεν θα αντέξω να βγουν και αυτά ένα - ένα!!! Παραέγινε με αυτό το σύστημα...

:razz: :razz: :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα! Και αναρωτιέμαι γιατί επέλεξε τη Universal Music αυτή η μορφή του μάρκετινγκ

Είναι απλά μόδα... δεν συμβαίνει μόνο με την Universal αλλά και με όλες τις άλλες "μεγάλες" εταιρίες στην Ελλάδα. Τα ίδια "προβλήματα" έχουν και οι φαν τουΡέμου, της Ζήνα, του Βέρτη... να μιλούσαμε και για κανένα δίσκο της προκοπής...

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα! Και αναρωτιέμαι γιατί επέλεξε τη Universal Music αυτή η μορφή του μάρκετινγκ

Είναι απλά μόδα... δεν συμβαίνει μόνο με την Universal αλλά και με όλες τις άλλες "μεγάλες" εταιρίες στην Ελλάδα. Τα ίδια "προβλήματα" έχουν και οι φαν τουΡέμου, της Ζήνα, του Βέρτη... να μιλούσαμε και για κανένα δίσκο της προκοπής...

Ακριβώς! ο Νταλάρας δεν ανήκει σε αυτή την κατηγορία

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλά, δεν είπαμε ότι είναι και τόσο κακό. Έχουμε δει πολύ χειρότερα παιχνίδια εταιρειών. Σε άλλους αρέσει αυτό το σύστημα, σε άλλους δεν αρέσει. Εμένα τελικά δεν μου αρέσει, περιμένω το δίσκο για να κάνω κάπως έτσι....... :yahoo: Γιατί ό,τι τραγούδια και να έχει, η στιγμή που παίρνεις στα χέρια σου το cd, σκίζεις το σελοφάν, το γυρνάς από πίσω να ξαναδείς τα τραγούδια (λες και με το σελοφάν δεν μπορούσες να τα δεις καλά), το ανοίγεις ευλαβικά, αγγίζεις το cd πριν το βγάλεις από τη θήκη (αν είναι πλαστική βέβαια), βγάζεις το βιβλιαράκι προσεκτικά (μη μείνει καμιά δαχτυλιά πάνω, καινούργιο πράγμα!), ανοίγεις το cd player, βάζεις το cd...ακούς την πρώτη νότα. Ανεκτίμητες στιγμές.... Ακόμη και τα τραγούδια που ξέρεις, τα ακούς διαφορετικά....

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

η στιγμή που παίρνεις στα χέρια σου το cd, σκίζεις το σελοφάν, το γυρνάς από πίσω να ξαναδείς τα τραγούδια (λες και με το σελοφάν δεν μπορούσες να τα δεις καλά), το ανοίγεις ευλαβικά, αγγίζεις το cd πριν το βγάλεις από τη θήκη (αν είναι πλαστική βέβαια), βγάζεις το βιβλιαράκι προσεκτικά (μη μείνει καμιά δαχτυλιά πάνω, καινούργιο πράγμα!), ανοίγεις το cd player, βάζεις το cd...ακούς την πρώτη νότα.

έχεις βάλει κάποιον να με παρακολουθεί;;;;; :razz:

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Όχι - το λέει γιατί ξέρει πως όλοι οι "ηλίθιοι" πάσχουν απο τα ίδια συμπτώματα... :razz:

πάσχουν

Βάζω κ εμένα μέσα, μην παρεξηγηθώ... B)

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...