xristinaki

6 εμφανίσεις στο Gazarte

147 posts in this topic

21.00????

Νωρίς είναι... να το κάνουν 22.00. Έχουμε και γυμναστήριο... :razz: :razz:

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

xaxaxa γυμναστήριο ή GINναστήριο

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D :D :D :D :D :D

both I guess....

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

23-11 ΘΡΟΝΟΣ Α3 ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ.. :music_singguitar: :music_singguitar: :music_singguitar::naughty: :naughty: :naughty:

24-11 ΕΚΠΛΗΞΗ... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes::innocent: :innocent: :majesty: :majesty:

για την αλλη εβδομαδα, βλεπουμε..!! :whistling2: :whistling2: :whistling2: :whistling2: :whistling2: :whistling2:

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

24-11 ΕΚΠΛΗΞΗ... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes::innocent: :innocent: :majesty: :majesty:

Tι εκπληξη θα κανεις παλι;; Θα εχεις βαλει κανα τραπεζι διπλα στο Γιωργο; :razz:

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εγώ και για τις 4 μέρες στους όρθιους έβγαλα, να ψηλώσω!!!!! :razz:

Άσχετο: το πρωί το Mega, είπε ότι θα είναι 3 τα Σαββατοκύριακα στο Gazarte???? Δηλαδή θα έχει και 7-8/12???

Share this post


Link to post
Share on other sites

ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, Η ΤΙΜΗ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΟΤΟ ΜΕΣΑ?ΕΓΩ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΩΝ 70 ΕΥΡΩ.ΔΗΛΑΔΗ ΠΛΗΡΩΝΩ ΤΙΣ ΚΑΡΕΚΛΕΣ?ΝΤΡΟΠΗ ΡΕ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πληρώνεις 35 ευρώ το άτομο την παράσταση που θα δεις. Μέσα σε αυτή παρέχεται και η καρέκλα και το τραπέζι. Κάτι σαν το Μέγαρο, αλλά και άλλα θέατρα όπου πληρώνουμε για να κάτσουμε και να ακούσουμε. Δεν θέλω να υποστηρίξω ότι είναι φτηνά, αλλά δεν είναι και τόσο εξωφρενικό, κατά τη γνώμη μου.

4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Και το ποτό είναι προαιρετικό, σε αντίθεση με άλλους χώρους όπου είναι υποχρεωτικό.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δεν είναι φτηνά, αλλά για τόσο μικρό χώρο και 4 μόνο παραστάσεις, δε νομίζω να βγαίνουν τα έξοδα.

Με αυτό το δεδομένο, προτιμώ τα 35 χωρίς ποτό από τα 45 με ποτό. Όποιος θέλει, ας πληρώσει τη διαφορά και όποιος δεν πίνει (σαν εμένα και αρκετούς άλλους) μπορεί να αποφύγει το άσκοπο αυτό κόστος...

Αρκετές φορές το έχω πληρώσει υποχρεωτικά και έδινα μετά το ποτό μου σε άλλους για να μην πάει πεταμένο. :razz:

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αρκετές φορές το έχω πληρώσει υποχρεωτικά και έδινα μετά το ποτό μου σε άλλους για να μην πάει πεταμένο. :razz:

να πηγαίνουμε μαζί τότε... :razz: :razz: :razz:

4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αρκετές φορές το έχω πληρώσει υποχρεωτικά και έδινα μετά το ποτό μου σε άλλους για να μην πάει πεταμένο. :razz:

να πηγαίνουμε μαζί τότε... :razz: :razz: :razz:

:laugh: :laugh: :laugh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Είμαι πεπεισμένος πως το πρόγραμμα των Αθηνών, θα είναι ακόμη καλύτερο αυτού της Θεσσαλονίκης... :)

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

..

Είμαι πεπεισμένος πως το πρόγραμμα των Αθηνών, θα είναι ακόμη καλύτερο αυτού της Θεσσαλονίκης... :)

θα κανουμε ο,τι μπορουμε!!! :D :D :razz: :razz: :music_singguitar: :music_singguitar: :music_singguitar: :music_singguitar: :music_singguitar::yahoo: :yahoo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

..στο σπιτι Νταλαρας, :music: στο αυτοκινητο Νταλαρας, :music: στη προπονηση Νταλαρας, :music: στο μπανιο Νταλαρας, :music: στο mp3 Νταλαρας, :music: στο φαγητο Νταλαρας, :music:

στο τοιχο Νταλαρας, :music: στη -νεα- μπλουζα Νταλαρας, :music_singguitar: το πρωι Νταλαρας, :music: το μεσημερι Νταλαρας, :music: το βραδυ παλι Νταλαρας.... :walkman:

αντε μωρη παρασκευηηηηηηηηηηηηηηη.... ΤΕΛΕΙΩΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.... :mad: :mad: :angry: :angry: :ranting2: :ranting2:

1+τιποτα πλεον!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ........ :clap: :clap:

7 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

..στο σπιτι Νταλαρας, :music: στο αυτοκινητο Νταλαρας, :music: στη προπονηση Νταλαρας, :music: στο μπανιο Νταλαρας, :music: στο mp3 Νταλαρας, :music: στο φαγητο Νταλαρας, :music:

στο τοιχο Νταλαρας, :music: στη -νεα- μπλουζα Νταλαρας, :music_singguitar: το πρωι Νταλαρας, :music: το μεσημερι Νταλαρας, :music: το βραδυ παλι Νταλαρας.... :walkman:

Στην τουαλέτα? :razz:

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

..στο σπιτι Νταλαρας, :music: στο αυτοκινητο Νταλαρας, :music: στη προπονηση Νταλαρας, :music: στο μπανιο Νταλαρας, :music: στο mp3 Νταλαρας, :music: στο φαγητο Νταλαρας, :music:

στο τοιχο Νταλαρας, :music: στη -νεα- μπλουζα Νταλαρας, :music_singguitar: το πρωι Νταλαρας, :music: το μεσημερι Νταλαρας, :music: το βραδυ παλι Νταλαρας.... :walkman:

Στην τουαλέτα? :razz:

ΠΑΝΤΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ, κι εκει ακομη πιο δυναταααα!!! ..κ μετα,,,, χ α λ α ρ α α α α α.... :razz: :razz: :giggle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ας σοβαρευτούμε λίγο....

http://countingdownt...ountdown/183251

:razz:

Ήθελα να πω και κάτι άλλο. Θα ήταν ωραία να υπήρχαν φωτό και βίντεο από τις πρόβες, όπως είχε γίνει στο Οάκα με του Πόντιους. Ειδικά τώρα που είναι και προσωπική συναυλία του Νταλάρα θα μπορούσε να υπάρχει κάτι. Τώρα είναι αργά βέβαια... Αύριο ξεκινάμε! Και ελπίζω δυναμικά...

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

..στο σπιτι Νταλαρας, :music: στο αυτοκινητο Νταλαρας, :music: στη προπονηση Νταλαρας, :music: στο μπανιο Νταλαρας, :music: στο mp3 Νταλαρας, :music: στο φαγητο Νταλαρας, :music:

στο τοιχο Νταλαρας, :music: στη -νεα- μπλουζα Νταλαρας, :music_singguitar: το πρωι Νταλαρας, :music: το μεσημερι Νταλαρας, :music: το βραδυ παλι Νταλαρας.... :walkman:

αντε μωρη παρασκευηηηηηηηηηηηηηηη.... ΤΕΛΕΙΩΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.... :mad: :mad: :angry: :angry: :ranting2: :ranting2:

1+τιποτα πλεον!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ........ :clap: :clap:

Με τρέλα να γίνει χαμόις!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...