ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟΣ

2 παραστάσεις στη Θεσσαλονίκη στο ΚΘΒΕ (19 & 20/11/2012)

115 posts in this topic

Απ'ότι φαίνεται υπάρχει μια αλλαγή στα πλάνα και οι παραστάσεις με το Νίκο Αντύπα ξεκινούν τελικά από τη Θεσσαλονίκη και το Κρατικό Θέατρο Βορείου Ελλάδος στις 19 & 20 Νοεμβρίου.

http://www.dalaras.gr/%CF%80%CF%81%CF%8C%CE%B3%CF%81%CE%B1%CE%BC%CE%BC%CE%B1-%CF%83%CF%85%CE%BD%CE%B1%CF%85%CE%BB%CE%B9%CF%8E%CE%BD/

6 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ρε γαμώτο..... κρίμα για εμάς...εμένα...λόγω καθημερινών το "κρίμα". :pity: Give me a ticket for an aeroplane!

Κατά τ' άλλα, χαίρομαι για τους υπόλοιπους! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 ολόκληρα χρόνια μετά το Θέατρο Γης και τη συναυλία για τον Καζαντζίδη το Σεπτέμβριο του 2009 και 2 χρόνια σχεδόν μετά τη συναυλία στο Μέγαρο με τον Μυστακίδη....

Πώς περάσανε ρε παιδιά, σαν χθες μου φαίνεται....

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

κρίμα και για μένα που εβγαλα ήδη εισιτήριο 36_1_4.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εξαιρετικά!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites
:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Λίγο σχολαστικό: μήπως να πει κάποιος στο dalaras.gr ότι το Κρατικό Θέατρο Βορείου Ελλάδος συντομογραφείται ως ΚΘΒΕ και όχι ως ΚΒΘΕ;

4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Λίγο σχολαστικό: μήπως να πει κάποιος στο dalaras.gr ότι το Κρατικό Θέατρο Βορείου Ελλάδος συντομογραφείται ως ΚΘΒΕ και όχι ως ΚΒΘΕ;

και μήπως να πει κάποιος στο ΚΘΒΕ για την παράσταση, γιατί τηλεφώνησα σήμερα και δεν ήξεραν τίποτα;;; :razz: :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δεν ξέρω πώς ακριβώς είναι το καθεστώς στο ΚΘΒΕ σχετικά με το κτίριο όπου στεγάζεται η Κεντρική Σκηνή και το οποίο ανήκει στην Εταιρεία Μακεδονικών Σπουδών, αλλά όπως και να είναι (είτε το ενοικιάζει η ΕΜΣ είτε το ΚΘΒΕ) τους συμφέρει να διαφημίσουν την παράσταση που γίνεται στις δύο «νεκρές» ημέρες για να γίνει και να εισπράξουν τα ανάλογα χρήματα. Σε τελική ανάλυση η παράσταση είναι σε δύο εβδομάδες.

Πάντως ούτε για τις παραστάσεις στο Gazarte έχει αρχίσει προπώληση, αντίθετα με άλλες που έπονται χρονικά αυτών του Γ. Νταλάρα.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Παιδιά το θέμα είναι ότι ο Γιώργος θα κάνει τις συναυλίες στη Θεσσαλονίκη αυτές τις 2 ημέρες. Τυχεροί όσοι πάμε. Τα υπόλοιπα θα τα βρούμε.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ελπίζω μόνο αυτό που λένε "παλιά τραγούδια με ενορχήστρωση Αντύπα" να μην αλλάξει τα φώτα στα τραγούδια.

Μην μας κάνει τον Κουγιουμτζή Depeche Mode.... :disgust: :disgust: :disgust:

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μπορείς να ακούσεις το "Αστέρι μου φεγγάρι μου" σε ενορχήστρωση Αντύπα, που υπάρχει στο live της Πρωτοψάλτη "Σαν ηφαίστειο που ξυπνά", για να πάρεις μια γεύση... (Πολύ διαφορετική μεν, αλλά εμένα μου είχε αρέσει).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μπορείς να ακούσεις το "Αστέρι μου φεγγάρι μου" σε ενορχήστρωση Αντύπα, που υπάρχει στο live της Πρωτοψάλτη "Σαν ηφαίστειο που ξυπνά", για να πάρεις μια γεύση... (Πολύ διαφορετική μεν, αλλά εμένα μου είχε αρέσει).

εσείς κύριε πάρτε το 0... δεν σας ακούω είπαμε...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Σύμφωνα με το επίσημο site (http://www.dalaras.gr/%CE%B5%CE%B9%CF%83%CE%B9%CF%84%CE%AE%CF%81%CE%B9%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B9%CF%82-live-%CE%B5%CE%BC%CF%86%CE%B1%CE%BD%CE%AF%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CF%83%CF%84%CE%B7-%CE%B8%CE%B5%CF%83/) η προπώληση για τις δύο εμφανίσεις στο ΚΘΒΕ θα ξεκινήσει στα μέσα της εβδομάδας.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μπορείς να ακούσεις το "Αστέρι μου φεγγάρι μου" σε ενορχήστρωση Αντύπα, που υπάρχει στο live της Πρωτοψάλτη "Σαν ηφαίστειο που ξυπνά", για να πάρεις μια γεύση... (Πολύ διαφορετική μεν, αλλά εμένα μου είχε αρέσει).

Κάτι τέτοιο μόνο με χάπια. Ας τον βάλει απλά να παίξει ντραμς, και καλα θα είναι.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Τι ωραία! Εισιτήρια, τηλέφωνα, κρατήσεις! Αυτά είναι!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μπορείς να ακούσεις το "Αστέρι μου φεγγάρι μου" σε ενορχήστρωση Αντύπα, που υπάρχει στο live της Πρωτοψάλτη "Σαν ηφαίστειο που ξυπνά", για να πάρεις μια γεύση... (Πολύ διαφορετική μεν, αλλά εμένα μου είχε αρέσει).

Κάτι τέτοιο μόνο με χάπια. Ας τον βάλει απλά να παίξει ντραμς, και καλα θα είναι.

Είσαι άδικος...

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...