ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟΣ

Ο Γιώργος Νταλάρας στην εκπομπή "Εγώ δεν έχω βγάλει το ωδείο"

91 posts in this topic

Απίστευτο,.... του έβαλε την Αλυσίδα!!! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!

Περιμένω πως και πως την αντίδρασή του θείου!

4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πως το πήγε ρε παιδιά από την Αλυσίδα στην παιδεια;

Edited by Apostolis
2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ευχαριστώ Χρύσα!

Συγχαρητήρια Θανάση! Σας εχαριστούμε όλους... Θοδωρή, Βιβή, Ελίνα, Μάκη!

Και φυσικά, ευχαριστούμε το Γιώργο Νταλάρα, απολαυστικός για μία ακόμη φορά! Καλή δύναμη και καλοτάξιδος ο δίσκος! :music:

5 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ο συντροφος γιωργος στο 902!! Γεια σου συντροφε!!

Εγω ανηκω στους κολλημενους με το εντεχνο!! κατι και για μας!

Όταν κάποιοι πήγαιναν ο Γιώργος γύριζε...

Πολύ ωραία συνέντευξη και ο Νταλάρας χείμαρρος!

4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μπραβο Θαναση!! Αν και αγχωμενος στην αρχη αποδειχτηκες ειδημων επι Νταλαρα και αξιος!! Παντα τετοια!

Ο συντροφος γιωργος στο 902!! Γεια σου συντροφε!!

Εγω ανηκω στους κολλημενους με το εντεχνο!! κατι και για μας!

Όταν κάποιοι πήγαιναν ο Γιώργος γύριζε...

Πολύ ωραία συνέντευξη και ο Νταλάρας χείμαρρος!

Μα τι εννοεις?

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Κανείς δεν ήθελε το γλυκό μου, ε; " :D :D :D :D :D

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εννοώ πως ο Νταλάρας στον 902 αριστερά στα FM ήταν στυλοβάτης. Μετά τον είδαν αλλιώς όχι τόσο οι του σταθμού όσο οι από πάνω από τον σταθμό.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εννοώ πως ο Νταλάρας στον 902 αριστερά στα FM ήταν στυλοβάτης. Μετά τον είδαν αλλιώς όχι τόσο οι του σταθμού όσο οι από πάνω από τον σταθμό.

Εχεις δικιο.. Βεβαια εχω συζητησει με αρκετα ατομα του κομματος, τα οποια υπερασπιζονται καποια πραγματα (περι φεστιβαλ κα) για τα οποια δεν εχουν αποδειξεις και δυστυχως ουτε εγω. Ας πιστευει ομως ο καθενας ο,τι θελει.. Ελεος πια..

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πολύ ωραία η συνέντευξη... μπράβο στον "θείο", μπράβο στον Θάνο, μπράβο και σε όλα τα παιδιά που βοήθησαν.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μπράβο σου Θάνο για την εκπομπή-δώρο σε όλους εμάς.Μπράβο και στα υπόλοιπα παιδιά για την πολύτιμη βοήθειά τους!

Ο Γιώργος ήταν πολύ ορεξάτος.Όταν μιλά για τραγούδι και μόνο για τραγούδι αξίζει να κρατάμε σημειώσεις!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εννοώ πως ο Νταλάρας στον 902 αριστερά στα FM ήταν στυλοβάτης. Μετά τον είδαν αλλιώς όχι τόσο οι του σταθμού όσο οι από πάνω από τον σταθμό.

Εχεις δικιο.. Βεβαια εχω συζητησει με αρκετα ατομα του κομματος, τα οποια υπερασπιζονται καποια πραγματα (περι φεστιβαλ κα) για τα οποια δεν εχουν αποδειξεις και δυστυχως ουτε εγω. Ας πιστευει ομως ο καθενας ο,τι θελει.. Ελεος πια..

Εγώ έχω μάθει στη ζωή μου όταν δεν έχω αποδείξεις να μη μιλάω και -κυρίως- να μη διαδίδω. Πολύ καλά το είπε ο Νταλάρας ''ό,τι ακούμε'' δεν είναι κι αλήθεια. Γιατί τώρα με τα σκαναρίσματα ξαναθυμήθηκα κάποιες συμμετοχές του στα φεστιβάλ που τότε τον καλούσαν και τον ξανακαλούσαν. Αν είχαν πρόβλημα ας μην τον ξανακαλούσαν. Αντίθετα πήγαιναν και στις συναυλίες του και σκουντουφλούσαν για να βγουν μια φωτογραφία μαζί του. Και δεν τα έχω με το συγκεκριμένο μόνο κόμμα και κάποια από τα στελέχη του. Υπάρχουν πολλά παραδείγματα από όλους τους χώρους. Ο Νταλάρας δεν παρακαλούσε αλλά αυτοί... Συγγνώμη για το off topic!

5 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

ήταν πολύ ΝΤΑΛΑΡΑΣ σήμερα στη συνέντευξη..... Μεγαλείο!!!

Ευχαριστούμε για την εκπομπή! :) :) :)

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μπράβο Θάνο σε σένα και σε όλους τους συντελεστές! Αυτό που εισέπραξα σήμερα, λίγες φορές μου έχει συμβεί. Κάποια στιγμή αναρωτήθηκα αν είχαμε προγραμματίσει μαζί τις ερωτήσεις και τα τραγούδια που θα παίξουν και νομίζω ότι δεν το ένιωσα μόνο εγώ!! Συνειδητοποιώ με χαρά αυτό που είπε ο Νταλάρας σε άλλη πρόσφατη συνέντευξη, ότι καθώς περνούν τα χρόνια έχουμε γίνει αυτός, οι συνεργάτες του και το κοινό, μια οικογένεια!! Γνωρίζοντας λοιπόν ότι δεν μπορείς να είσαι απόλυτα αντικειμενικός με την οικογένεια σου, θεωρώ την αποψινή συνέντευξη από τις καλύτερες διαχρονικά! Περιμένουμε με ενδιαφέρον στιγμιότυπα και εκτός αέρα συζητήσεις (π.χ. στην ερώτηση για το Να μαι από καμιά μεριά) και δικές σου εντυπώσεις και εκτιμήσεις. Όσο για τον καλεσμένο ένα έχω να πω, ακόμα κι αν διαφωνεί κανείς φανατικά μαζί του (μακριά από εμάς...), οφείλει να του αναγνωρίσει μια μοναδική στο είδος της και στο χώρο του εμμονή στις ίδιες θέσεις, εδώ και τρεις τουλάχιστον δεκαετίες! Νομίζω ότι όλη την εβδομάδα που αρχίζει αύριο θα έχουμε - σαν οικογένεια(...)- να πούμε πολλά και ωραία!

7 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αν και δεν μπόρεσα να την ακούσω, πρέπει να ήταν εξαιρετική!!!!

Η αναμετάδοση των συνασθημάτων και των εντυπώσεων με έκαναν να αισθανθώ ότι την άκουσα!

Συγχαρητήρια και από μένα!!!

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Είστε απίστευτοι!!!!ΌΛΟΙ!!!Δεν παίζεστε....ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ!!!ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! :walkman::music::music_singguitar:

4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Κι εγω δυστυχως δεν μπορεσα να την ακουσω ζωντανα ;)

Αλλα τα συναισθηματα που βγαζουν αυτα που εχουν γραψει τα παιδια , πρεπει να ηταν φανταστικη και συγκινητικη!!!!!!!!!

Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ Θαναση!!!!!!!!!! :)

Ελπιζω οτι θα ανεβει συντομα σε link ,να την απολαυσω.

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Γιώργος Νταλάρας – «Εξομολόγηση» με «εκπλήξεις» στους 100,6 Fm

19/11/2012

http://www.ogdoo.gr/epikairotita/mousika-nea/giorgos-ntalaras-eksomologisi-me-ekpliks

«Θέλω να τα πω…» θα μπορούσε να ήταν ο τίτλος της εκπομπής «Εγώ, δεν έχω βγάλει το… ωδείο» όπου ήταν καλεσμένος ο ΓιώργοςΝταλάρας, την Κυριακή 18 Νοεμβρίου.

5 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Θα πρέπει να την ακούσω πάλι απο την αρχή, με ηρεμία, αλλά έχω την εντύπωση οτι βγήκε μια πολύ όμορφη και ξεχωριστή εκπομπή.

Ευχαριστώ κι εγώ με τη σειρά μου τον Θάνο για την ευκαιρία να κάνω την μικρή αυτή παρεμβασούλα!!

6 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...