EKOSTEL

Αντ-Art

132 posts in this topic

...ΜΑΓΙΚΟΣ και παλι...

Ευτυχως που μεσολαβει αργια για να μπορεσω να συνελθω...

 

Το ''ασχημο'' της χθεσινης βραδυας ηταν οτι το κοινο δεν φανηκε στην πλειοψηφια ''δικο'' του.

Καθυστερημενες αφηξεις, προωρες αναχωρησεις, βουητο απο συζητησεις εν ωρα τραγουδιων,

κι ενω εκεινος και παλι ειχε παρα πολυ κεφι ...δεν βρηκε την καλυτερη ανταποκριση(σε σχεση μ αλλες βραδυες).

Ειπε στην αρχη ''ελπιζω και με την δικη σας ενεργεια να μου δωσετε την καταλληλη ωθηση''

Προς το τελος σχολιασε ''αντε ν ακουσω κι εσας'' μαλλον για την λιγοστη συμμετοχη στα τραγουδια.

 

Για οσους ομως ζουμε με αγαπη καθε λεπτο παρουσιας του στη σκηνη...μας μαγεψε πραγματικα μια ακομα βραδυα...

Απλα ...ΘΕΟΣ...

4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εσείς μπορείτε να τις αποθηκεύσετε αυτές τις φωτογραφίες;;

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ουτε εγω μπορω! Η Αλονιτσα θα μας πει! :)

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εγώ ΣΙΓΟΥΡΑ δεν μπορώ!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εσείς μπορείτε να τις αποθηκεύσετε αυτές τις φωτογραφίες;;

 

 

Ουτε εγω μπορω! Η Αλονιτσα θα μας πει! :)

 

 

Εγώ ΣΙΓΟΥΡΑ δεν μπορώ!

 

Άσχετες!  :razz:  Θα το κάνω και θα σας τις μαζέψω όλες.  B)

 

Από εδώ σώζονται: http://s63.photobucket.com/user/marochr/library/Dalaras/ANTart_photoloi_photos

8 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ουτε εγω μπορω! Η Αλονιτσα θα μας πει! :)

 

Sorry dear Afroditaki, just saw your comment.

Neither can I download the photographs, the one and only photo in big size is the one the photographer published on her website which I posted in the forum.

The photographer said it will take her time to upload more in larger size, just follow her website, it will come soon rigtt here:

 

https://www.facebook.com/fotojournalism

 

Anyway the best photo I have seen for quite some time :)

Edited by Alona
3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μάρω, είσαι σπουδαία … εύγε!!! ευχαριστούμε!!!

4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

For completion' sake... thank you Xrysa!

 

 

 

9 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πολύ εντυπωσιακή ήταν η ερμηνεία στον Παλιό Στρατιώτη! Ελπίζω να το έχει απαθανατίσει κάποιος και να το δούμε σύντομα...

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πολύ εντυπωσιακή ήταν η ερμηνεία στον Παλιό Στρατιώτη! Ελπίζω να το έχει απαθανατίσει κάποιος και να το δούμε σύντομα...

 

 

@ 1:11"

 

http://www.youtube.com/watch?v=uFv0gjquaP4

5 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Και τα πριν από το 1.11 Alona! Για την Στανίση που μιλά.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πω πω πω πω πω!!! Πόσο άμεσο!!! Ευχαριστώ πάρα πολύ...αλλά εννοούσα την τελευταία βραδιά από την οποία δεν υπάρχει και πολύ υλικό... :blush:  :blush:  :blush:  :blush:  :blush:

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Και τα πριν από το 1.11 Alona! Για την Στανίση που μιλά.

 

 

του έκλεισε το τηλέφωνο η Στανίση  :giggle:

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

τι χαμένη ευκαιρία που δεν είχαν τραγουδήσει μαζί το καρδιά πληγωμένη :pity: 
 

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Κάτι άσχετο, αλλά είναι μία σκέψη που έκανα με αφορμή αυτές τις παραστάσεις στο Ανταρτ... Έχω την εντύπωση πως το internet, τα social media κλπ. τελικά δεν είναι μικρογραφία της κοινωνίας, είναι ένας άλλος κόσμος. Θυμάστε τί πόλεμο έκαναν κάποιοι στη σελίδα του Ανταρτ επειδή φιλοξένησε τον Νταλάρα... Νομίζω πως αν τα πράγματα ήταν τόσο "άγρια" όσο φαίνονται στο internet, τότε και όλες οι αφίσες στους δρόμους θα ήταν σκισμένες/μουτζουρωμένες (αντιθέτως, μια χαρά βρίσκονταν τόσες μέρες στις κολώνες και δεν τις πείραξε κανείς), και θα εξακολουθούσαν να μαζεύονταν και διάφοροι έξω από κάθε χώρο να μοιράζουν φυλλάδια ή να κάνουν κύρηγμα σαν τη Λουκά... Μετά από τα γεγονότα του περσινού Μάρτη εμένα μού είχε δημιουργηθεί η εντύπωση ότι και μόνο αν τολμήσεις και πεις ότι ακούς Νταλάρα θα πέσουν να σε λυντσάρουν ή πως όλοι στο άκουσμα του ονόματος θα αρχίσουν να αγορεύουν σχετικά με τα επεισόδια. (μου έχουν τύχει και τέτοιοι, αλλά ο αριθμός είναι πραγματικά αμελητέος). Τελικά νομίζω πως οι περισσότεροι απ' αυτούς που βρίζουν στο internet, ποτέ δεν θα έκακαν το ίδιο από κοντά! Οι περισσότεροι είναι θρασύδειλοι που ξέρουν να κάνουν το "μάγκα" μόνο πίσω από μια οθόνη κι ένα πληκτρολόγιο...

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Έτσι είναι,Χρύσα! Πιάσαμε τα fora και πήραμε όλοι φόρα!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eγω δεν συμφωνω! Δινω καθημερινη μαχη σχεδον! Τι στο καλο, ολοι σε μενα ετυχαν?

Share this post


Link to post
Share on other sites

εμενα μαρεσει να υπαρχουν -κι αυτα- γτ θελω να ανανεωνω τα μπινελικια μου και το σαλιο μου!!

να μου πεις, δινει αξια στα σκουπιδια? εε σκουπιδια ειναι κι αυτα, αφου τα χουμε ας τα πεταξουμε!!

 

-η τελευταια φραση ηταν δια στοματος Γ.Νταλαρα οταν συζητησαν για ελαχιστα με τον Αλκινοο τα περσινα και τα λιγα που συμβαινουν γυρω μας!!-

 

παντως Χρυσα οντως, 'κρυβονται'.. δεν μπορουν αλλιως, αυτη ειναι η τακτικη τους και καταληγουν στην χωματερη φυσικα!! ;)

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ραδιοφωνική παραγωγός του Μελωδία, μετά το "Ταξίδι στα Κύθηρα", άρχισε να επαινεί τον Νταλάρα και το Αντart και έλεγε τι ωραία που πέρασαν το Σάββατο, τι ωραία που ήταν τα τραγούδια και του Αντύπα αλλά και τα πιο παλιά, τι καλός που είναι ο Νταλάρας και η Μπάμπαλη και ότι θα ήθελε να το ξαναζήσει αυτό. 

6 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...