Sign in to follow this  
Followers 0
opterios

New interview on Sfaira radio

14 posts in this topic

Paides, thn erxomenh Deutera 8 Iouliou stis 16:00, o Poseidwnas Giannopoulos filo3enei gia ENA DIWRO ton Dalara sto radiofwniko sta8mo SFAIRA 102.2. :huh:

Gia thn wra enar3hs den eimai apoluta sigouros, giati de 8umamai an h ekpomph tou tupou arxizei ontws stis 4, alla nomizw pws tote arxizei. Pantws, einai sigoura kalesmenos autou tou Poseidwna Giannopoulou.

Themis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Κάνω έκληση σε όλους! Μπορεί κάποιος να γράψει τη συνέντευξη; Θα έχω μάθημα οδήγησης :razz: εκείνη την ώρα και δεν μπορώ να το κάνω εγώ...

:(B)

Ευχαριστώ! :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Του Θέμη δε λειτουργεί το stereo ("Γιώργο, μην ξεχαστείς και δεν γράψεις τη συνέντευξη, σε σκότωσα!" -σιγά τα αίματα :razz: ), η Νίκη έχει μάθημα οδήγησης ("Κάνω έκκληση σε όλους! -στον Ο.Η.Ε. πήγες; :razz:- Μπορεί κάποιος να γράψει τη συνέντευξη γιατί θα έχω μάθημα οδήγησης;" -πρόσεξε μην τρακάρεις :razz: ) ...αχ τι θα κάνατε χωρίς εμένα :razz::razz::razz:

Η έκκλησή σου, Νίκη μου, (εισ)ακούστηκε. :razz:

Ολόκληρη η συνέντευξη έχει ηχογραφηθεί (και μάλιστα στερεοφωνικά), άντε να δω πόσες κόπιες θα κάνω! :DB):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ουφ... Σ'ευχαριστώ πολύ!

Δεν ξέρεις τί έπαθα... Είμαι στο αμάξι. Εντελώς τυχαία έχουμε συντονιστεί στον Σφαίρα... Χε χε χε... :razz: Είμαι μέσα στην καλή χαρά... τόσο που η μηχανή μου έσβησε μέσα σε 10 μέτρα 50 φορές... :razz::rolleyes:

Ξαφνικά αρχίζει να αλλάζει συχνότητες... :confused: Αποφάσισε άνθρωπέ μου τί θα ακούσουμε... Ακούσαμε διάφορα και σε κάποια φάση πετυχαίνει (γύρω στις 4.10) το Μ'ένα παράπονο! :razz::razz::razz: Πετάω στα σύννεφα! Και προτού πει το πτώτο ρεφραίν τί κάνει ο αθεόφοβος;

Αλλάζει σταθμό! :D:razz: και μου βάζει Ρουβά! "Ολα καλάαα..." Και έχει και το θράσος να μου πει: "Ορίστε σου έβαλα και καλό κομμάτι!" B):D:razz::mad::mad::mad: αααααααααα!!!!!!!!!!

Πως δεν μου έφυγε το αμάξι... ούτε κι εγώ δεν ξέρω...

Κι έτσι συνέχισα το μάθημα, έχοντας δίπλα μου έναν τύπο ο οποίος ακούει ροκ μουσική (πολύ καλό αυτό) αλλα΄ενθουσιάζεται με το Ρουβά, το Σχοινά, τη Βανδή κτλ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Έχει γράψει κάποιος την συνέντευξη;

Δυστηχώς, λόγω της βροχής την Δευτέρα δεν είχα ρεύμα από τις 4κ30 μέχρι τις 11 το βράδυ και δεν κατάφερα να την γράψω.

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αγνή μου, δε με προσέχεις :D

Ολόκληρη η συνέντευξη έχει ηχογραφηθεί (και μάλιστα στερεοφωνικά), άντε να δω πόσες κόπιες θα κάνω!    

Share this post


Link to post
Share on other sites

Νίκη, καλά κάνεις και μας προειδοποιείς για το πότε έχεις μαθήματα οδήγησης... :D

Γιώργο, υπάρχει τίποτα ενδιαφέρον στη συνέντευξη; Λέει τίποτα για καμιά συναυλία; Σε άλλο σταθμό, είπε ότι φεύγει για διακοπές... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αγνή μου, αφού είπες τη μαγική λέξη, δεν μπορώ να σου χαλάσω χατίρι. Message me για λεπτομέρειες :)

Νικόλα, είναι μια πολύ όμορφη συνέντευξη, αρκετά προσεγμένη. Ερωτήσεις που δεν είχα ακούσει να του κάνουν μέχρι τώρα. Είναι πρωτότυπη ακριβώς για αυτό το λόγο, δεν γίνονται οι standard ερωτήσεις (με λίγες εξαιρέσεις). Ίσως είναι η πρώτη φορά που δεν ακούω πουθενά την ερώτηση "Τι θα κάνετε το καλοκαίρι;". Οπότε, δυστυχώς, δεν έχω ιδέα για τα σχέδια του για την καλοκαιρινή σαιζόν. :)

Να σας δώσω όμως μια είδηση που μπορεί να σας χαροποιήσει :

Nταλάρας : Έχω υποσχεθεί ότι θα κάνω ένα-δυο δίσκους, τους οποίους δεν τους έχω τελειώσει ακόμη. Και δεν ξέρω αν τους καθυστερώ επίτηδες...

Δημοσιογράφος : (τον διακόπτει) ...όταν λες "ένα-δυο δίσκους", εννοείς συγκεκριμένους, με συγκεκριμένους συντελεστές;

Νταλάρας : Ναι, ναι.

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μακάρι ο ένας να είναι με το Βαγγέλη Κορακάκη, όπως ακούγεται από έγκυρες πηγές...(όχι αστυνομικές, ούτε δικαστικές πάντως :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0