petros_petrakis

Ένα δώρο για τον Γ. Νταλάρα...

262 posts in this topic

Όντως! Αλήθεια ποιός το έχει τώρα?? :mad: Πόσοι δεν έχουν γράψει? Εγώ πάντως όχι... Θα προλάβουμε να του το δώσουμε στο Θέατρο Βράχων??? :wow::wow: Γιατί καθυστερούμε τόσο πολύ? :music::music::music:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Όντως! Αλήθεια ποιός το έχει τώρα?? :mad: Πόσοι δεν έχουν γράψει? Εγώ πάντως όχι... Θα προλάβουμε να του το δώσουμε στο Θέατρο Βράχων???  :wow:  :wow: Γιατί καθυστερούμε τόσο πολύ?  :music:  :music:  :music:

Νταλαρόφιλη, σίγουρα δεν έχουν γράψει οι της Θεσσαλονίκης. Απ΄' ότι φαίνεται, αν δεν δραστηριοποιηθούν ορισμένοι, δεν θα το δώσουμε όχι στο Βράχων, αλλά ούτε του χρόνου τον Φεβρουάριο στο Μέγαρο!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως καθυστέρησε πολύ η υπόθεση. :mad::wow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αφού δηλώσω πως θέλω και γω να γράψω στο λεύκωμα θα πρότεινα να αναλάβει κάποιος να οργανώσει να κάνει μια λίστα ποιοι έχουνε γράψει και ποιοι πρέπει να γράψουν στο λεύκωμα.Για να μην έχουμε πολλά posts εδώ με το ποιοι θέλουν να γράψουν κλπ θα πρότεινα να στέλνουν πμ στον 'οργανωτή' η κάτι τέτοιο τέλος πάντων καθώς και να υπάρχει ένα μικρό περιθώριο λίγων ημερών γι'αυτόν που θέλει γράψει από τη στιγμή που θα το πάρει στα χέρια του το λεύκωμα μέχρι τη στιγμή που θα το στείλει στον επόμενο.Μόνο έτσι το λεύκωμα θα τελειώσει επιτέλους αλλιώς του χρόνου τέτοια μέρα πάλι γι'αυτό θα συζητάμε :mad:

Τι λέτε και σεις;Καμιά άλλη ιδέα;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται.....Εγω και αρκετοι αλλοι εδω στην Αθηνα περιμενουμε να γραψουμε απο τον Ιουνιο....Ελεος...δεν καταλαβαινω που εχει κολλησει το θεμα.... :mad::wow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αν κι ανήκω σ' αυτούς που έχουν ήδη γράψει στο λεύκωμα, νομίζω ότι, πραγματικά, έχει καθυστερήσει πολύ...

Οι παραστάσεις στο "Παλλάς" είναι μια καλή ευκαιρία για να παραδοθεί στον ... παραλήπτη του ... οπότε ας σπεύσουν αυτοί που έχουν το λεύκωμα στα χέρια τους.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Η αλήθεια είναι, πως παρατράβηξε το όλο θέμα.

:mad::wow:

Η λίστα των ενδιαφερομένων, είναι η ακόλουθη:

1. Tasos

2. Irina S.

3. nefelii

4. Νταλαρόφιλη

5. kostasp

6. nana maravelia

7. gogo

8. SOFIAGOUL

9. Apostolis

10. neck

11. Hristaki

12. christy

13. ILIAS

14. Makis

15. Ekostel

16. Sofia και Τασούλα

17. thanos78

18. megali_mpougatsa

19. Hardet

20. KADETSAT

21. JUANITA

22. Μάνθος

23. Ρούλα

24. Αντώνης

25. vitaly2

26. nikos g

27. petros_petrakis

Πρόταση: αν είναι να περνά χέρι-χέρι, καλό θα ήτανε να γίνει αυτό σε μικρό χρονικό διάστημα, όπως π.χ. σε μια συνάντηση. Και εξηγούμαι: το μέγεθος των κειμένων, λογικά, δεν είναι τέτοιο που να "απαιτεί" μέρες για να γραφτεί. Έχω την αίσθηση, πως ένα δεκάλεπτο, (άντε, τέταρτο της ώρας!) είναι υπέραρκετό για να γράψει ο καθένας μας (με την προϋπόθεση βέβαια, πως το κείμενο θα είναι έτοιμο απο πριν). Αυτό συνεπάγεται πως, μέσα σε ένα δίωρο, θα μπορέσουν να γράψουν τουλάχιστον οι μισοί απο τους - εναπομείναντες - ενδιαφερόμενους (αφού οι υπόλοιποι βρίσκονται στην Θεσσαλονίκη). Αυτό σημαίνει, πως μια συνάντηση των μελών της Αθήνας, θα "ξεκολλήσει" την κατάσταση. Αν τώρα κάποιος δεν μπορεί να παρεβρεθεί, (και αυτό είναι λογικό), τότε να περάσει το λεύκωμα στα χέρια του κάποια άλλη στιγμή και ας είναι αυτός που θα στείλει το λεύκωμα "πάνω" - έστω και ταχυδρομικά. (Η διεύθυνση μου, στην διάθεση του).

Παράκληση: όσοι απο τους ενδιαφερόμενους, ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΨΕΙ στο λεύκωμα,να μου στείλουνε ένα pm, ώστε να αρχίζω να αφαιρώ τα ονόματα τους απο τη λίστα.

Και μια ερώτηση: ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΛΕΥΚΩΜΑ ΤΩΡΑ;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλημέρα!!!!! :)

Δεν ξέρω αν η κουδούνα χτυπάει για μένα :lookaround::vlakas:

γιατί επίσημα ήμουν η τελευταία που το είχε

παραλάβει, ;) αλλά το παρέδωσα στον Kadetsat

και άφησα μήνυμα στη Νανά για να συνεννοηθούν.

Μεσολάβησαν οι εκλογές και η άδεια μου και μόλις

επέστρεψα... :music: δεν ξέρω τι έχει συμβεί... :blink: :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μετά τα μηνύματα που έλαβα, δεν έχουν γράψει οι ακόλουθοι:

1. Tasos

2. Irina S.

3. nefelii

4. Νταλαρόφιλη

5. kostasp

6. nana maravelia

7. gogo

8. SOFIAGOUL

9. Apostolis

10. neck

11. Hristaki

12. christy

13. ILIAS

14. Makis

15. Ekostel

16. Sofia και Τασούλα

17. megali_mpougatsa

18. Hardet

19. KADETSAT

20.Μάνθος

21. Ρούλα

22. Αντώνης

23. vitaly2

24. nikos g

25. petros_petrakis

Το λεύκωμα βρίσκεται στα χέρια του KADETSAT. Τον παρακαλώ να μας ενημερώσει.

Θα ανανεώνω τη λίστα, κάθε φορά που θα λαμβάνω pm's.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Να κανω μια μικρη διορθωση;

Ο Τασος,η Σοφια,η Τασσουλα,η Ρουλα,ο Αντωνης και ο ILIAS εχουν γραψει ηδη :)

Η Irina εχει πει πως δεν θα γραψει τελικα.

Εγω,δεν...ακομη :vlakas: (που θα παει ομως :( )

Για την SOFIAGOUL δεν θα το σχολιασω... :blink:

Και τελος,θελει να γραψει κι petros-petrakis ;):music:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ανανέωση:

1. nefelii

2. Νταλαρόφιλη

3. kostasp

4. nana maravelia

5. gogo

6. SOFIAGOUL

7. Apostolis

8. neck

9. Hristaki

10. christy

11. Makis

12. Ekostel

13. megali_mpougatsa

14. Hardet

15. KADETSAT

16.Μάνθος

17. vitaly2

18. nikos g

19. petros_petrakis

’ντε να δούμε...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Και  εγώ  έχω  γράψει  στο  λεύκωμα.

Θα σας παρακαλέσω, να μου στέλνετε pm για το ποιοί έχετε γράψει στο λεύκωμα. Χελιδόνι, να υποθέσω πως δεν υπήρχες στην λίστα και προστέθηκες μετά;

Ερώτηση- χιλιοειπωμένη: ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΛΕΥΚΩΜΑ;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Με αφορμή την (σχεδιαζόμενη ακόμη; ) συνάντηση των μελών της Αθήνας, θα πρότεινα να πάρετε μαζί σας και το λεύκωμα, ώστε να γράψουνε και οι υπόλοιποι της λίστας και να τελειώσει αυτή η εκκρεμότητα... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ναι καλα! ;)

Το παιδι που το εχει δεν εχει δωσει σημεια ζωης εδω και καιρο :confused:

Αλλα κι αν το ειχε καποιος,σιγα μην καθομασταν να γραψουμε την ωρα της συναντησης ;):D Αφου το μυαλο τετοιες ωρες ειναι αλλουου.... :razz::D:music:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Παιδια δεν ξερω πως πρεπει να χαρακτηρισω την πραξη αυτου που εχει το λευκωμα ΤΟΣΟ καιρο και δεν δινει καμια σημασια στους αλλους....Τι πρεπει να γινει για να γραψιυν και οι αλλοι??????? ;);):D:D:razz::music:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ψυχραιμια...το πιθανοτερο ειναι πως εχει καποια προβληματα και γι'αυτο εχει χαθει..... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Με συγχωρείτε πολύ, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω την αναισθησία ορισμένων.

Το λεύκωμα αγοράστηκε τον Απρίλιο, με στόχο να παραδοθεί τον Ιούλιο. Συζητώντας με τον Μάκη, αποφασίσαμε να δώσουμε προτεραιότητα στα μέλη της Αθήνας, που είναι περισσότερα στον αριθμό - όπως και έγινε. Έκτοτε, αλλάζει χέρια, χωρίς να δίνονται σημεία ζωής και - το χειρότερο για μένα; - χωρίς να υπάρχει και διάθεση για κάτι τέτοιο. Όποτε ρωτούσαμε, μας συνιστούσαν "ψυχραιμία", χωρίς πάλι να μας γνωρίζουν τον κάτοχο του.

Στην προκειμένη περίπτωση, ο κάτοχος του λευκώματος - όποιος και αν είναι αυτός - το πιθανότερο είναι να αδυνατεί να παρακολουθήσει το forum, για λόγους που δεν γνωρίζω και να μην ενημερώνεται για τις εξελίξεις. Ρωτάω λοιπόν: δεν έχει κινητό;; Δεν μπορεί αυτός που του έδωσε το λεύκωμα τελευταίος, να τον ενημερώσει;; Αυτό ονομάζω αναισθησία...

Και ακόμα και αν δεν τον γνωρίζει κανείς, πώς δόθηκε το λεύκωμα στα χέρια κάποιου, που δεν έχει επαφή με κανέναν;

Μήπως έχει χαθεί;;; ;);):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αυτό που υποψιάζομαι εγώ είναι μήπως το συγκεκριμένο λεύκωμα,έπεσε και...χτύπησε.

Αν αυτός που το έχει για κάποιο λόγο έχει προκαλέσει φθορές,απο πτώση,καφέ ή οτιδήποτε άλλο ας το πει.Δεν κόβουμε κεφάλια.

Όλα μπορούν να διορθωθούν,αλλά να μην μιλάει;Είναι έλλειψη σεβασμού προς τους άλλους γιατι είμαστε μέλη μιας ομάδας,εγώ έτσι το νοιώθω.Το ίδιο ισχύει αν αυτός που το έχει για κάποιους λόγους είναι εκτός FORUM.Ας επικοινωνήσει λοιπόν για οποιοδήποτε λόγο,αυτό είναι σίγουρα πιό τίμιο.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Καλό μήνα σε όλους ;)

Παιδιά, έχω στείλει pm σε κάποιους από το forum

για το τι μπορούμε να κάνουμε και απάντηση δεν έχω

λάβει... :naughty:

Να το πω και δημόσια λοιπόν.

Ο Θάνος που έχει το λεύκωμα πιθανότατα δεν έχει

πλέον πρόσβαση στο Ιντερνετ.

Ας μου έστελνε κάποιος ένα pm τόσες μέρες ότι δεν έχει

γίνει κάτι μήπως και επικοινωνούσα εγώ μαζί του... :huh:

Θα προσπαθήσω να τον βρω σήμερα μήπως και μου το δώσει

οπότε θα σας το παραδώσω στη συναυλία.

Ευτυχώς που συνεννοούμαστε στο forum.:blink:

Λοιπόν, το λεύκωμα θα το έχω αύριο το απόγευμα

κατά πάσα πιθανότητα.

Ας κανονίσουμε από εδώ ποιός ενδιαφέρεται να το

παραλάβει.

Μένω Πατήσια. Όποιος μένει κοντά (ή και μακριά και

μπορεί να έρθει κατά Πατήσια μεριά) ας στείλει

μήνυμα.

Όχι pm... εδώ στα φανερά...

μην καταλήξουμε ξανά στα ίδια. ;)

Και επειδή δεν είναι σίγουρη η ώρα που θα το παραλάβω

κερνάω καφέ με cookies (όχι αυτά του Η/Υ) :wow:;)

Θα με κράξει ο Αποστόλης που δε χρησιμοποιώ τον Edit

αλλά δε μου παρέχεται η δυνατότητα B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kalimera se olous. Epitelous exo internet kai boro na sas "apologitho" pou kathisterisa toso poli to leukoma!!!!! H Juanita gnorize kapoia pragmata kai tin euxaristo dimosios pou den anefere kati... Zito xilies fores signomi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Eimai apo autous pou eixan apoleies stis foties tis Hleias (pirosvestis, kodinos mou siggenis), epesan mazi kai kati alla, den eixa gia ena diastima kai prosvasi sto internet... Telospadon, opos eipe kai i Juanita, tha vrethoume to apogeuma gia na tis to doso.

Gia tous filous pou euloga anisixisan, to leukoma einai se aristi katastasi. Mono aerostegos sfragismeno den to eixa :razz:

Kai pali zito eilikrina signomi se olous :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Το λεύκωμα είναι στα χέρια μου :)

Όποιος θέλει μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου

για να το παραλάβει! :music:

Θα το έφερνα εχτές στον Ιανό αλλά με έφαγαν οι λοιπές

κοινωνικές υποχρεώσεις

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...