Sign in to follow this  
Followers 0
marochr

Απονομή

43 posts in this topic

Έχω να καταγγείλω τη διαδικασία για έναν και μόνο λόγο!

Δεύτερη ψηφοφορία σχετική με τον Γιώργο Νταλάρα και η Vivian είναι μέσα? :blink: Τι πράγματα είναι αυτά??? Βέβαια, θα μου πείτε, είναι άλλος σταθμός. Δεν τα έχω βάλει με τον σταθμό, όμως, αλλά με την ΤΥΧΗ και την ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ορισμένων! :wow::music::rolleyes:

Συμπέρασμα: αν σου πάει ένα πράγμα καλά, μετά σου πάνε όλα! :wow: :lol:

Καλά να περάσετε! :wow::):wow:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Έχω να καταγγείλω τη διαδικασία για έναν και μόνο λόγο!

Δεύτερη ψηφοφορία σχετική με τον Γιώργο Νταλάρα και η Vivian είναι μέσα?  :blink:  Τι πράγματα είναι αυτά??? Βέβαια, θα μου πείτε, είναι άλλος σταθμός. Δεν τα έχω βάλει με τον σταθμό, όμως, αλλά με την ΤΥΧΗ και την ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ορισμένων!  :mad:  :mad:  :mad:

Συμπέρασμα: αν σου πάει ένα πράγμα καλά, μετά σου πάνε όλα!  :wow:  :lol:

Καλά να περάσετε!  ;)  :)  :rolleyes:

Ήθελα να ήξερα εσύ γιατί φωνάζεις??? :wow::wacko::wow:

Ούτε την προηγούμενη φορά είχες κληρωθεί αλλά μπήκες.......

Ούτε αυτη τη φορά κληρώθηκες αλλά πάλι θα μπεις!!!!! : :rolleyes::wow: Έχεις παράπονο??? ^_^:music:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Αγνή, Βιβή,

Συγχαρητήρια! ;):razz::razz:

Περιμένουμε εκτενές ρεπορτάζ, αφού θα έχετε την τύχη να ζήσετε από κοντά αυτή την βραδιά!!!! :D Οσο για το "παράπονο" της Μάρως.... δικαιολογημένο!! Βρε Βιβή, το κοκκαλάκι της νυχτερίδας έχεις πάνω σου??? :huh::pity::pity:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Συμπέρασμα: αν σου πάει ένα πράγμα καλά, μετά σου πάνε όλα!  :D  :lol:

Αυτό τελικά αρχίζω να πιστεύω όλο και περισσότερο :razz:

βρήκα το "γούρι μου" έτσι εξηγείται μάλλον ;)

Λοιπόν παιδιά ευχαριστούμε όλους για τις ευχές σας και πραγματικά θα προσπαθήσουμε για το καλύτερο σε ότι αφορά την ενημέρωσή σας για την αποψινή βραδιά ... regarding the reports will do our best in order to be in English version too :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πριν 15 λεπτά έδωσε και το Β' Πρόγραμμα 3 διπλές προσκλήσεις μέσω τηλεφώνου. Δυστυχώς δεν κέρδισα κάποια πρόσκληση... :D Το είπε τόσο γρήγορα που δεν πρόλαβα να ειδοποιήσω! Ελπίζω όμως να το πέτυχε φίλος ή φίλη από εδώ.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Λοιπόν παιδιά ευχαριστούμε όλους για τις ευχές σας και πραγματικά θα προσπαθήσουμε για το καλύτερο σε ότι αφορά την ενημέρωσή σας για την αποψινή βραδιά ... regarding the reports will do our best in order to be in English version too ;)

Ξέρεις ποιον θα βάλουμε να κάνει τη μετάφραση, ε? :lol: :lol: :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εγώ δυστυχώς δε θα μπορούσα να είμαι εκεί έτσι κι αλλιώς. Εύχομαι να ζήσετε αξέχαστες στιγμές και πιστεύω σε μία άξια εκπροσώπηση της κοινότητάς μας! :D

Ξέρεις ποιον θα βάλουμε να κάνει τη μετάφραση, ε?   :lol:  :lol:  :razz:
Who? Who?

;) :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Εγώ δυστυχώς δε θα μπορούσα να είμαι εκεί έτσι κι αλλιώς. Εύχομαι να ζήσετε αξέχαστες στιγμές και πιστεύω σε μία άξια εκπροσώπηση της κοινότητάς μας! :D
Ξέρεις ποιον θα βάλουμε να κάνει τη μετάφραση, ε?   :lol:  :lol:  :razz:
Who? Who?

;) :lol: :lol:

Είναι αυτονόητο για σένα HARDET! :huh:

Εγώ, βέβαια, αλλού αναφερόμουνα... Είναι κάποιος που έχει τόσο καλή σχέση με τα Αγγλικά που θα άξιζε να κάνει μια προσπάθεια! :razz: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Είναι κάποιος που έχει τόσο καλή σχέση με τα Αγγλικά που θα άξιζε να κάνει μια προσπάθεια!  :D  :lol:

Ασε Δώρα .... για την λατρεία της μιλάει πάλι .......... μας έχει ζαλίσει .......:razz:

τέτοια αγάπη πια ........... ;):razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Είναι κάποιος που έχει τόσο καλή σχέση με τα Αγγλικά που θα άξιζε να κάνει μια προσπάθεια!  :D  :lol:

Ασε Δώρα .... για την λατρεία της μιλάει πάλι .......... μας έχει ζαλίσει .......:blush:

τέτοια αγάπη πια ........... ;):razz:

:razz::huh::pity::pity:

Έτσι είναι οι μεγάλοι έρωτες.... :lol: :lol:

Αλλά εσύ δεν τα ξέρεις αυτά και κοροϊδεύεις! :mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Η κοινότητά μας θα εκπροσωπηθεί από 2 μέλη της που κληρώθηκαν να ζήσουν αυτή τη μοναδική εμπειρία!! :D;):razz::razz:

Vivian και Agnie περιμένουμε τις εντυπώσεις σας.... :rolleyes:

...και από δύο συνοδούς... :huh::pity::pity::blush::mad::naughty:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Λοιπόν το forum θα έχει και τρίτο εκπρόσωπο ...... θα είμαι και γω εκεί!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εύχομαι και στον τρίτο εκπρόσωπο του Forum(μαζί με τα άλλα παιδιά) να απολαύσουν μια ονειρική βραδιά. Έτσι την φαντάζομαι... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Εύχομαι και στον τρίτο εκπρόσωπο του Forum(μαζί με τα άλλα παιδιά) να απολαύσουν μια ονειρική βραδιά. Έτσι την φαντάζομαι... :D

Κάποιο ..."πουλάκι" μου "κελάηδησε" πως υπάρχει κι ένα άλλο μέλος του forum -δεν το έχει ανακοινώσει-που κληρώθηκε για την απονομή....Πολύ ;) μυστήριο .... :razz: Τέλος πάντων! Να περάσετε όλοι καλά! :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Εύχομαι και στον τρίτο εκπρόσωπο του Forum(μαζί με τα άλλα παιδιά) να απολαύσουν μια ονειρική βραδιά. Έτσι την φαντάζομαι... :D

Κάποιο ..."πουλάκι" μου "κελάηδησε" πως υπάρχει κι ένα άλλο μέλος του forum -δεν το έχει ανακοινώσει-που κληρώθηκε για την απονομή....Πολύ ;) μυστήριο .... :razz: Τέλος πάντων! Να περάσετε όλοι καλά! :pity:

Τι ντροπές είναι αυτές καλέ; Γιατί έτσι; :huh:

Όποιος κι αν είναι, θα μας λυθεί η απορία σύντομα... σε κανα 3ωρο για την ακρίβεια. :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Και μην ξεχάσετε να μας πείτε κάθε Λ-Ε-Π-Τ-Ο-Μ-Ε-Ρ-Ε-Ι-Α για το event!!!! :D;):razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ΣΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΜΠΕΝΑΚΗ ΣΗΜΕΡΑ Η ΑΦΟΡΜΗ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟΝΟΜΗ ΠΛΑΤΙΝΕΝΙΟΥ ΔΙΣΚΟΥ ΣΤΟΝ Γ. ΝΤΑΛΑΡΑ. ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ Η ΕΠΙ ΣΚΗΝΗΣ ΖΩΝΤΑΝΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΕΣ ΤΗΣ "ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ". ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΦΟΡΜΑ Ο ΝΤΑΛΑΡΑΣ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ,ΠΛΗΝ ΤΗΣ ΧΛΙΑΡΗΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΑΘΟΣ ΕΡΜΗΝΕΙΑΣ ΤΟΥ ΣΤΗ "ΜΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΙΚΡΗ". ΣΥΓΚΙΝΗΣΕ ΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΛΗΛ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΣΤΟ ΚΛΑΣΣΙΚΟ "ΜΕΣ' ΤΟΥ ΒΟΣΠΟΡΟΥ ΤΑ ΣΤΕΝΑ".ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΟΜΩΣ ΕΚΛΕΨΕ Η ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ DULCE PONTES ΠΟΥ ΑΠΟΘΕΩΘΗΚΕ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΟΓΙΑ ΓΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΜΗΝΕΥΤΡΙΑ ΠΟΥ ΑΠΟΓΕΙΩΣΕ ΤΙΣ ΑΙΣΘΗΣΕΙΣ ΜΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΦΩΝΗΤΙΚΟ ΡΕΣΙΤΑΛ,ΠΟΥ ΟΜΟΙΟ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΝΑ ΔΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΕΣ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΣΤΟ "ΚΑΦΕ-ΘΕΑΤΡΟ ΤΗΣ ΑΞΕΧΑΣΤΗΣ ΦΛΕΡΥ ΝΤΑΝΤΩΝΑΚΗ.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0