constantin

Ο Γ.Νταλάρας σε Mad Secret Concert

119 posts in this topic

02 Οκτωβρίου 2007

Master's Voice

Ήρθε η ώρα (το περιμένατε, ε;) για το 6ο Mad Secret Concert by Flocafe and Samsung.

Το motto τα λέει όλα: "Master's Voice...European Tour / The Closing Concert". Όλα; Μπορεί και ναι, μπορεί και όχι. Για να μάθεις ποιος είναι ο καλλιτέχνης του 6ου Mad Secret Concert by Flocafe & Samsung συντονίσου την Δευτέρα 8 Οκτωβρίου στις 21:00 στο Mad TV και στα καταστήματα Flocafe ή κάνε εκείνη την ώρα "refresh" συνεχώς εδώ.

Shh... It's a secret!

http://www.mad.tv/news/?id=26905

Όσοι παρακολουθούν το κανάλι λένε ότι πρόκειται για το Νταλάρα, εγώ σήμερα το διάβασα σε άλλο φόρουμ και με επιφύλαξη το δημοσιεύω

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πάντως μοιάζει στον Νταλάρα η σιλουέτα της αφίσας. Έχετε τον νου σας. Γιατί υστερούμε από αποκωδικοποιητές.Αυτού του είδους οι μικρές συναυλίες που οργανώνει το MAD έχουν βγάλει πολύ ωραίες ερμηνείες κι ευχάριστες εκπλήξεις.

Έχουν φιλοξενηθεί και καλλιτέχνες σαν την Γαλάνη, την Τσαλιγοπούλου κι από την άλλη ο Ρουβάς(που επέλεξε όμως και κάποια κλασικά κομμάτια να τραγουδήσει).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mpa den nomizw.Pollh xlomw to vlepw.Sunithos sta mad concert pigenoun kallhtexnes pou anikoun se ena star system.Ap thn allh vevea opos leei kai h ekostel h siloueta miazei me ton Ntalara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Όχι απλά μοιάζει η σιλουέτα στον Νταλάρα...... ;):razz::razz:

Να δω πώς θα πάμε εκεί..... :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εκει που γινονται τα Mad secret concerts δεν πας μονος σου....σε πανε! ;)

Αρα.... :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Εκει που γινονται τα Mad secret concerts δεν πας μονος σου....σε πανε! :razz:

Αρα.... :music:

... δηλαδή Γωγώ, θα μας πας εσύ??? ;):razz::razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

;):razz:

Ναι! με κλειστα ματια!! :razz: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μου θυμίζει πολύ την φωτό που έχει στο "Στα τραγούδια που σου γράφω", καθισμένος με την κιθάρα στο χέρι. Είναι αντεστραμμένη βέβαια, αφού η κιθάρα "έρχεται" απο τα αριστερά. Και είναι και κλασική... Το "πιάσιμο" της συγχορδίας μου φαίνεται διαφορετικό... ;):razz::razz:

Λέτε να σκάσει βόμβα;;;;

Share this post


Link to post
Share on other sites
An skasei telika h vomva.Pws tha ginei na vroume thn synaulia na thn doume kai emeis giati ap'oti nomizw den vgenoun se cd/dvd.

Μην αγχώνεσαι.....

;):razz::razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Κατα τη γνωμη μου κατα 99,9 % ειναι ο Νταλαρας..

Δεν εχω ιδεα πως δηλωνεις συμμετοχη και πως πηγαινεις....

Αλλο μας βρηκε παλι............ ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Πάντως γενικά, σε περίπτωση που γίνει μια τέτοια συναυλία, δεν ξέρω κάτα πόσο θα πει δικά του ''ξεχασμένα'' τραγούδια. Θεωρώ ότι υπάρχουν τρία ενδεχόμενα.

Το πρώτο θα είναι να πει τα ''ξεχασμένα'' του τραγούδια, τα οποία και θέλουμε να ακούσουμε όλοι μας.

Το δεύτερο, και αρκετά πιθανό, είναι να πει τραγούδια άλλων καλλιτεχνών που δεν τα έχει ξαναπεί. ’λλωστε, στα μέχρι τώρα Mad secret concerts αυτό έχει γίνει με όλους τους καλλιτέχνες που συμμετείχαν.

Το τρίτο, είναι να παρουσιάσει δικά του τραγούδια μεν, αλλά σε διασκευές, πράγμα το οποίο όμως δεν μου φαίνεται πιθανό...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Εκτός κι αν έχει σχέση με τα της Ευρωπαϊκής περιοδείας. Στην περίπτωση που πρόκειται για τον Γ.Νταλάρα, βέβαια. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Παιδιά.... Τί είναι αυτά τα Mad Secret.. κάτι;;;; :blink: :razz:;)

Μπορούμε με το βανάκι του forum να συμμετάσχουμε;;;;;;

Share this post


Link to post
Share on other sites
Παιδιά.... Τί είναι αυτά τα Mad Secret.. κάτι;;;; :blink:  :razz:  :razz:

Τα Mad Secret Concerts είναι συναυλίες που ξεκίνησαν την προηγούμενη χρονιά και γίνονται σε "μυστικούς" κλειστούς χώρους με προσκλήσεις. Τις προσκλήσεις απ'όσο ξέρω κερδίζει ο κόσμος με κάτι μηνύματα και κλήρωση (ή τουλάχιστον έτσι ήταν μία φορά που είχα στείλει εγώ). Το χαρακτηριστικό αυτών των συναυλιών είναι ότι είναι ιδιαίτερες οι εκτελέσεις των τραγουδιών ή πρωτοτυπα τα τραγουδια που λεει ο καθε καλλιτέχνης σε σχέση με το "είδος" τραγουδιού που μας έχει συνηθίσει (πχ, η Βανδή είχε τρεγουδήσει κάτι ροκιές και funky κομμάτια, ο Ρέμος έκανε τη γνωστή συναυλία με τους Onirama που μετά τη συνέχισε και σε περιοδεία).

Αν όντως είναι ο Νταλάρας αυτός (σε ποιον άλλο άραγε ταιριάζει ο χαρακτηρισμός "MΑSTER'S VOICE"? ;) ), νομίζω ότι ο τίτλος "European Tour/The Closing Concert" δε δείχνει κάτι ιδιαίτερο, όσον αφορά στο περιεχόμενο του concert.

Με τα "ΑΝ" όμως δε γίνεται δουλειά... Υπομονή μέχρι τη Δευτέρα το βράδυ στις 9 που θα μάθουμε τι & πως. :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Μου θυμίζει πολύ την φωτό που έχει στο "Στα τραγούδια που σου γράφω", καθισμένος με την κιθάρα στο χέρι. Είναι αντεστραμμένη βέβαια, αφού η κιθάρα "έρχεται" απο τα αριστερά. Και είναι και κλασική... Το "πιάσιμο" της συγχορδίας μου φαίνεται διαφορετικό... ;)  ;)  ;)

Λέτε να σκάσει βόμβα;;;;

Αυτήν εδώ λες;

http://i233.photobucket.com/albums/ee143/n...LastScan-22.jpg

Υπάρχει αυτή στο στα τραγούδια που σου γράφω; :mad: Πάντως εμένα το πιάσιμο της συγχορδίας εμένα μου φαίνεται ίδιο ;)και το μαλλί που πετάει πίσω :) -να δούμε τι είναι πάλι αυτό το mad secret-αν είναι να πει και κανα rare song :blush: -τότε χαλάλι του αλλιώς :disgust:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Μολις τωρα ανακοινωθηκε οτι ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΑΛΑΡΑΣ ειναι ο καλλιτεχνης της μυστικης συναυλιας.....Πρεπει να πω οτι τον αρχικο ενθουσιασμο διαδεχτηκε η απογοητευση γιατι απο οτι καταλαβα ειναι αρκετα δυσκολο να μπορεσεις να το παρακολουθησεις.Τι να πω...............

Share this post


Link to post
Share on other sites
Μολις τωρα ανακοινωθηκε οτι ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΑΛΑΡΑΣ ειναι ο καλλιτεχνης της μυστικης συναυλιας.....

Έσκασε η βόμβα!!!!!

:music:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Απο οτι αρχικα ειπε θα πρεπει να εισαι τακτικος θαμωνας των Flocafe,ωστε να αποκτησεις -αν σε βοηθησει η τυχη φυσικα καποια μαγικα χαρτακια...Προς το παρον λοιπον ο μοναδικος τροπος να εξασφαλισει κανεις προσκληση ειναι ΜΟΝΟ μεσω των Flocafe... :music:

Αλλη ορεξη δεν ειχα να τρεχω στα Flocafe,τα οποια εκτος των αλλων εχουν και χαλια καφε.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :music:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Οτι θα έπρεπε να συχνάζω στα Flocafe για να μπορέσω να πάω σε συναυλία του Γ.Νταλάρα όχι απλά δεν το φανταζόμουν.... αλλά μου φαινόταν σαν ακραίο σενάριο επιστημονικής φαντασίας... :music:

http://www.mad.tv/secret/06/?pages=06&box=main

Mad Secret Concert by Flocafe & Samsung

Γιώργος Νταλάρας! Master's Voice...

European Tour / The Closing Concert

Πότε? Shh...

Πόσοι? Λίγοι μόνο τυχεροί

Που? It's a secret!

Πάρε μέρος στο μεγάλο διαγωνισμό που διοργανώνουν τα Flocafe, η Samsung και το Mad μέσα από τα καταστήματα Flocafe, αναζήτησε τα τυχερά κουπόνια και κέρδισε μία από τις σπάνιες προσκλήσεις και πολλά δώρα:

   * 20 mp3 Players Samsung YP-K5

   * 300 Flocafe Cappuccino Creamers

Mad Secret Concert by Flocafe & Samsung

Shh... It's a secret!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...